Jump to content
Dogomania

Fotki portretowe (autorstwa Wind)


Wind

Recommended Posts

[quote name='Aga&Czips']
Wracaj z dużżżżżą ilością zdjęć!! :D :angel: :angel: :angel:[/quote]


jeśli Pani jest taką samą modeleczką jak Szpilunia (a pewnie tak- bo podobno jaki Pan/i taki pies ;) ) to myślę, że zdjęć będzie maaaaaaasaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :D ;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 2.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Wind trzymam :thumbs: za gezamin ale dasz rade w koncu Dogomaniakowe nasienie ;)

A teraz postaram sie powiedziec jak bylo Wind nie czytaj tu ;)

Beata jest [color=red]CUDOWNA[/color] ma w sobie cos takiego co odrazu zdejmuje stres normalnie [color=red]rewelacja[/color].
Naprawde jest [color=red]niesamowita[/color] i "praca" z nia nie wiem czy moje wygibasy to praca ;) ) to sama przyjemnosc.
Ale oczywiscie dobry fotograf ma swojego asystenta 8) i tu sie klaniam Bryzie ;) czyli TZ Wind i przesylam usmieszki i rechoty jak sobie przypomne jak mnie malteretowal i rozsmieszal ;). Jest nieoceniony. EXTRA
Naprawde jestem zmeczona. Wind z TZ podrzucili mnie do domku wiec ja bylam z 15 minut wczesniej. ale dzis myslalam ze nie wstane.

a teraz sedno czyli pozowanie. Boshe jakie to jest meczace czuje sie jakbym rowy przekopala w calej warszawie a to i tak byl maly miki, juz wiem czemu te modelki sa takie chude ja dzis nie mam sily otworzyc lodowki ;) :lol:

NIESAMOWITA PRZYGODA i BARDZO ZA NIA DZIEKUJE WIND :buzi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...