Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='adda'][b]Wind[/b], myślę, że większość facetów uważa pozowanie do fotek za ekm... przepraszam... pedalskie zajęcie :roll:[/quote]


Pewnie tak :( Pozowanie nijak ma sie do meskiego przesiadywania w pub'ie, meskiego zapachu trawionego piwa, meskiego zasiedzenia przy "strong man" i pokrzykiwania na meskich meczach :roll: :lol:

Jednak nadzieja ma nie umiera ;) :D


A moze to problem nie z brakiem meskosci tego zajecia, tylko brakiem ... hmmm ... warunkow ogolnych, ze tak powiem :-? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']A moze to problem nie z brakiem meskosci tego zajecia, tylko brakiem ... hmmm ... warunkow ogolnych, ze tak powiem :-? :lol:[/quote] Ha ha ha, bo oni nie wiedzą, że Ty cuda robisz aparatem :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind']A moze to problem nie z brakiem meskosci tego zajecia, tylko brakiem ... hmmm ... warunkow ogolnych, ze tak powiem :-? :lol:[/quote] Ha ha ha, bo oni nie wiedzą, że Ty cuda robisz aparatem :lol:[/quote]

:oops: :tard: :oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind'] :oops: :tard: :oops:[/quote] W ogóle nie wiem, co sobie pomyślałaś :roll:[/quote]

Po pierwsze, ze nie cuda, a po drugie przeciez ... ja wlasciwie nic nie robie :roll: :D :D :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind']A moze to problem nie z brakiem meskosci tego zajecia, tylko brakiem ... hmmm ... warunkow ogolnych, ze tak powiem :-? :lol:[/quote] Ha ha ha, bo oni nie wiedzą, że Ty cuda robisz aparatem :lol:[/quote]i pędzelkiem :wink:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wind']... ja wlasciwie nic nie robie :roll: :D :D :D[/quote]
Jaaaaasneeee..... Wind przed stołem, Wind na stole, Wind pod stołem, Wind leżąca, siedząca, stojąca... pstryk, pstryk, pstryk... zupełnie nic :lol:

Link to comment
Share on other sites

Wind, a wrzucaj, prosze bardzo :wink: wstydzić się nie muszę Twoich fotek :D:D:D

[quote name='adda'] Wind przed stołem, Wind na stole, Wind pod stołem, Wind leżąca, siedząca, stojąca... pstryk, pstryk, pstryk... zupełnie nic [/quote]

uffff.....no to dobrze, że u mnie nie siedziała pod stołem :lol: bo już bym za nic nie potrafiła byc poważna :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']uffff.....no to dobrze, że u mnie nie siedziała pod stołem :lol: bo już bym za nic nie potrafiła byc poważna :lol: :lol: :lol:[/quote] Nie siedziała pod stołem? :o
Noooooo....... to czuję się uhonorowana :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Ja też przyszłam pochwalić Mistrza i Małgorzatę, znaczy się ten.. no .. Kamilę ;)

[b]Ka-Ka[/b]
Na 100% także nie poznałabym Cię, gdybym miała się sugerować artystycznymi zdjęciami Wind :)

No i obowiązkowo czekam wśród publiczności na kolejne zdjęcia.
[b]Wind [/b]wyjdź wreszcie spod stołu 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][quote name='adda'][quote name='Dalma&Maja']Dziewczyny, ale macie piękne uśmiechy! :) :lol:[/quote] Oj Dalma, nic nie mów, bo dorobisz się takiego samego :lol:[/quote][b]Adda[/b] zobacz jak ona precyzyjnie wymierzyla pierwszy usmiech, zeby sie jej przypadkiem nie rozjechal :lol:[/quote]
Że niby ja? :o

Link to comment
Share on other sites

[b]sh_maniak,[/b]

Juz kiedys pisalam, ze zbyt malo wiem aby oceniac jakakolwiek fotke 8) Jesli juz sie wypowiadam, to w "mojej" dziedzinie, czyli fotografii ludzi.
Wtedy w miare trafnie moge powiedziec, czy cos technicznie jest dobre czy zle, chociaz jest to sprawa bardzo umowna (poza razacymi bledami), bo przeciez reguly sa po to aby je lamac ;) Co do estetyki zdjec, to tutaj tez ocena moze byc jak najbardziej subiektywna :-)

A teraz jesli chodzi o Twoj zachod slonca. Mnie sie podoba :-) Fajna ciepla kolorystyka ... taka prawie na pocztowke reklamowa wakacyjnej miejscowosci :-)

[b]Ka-Ka,[/b] jeszcze troche cierpliwosci bo dopiero usiadlam przy kompie :-) Upal straszny i najchetniej spod zimnego prysznica bym nie wychodzila :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='sh_maniak']Wind chciałam cię zapytac jako profesjonalistki co sądzisz o tej fotce ......... :roll:

[img]http://img297.imageshack.us/img297/3568/50lz.jpg[/img][/quote]

ja z fotografia nie mam nic wspolnego ale powiem ze ta fota jest rewelacyjna :D moim skoromnym zdaniem :D

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][b]Wind[/b], ależ czy ja coś mówię 8)

ja dopiero wróciłam z [b]malinowej uczty [/b]u kumpeli :D:D:D[/quote]wow Wind to masz okazję teraz sesyjkę z malinkami i Ka-ka zrobić :D
A fotki mnie się bardzo , bardzo podobały :angel:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...