Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

[b]adda,[/b]

Masz racje :-) Na plytce sa tylko fotki publikowane :-)

[b]
ryba-pila,[/b]

Przejzalas mnie 8)


Co do kolorow wlosow, to na zdjeciach jest taki jaki ma Ka-Ka przy doswietleniu ich blyskiem 5750 kelwinow :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='adda']
To Ka-ka nie jest blandina? :o[/quote]

Jakos na blandine nie wyglada... Ale to tak naprawde nigdy nic nie wiadomo. Poza tym brunetki sa teraz w modzie, wystarczy spojrzejc na jakiekolwiek pokazy misek. Ja np chcialabym miec poludniowa urode Addy ale nic mi po tym, nie dane mi bylo. hehhehe 8)

Link to comment
Share on other sites

[b]Wind[/b] :o gdybym nie wiedziała, że to Kamila, to w życiu bym jej na tych fotkach nie pozała :o Kiedy ją widziałam, to taka grzeczna dziewczyneczka była, a tutaj :o

Normalnie opadała mi szczena :eek2:
Z zachwytu, rzecz jasna :D

[size=6][color=red][b]Gdzie reszta fot[/b][/color][/size] :question: :question: :question:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='ryba-pila'][b]adda [/b]ty masz juz chody, wiec usmiechaj sie SZEROKO :D :D :D[/quote] Kiedy Wind go ukrywa (no, sama bym ukrywała taki towar :wink: :D ) i do kompa nie dopuszcza :evilbat:[/quote]

[b]adda,[/b]

Ty mi tu chlopa nie psuj ;) Przeca wiesz, ze takie slowa dzialaja na facetow jak sterydy na miesnie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='adda'][quote name='Wind'][b]adda,[/b]
Ty mi tu chlopa nie psuj ;) Przeca wiesz, ze takie slowa dzialaja na facetow jak sterydy na miesnie :lol:[/quote]
Myślisz, że się tutaj dokopie? :roll:[/quote]

Sadze, ze to jest to wielce mozliwe :roll: ;)

Link to comment
Share on other sites

co się działo z naszą DGM :cry:

[b]Wind[/b], bardzo dziękuje za miłe spotkanko 8)

Wind się nie przyzna, ale w kość dałam-ja tu mam być poważna i patrzyć "porządliwie" a ja się chichram od ucha do ucha :lol: :lol: :lol: ale cóż ja na to poradzę :hmmmm: zawsze sie śmieję nie wtedy, co trzeba :D

[b]asher[/b], ja grzeczna?? hehe....zwłaszcza, jak sie do piffka dorwałam i po nocach wracałam 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][b]asher[/b], ja grzeczna?? hehe....zwłaszcza, jak sie do piffka dorwałam i po nocach wracałam 8)[/quote]

Ale ja nie twierdzę, że ty jesteś grzeczna dziewczynka, ty WYGLĄDASZ jak grzeczna dziewczynka 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ryba-pila'][quote name='adda']
To trzeba się uśmiechać do [b]TZ-Wind[/b] :D[/quote]

[b]adda [/b]ty masz juz chody, [b]wiec usmiechaj sie SZEROKO[/b] :D :D :D[/quote][url=http://img286.echo.cx/img286/8410/addzia7bh.gif]Adda[/url] ja Ci pomoge :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Evelina'][url=http://img286.echo.cx/img286/8410/addzia7bh.gif]Adda[/url] ja Ci pomoge :roll:[/quote]
Ha ha ha ha, już widzę [b]TZ-Wind[/b] jak w te pędy ucieka od takiego uśmiechu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...