Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='Wojtecki']Wind, robisz świetną robotę :wink:

A Wy - wszystkie Dogo-modelki, które się odważyłyście tu zaprezentować - jesteście super :roll:

[size=1]i chyba na tym zakończę peany nad Waszą urodą, moje drogie,bo jakbym napisał tak troszkę więcej i od serca, to byłby chyba to mój ostatni post w życiu :angel: 8) [/size][/quote]

hehehe i ciekawosc mnie zrzera hahahahhahahaha ;)

Widn to ile tych nozek tam wrzucasz ;)

ja ponoc jestem czarownica zawsze jak moj TZ cos mi robi to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='dbsst'] zawsze jak moj TZ [b]cos mi robi[/b] to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)[/quote] :oops: :oops: :oops:[/quote]

co niemilego ;) hihihih same zberezniki na tej dgm ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind'][quote name='dbsst']
ja ponoc jestem czarownica zawsze jak moj TZ cos mi robi to za sekunde cos niemilego mu sie przytrafi :)[/quote]

:oops: :oops: :oops:
:cunao: :cunao: :cunao:[/quote]nie rechotac ;)

przy Was nic nie mozna powiedziec :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='dbsst']przy Was nic nie mozna powiedziec :lol:[/quote]
A to nasza wina, że Ty jakieś tutaj świństwa opowiadasz? :oops:[/quote]

hahaha tak i teraz systko na mnie piknie no piknie ;)

a mowia ze to faceci sa zbereznicy 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='dbsst']o nie tylko nie naga ;)[/quote] Ja tam nie wiem jaka Ty jesteś, jak TZ robi Ci coś po czym potem spotyka go coś niemiłego :roll:[/quote]

hihi ubrana a to cos to naprzyklad jak mi kradnie frytki z talerza :evil: potem cierpi bo jego jedzenie naprzyklad laduje na podlodze i naprawde ja nie wiem jak to sie dzieje ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='dbsst']i naprawde ja nie wiem jak to sie dzieje ;)[/quote]
Yhyyy... [size=1]czarownico[/size] :lol:[/quote]mojom bielizniacom siostre mnie tu wyzywasz :evil: a kysz :lol:[/quote]

hihihi przyszly moje plecy ;) siostrzane :D blizniacze wrecz ;) :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dbsst'][quote name='Alicjarydzewska'][quote name='adda'][quote name='dbsst']i naprawde ja nie wiem jak to sie dzieje ;)[/quote]
Yhyyy... [size=1]czarownico[/size] :lol:[/quote]mojom bielizniacom siostre mnie tu wyzywasz :evil: a kysz :lol:[/quote]

hihihi przyszly moje plecy ;) siostrzane :D blizniacze wrecz ;) :lol:[/quote]wróciły z pracy :lol: od jutra urlop :angel:
dbsst a ty jedziesz na ten zlocik/ czekam na igiełki dzie i kiedy :o /

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda']Oj, to na urlopie będziesz gadaaałaaa... :D
Wyjeżdżacie gdzieś?[/quote]oj chyba tak na dłużej nie bo mamy rozbieżność w urlopach , chyba ze gdzies na 3-4 dni w góry .Narazie pozbywam się z domu synusia i siostrzeńca /rezydował u mnie od tygodnia/i jadą do Opola pomęczyć moją siostrę :lol: Więc będę mogła od czasu do czasu wyskoczyć na dogo :wink:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...