Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

[quote name='KORONA']Ja bym chciała, ale po pierwsze własnie kończę grypę i wyglądam koszmarnie, a po drugie to siem wstydzem :roll:[/quote]
Wind i tak zrobi z Ciebie bóstwo :D
Nie wstydź się, to nic strasznego 8)

Link to comment
Share on other sites

ja się nie nadaję :oops: -szeroki kurdupelek ze mnie jest, tylko na fotkach tego nie widać 8) zresztą jak patrzę na fotki dziewczyn, to......eeeee....... ja bym tak nie umiała :oops:

ale dziewczyny-do dzieła !!!!!!!!!!!!!!!!!! raz, raz, raz, żeby Wind długo nie musiała czekać !!!!!!!! :wink: to musi być świetna sprawa (choć napewno męcząca).

a potem prosimy o ekspresowe wstawienie fotek na forum :D:D:D

Link to comment
Share on other sites

[b]Ka-Ka,[/b]

Po pierwsze do zdjec nie potrzebny jest super-wzrost :-) Wystarczy, aby proporcje ciala byly zachowane ;)
Nie wiem czy wiecie, ale do rozkladowek Playboya czy zdjec z CKM-u pozuja dziewczyny, ktore maja w porywach do 165 cm wzrostu (a czesto sa poniezej 160 cm). Na fotkach natomiast wygladaja jakby mialy 2.15 ;) To zasluga odpowiednich obiektywow, ujec, ale tez grafika ... ;)

Gdzies tam przeczytalam, ze NIE bo masz "wymeczony wyglad". Tym akurat najmniej bym sie przejmowala :-)

No i czas. Jesli przyjedziesz na 14.00 14.30 to bedzie fajnie. Pare fajnych ujec mozemy zrobic :-)

Miejsce: Marszalkowska, prawie przy samej siedzibie ZK :-)

Link to comment
Share on other sites

[b]dbsst[/b], czyżbyś też należała do grona wysokich inaczej ??? :fadein: ([size=1]tylko ja mało, że mała "miss", to jeszcze szeroka [/size] :wink: )

[quote]To zasluga odpowiednich obiektywow, ujec, ale tez grafika ... [/quote]

:hmmmm: niedawno widziałam gdzieś mały przewdonik, jak z kobiety zrobić bóstwo przy pomocy Photoshopa-wiecie płaski brzuszek, cera i te sprawy-jak z billboard'u ..... no cóż, dobry program umiejętnie wykorzystany i..... :o

a tu podobne w przesłaniu :wink:

czary-mary, weź pałeczkę do ręki...... :)
[url]http://www.mp3s.pl/photoshop/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka'][b]dbsst[/b], czyżbyś też należała do grona wysokich inaczej ??? :fadein: ([size=1]tylko ja mało, że mała "miss", to jeszcze szeroka [/size] :wink: )

[quote]To zasluga odpowiednich obiektywow, ujec, ale tez grafika ... [/quote]

:hmmmm: niedawno widziałam gdzieś mały przewdonik, jak z kobiety zrobić bóstwo przy pomocy Photoshopa-wiecie płaski brzuszek, cera i te sprawy-jak z billboard'u ..... no cóż, dobry program umiejętnie wykorzystany i..... :o

a tu podobne w przesłaniu :wink:

czary-mary, weź pałeczkę do ręki...... :)
[url]http://www.mp3s.pl/photoshop/[/url][/quote]

hihihihiihihi moze zalozymy Stowarzyszenie Malych Miss hahahaha ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']nie masz wyjścia, buhahahahahahahaa :evilbat: :evilbat: :evilbat:

ja się przy spacerach z moimi czarnymi maleństwami tak wyrobiłam, że mi mało która baba podskoczy, hehehe 8)[/quote]

hihihihihihih o taka persona powinna byc na przedzie nikt malymmiskom nie podskoczy ;)

Link to comment
Share on other sites

no ba !! jeszcze, jak psiura wezmę 8) szacuneczek musi być :wink:
ale ciii....bo się mało kobieco poczuję (już się to zdarzało, jak się okazywało, że mam więcej siły, niż niejeden facet :oops:) to ja już cicho siedzę i udam, że jestem biedna i slabiutka :D:D:D 8)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ka-ka']no ba !! jeszcze, jak psiura wezmę 8) szacuneczek musi być :wink:
ale ciii....bo się mało kobieco poczuję (już się to zdarzało, jak się okazywało, że mam więcej siły, niż niejeden facet :oops:) to ja już cicho siedzę i udam, że jestem biedna i slabiutka :D:D:D 8)[/quote]

heheheh dobra podstepem ich ;) podstepem

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...