Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='adda']Ha ha, a ja w poniedziałek przyjmuję siostrzenicę :lol: I mam nadzieję, że potem pozbędę się obydwu panienek :lol:[/quote] :lol: :lol: :lol: a mnie przed chwilą próbowano młodzież zostawić jeszcze na 2 dni :evil: ale się zaparłam /chcieli brać to niech biorą :wink: /

Link to comment
Share on other sites

Ja jak już gotuję to jak dla pułku wojska. Dlatego nie lubię gotować, bo dużo czasu tracę i sił :D
A dziewuchy... co tam sobie upolują to zjedzą... siostra wie jaki ja mam stosunek do gospodarstwa domowego :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Ja jak już gotuję to jak dla pułku wojska. Dlatego nie lubię gotować, bo dużo czasu tracę i sił :D
A dziewuchy... co tam sobie upolują to zjedzą... siostra wie jaki ja mam stosunek do gospodarstwa domowego :lol:[/quote]oj to ja bym potem lodówki nie poznała jakbym nie gotowała konkretów :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='aga_ostaszewska'][quote name='Wind'][quote name='adda']A co może się zmienić w pustej lodówce :roflt:[/quote]

No jak to co? :o Swiatlo albo jest, albo go nie ma :roflt:

Wypisz wymaluj, jak u mnie :lol:[/quote]
Ale u Ciebie zawsze są jakieś pycha jagodzianki... :lol:[/quote]Wind , ja też lubię jagodzianki :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='asher']Dziewczyny, ależ co wy z tymi czarownicami? :o Przecież już dawno temu zostało ustalone, że po Dogomanii to [b]adda[/b] na miotle lata [img]http://manu.dogomania.pl/emot/wiedzma.gif[/img]
8)[/quote]

hehehe a to na miotle bo ona jest super czarownica a my tylko takie podrobki z tajwanu ;)

Link to comment
Share on other sites

:o a co?? o sabatach czarownic na Łysej Górze nie słyszałaś ??ech, kobieto, to Cie dużo w zyciu ominęło :wink: i cycka masłowskiego napewno nie jadłaś :lol:

hihihi.....ja to jednak pochodze z fajnego regionu....a za parę dni do domku :multi: przywitam się z MOIMI czarownicami 8) :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']:o a co?? o sabatach [b]czarownic na Łysej Górze[/b]nie słyszałaś ??ech, kobieto, to Cie dużo w zyciu ominęło :wink: [color=red] [b]i cycka masłowskiego[/b][/color] :o napewno nie jadłaś :lol:

hihihi.....ja to jednak pochodze z fajnego regionu....a za parę dni do domku :multi: przywitam się z MOIMI czarownicami 8) :wink:[/quote]

heheh o Łysej Gorze to slyszalam i ja chyba mam jakies korzenie tam ;)

acycek no pewnie ze nie jadlam i juz wiem co kce zebys wziela ze soba na zjazd :D ;)

chyba ze to niebezpieczne :-?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']hahaha Ka-ka ja też cycków nie jadłam :lol: :oops: przywieź :modla: dla mnie i dla Debest to musisz przywieźć 2 cycki :evilbat: :lol: :lol: :lol:[/quote]

hahaha dwa to beda napewno :oops: ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']cycki dwa, to ja mogę przywieźć, ale tylko takie maleńkie, co to Matka Natura z łaski swojej ogromnej gdzieś w przelocie mi przykleiła :lol:

cięzko będzie przywieźć, to się je na ciepło :D[/quote]

hahahha to nam zrobisz na ciepko cyki dwa :D :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...