Jump to content
Dogomania

CARMEN-mix owczarek belgijski. Już we własnym, fantastycznym domku.


Reno2001

Recommended Posts

[quote name='Murka'] wspólne spacery, zabawy itp. Carmen bardzo lubi towarzystwo innych psów, rozluźnia sie wówczas i uczy się od nich ;)
[/quote]

A może Pańtwo byliby chętni na adopcję zestawu- Carmen + Klementyna? ;)
Carmen lepiej się czuje w jej towarzystwie, na pewno łatwiej byłoby jej zostawać bez ludzi w domu, gdyby miała towarzystwo.
Ja już nic więcej nie mówię :siara:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 872
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='anciaahk']
Jak tam zainteresowany domek?[/quote]

Jutro Aniu (?) , jutro.... Na pewno się odezwę :)
O dwóch psach nie ma mowy, natomiast o drugim dla nas.... hmmm.... właśnie jestem na etapie wiercenia dziury w brzuchu mężowi :p

Link to comment
Share on other sites

Aha, jeśli chodzi o zostawanie samej w domu Carmen to tu nie powinno być problemu. Ona jest dość grzeczna i nic nie niszczy w boksie, nie próbuje się wydostawać (sama niechętnie wychodzi i szybko wraca) itp. . Mogłaby na początek mieć do dyspozycji jedno pomieszczenie (np. łazienkę) i tam zostawać, dopóki się nie oswoi, nauczy zachowania czystości itp.
Pomysł z bratem bardzo dobry :razz:

Link to comment
Share on other sites

OK. To decyzję ostateczną mamy (oni dziś mnie od rana atakują i bombardują pytaniami !!! :)
Wiedzą, że suńka wymaga dużo uwagi i poświęcenia masy czasu. Chcą to dla niej zrobić, chcą dać jej dom, wygodne życie i swoje serducha :)
Ja ze swojej strony publicznie oferuję pomoc :)
No, to - jeśli Murka i inne Panie uznają tę ofertę za dobrą - proszę o kontakt. Ania, jakiś telefon?
Plizzz - tę wizytę przedadopcyjną umówmy szybko, bo my - jakby co - musimy jeszcze jechać po wielkie zakupy: posłanko, obroża, smycz, michy, smaczki, zabawki, szczotka, karma, witaminy, umówić się u weta na wizytę, kupić tam obrożę i spot-on p-kleszczom.... itp.
Właśnie - co Carmen jada?

Link to comment
Share on other sites

Nic nie piszecie, to ja jeszcze trochę pogadam :) Dodam, że mój Jazz chodzi na szkolenie PT (metody pozytywne), prowadzi je świetna babka - zoopsycholog, na pewno pomoże przełamać lęki Carmen, można zamówić wizyty domowe i w razie konieczności to zrobimy. Nie martwcie się o suńkę - wg mnie trafi do dobrego domku, a niejednego psa już miałam, ze schroniska olsztyńskiego też (suńka żyła z nami 10 lat)...

Link to comment
Share on other sites

Ale świetne wieści :)
Taki zoopsycholog to bardzo dobry pomysł - super, że macie kogoś takiego w okolicy. Carmen jest jeszcze młodziutka, więc na pewno wszystkiego szybko się nauczy.
Już ja widzę jak nowa rodzinka zamyka Carmenkę w jakimś pomieszczeniu :evil_lol: pewnie będzie "panią na włościach" i nawet różne psoty i "psujstwa" zostaną jej wybaczone. Tak to jest, jak się człowiek w psie zakocha. Pozwala mu na wiele ;) nawet na dziury w ścianach :eviltong: (oczywiście szkoli potem, i uczy co jest ok a co nie... ale nawet jak się coś niezbyt ok przydarzy... no cóż - z psem jak z dzieckiem ;) )

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']Bejotka, piszemy, piszemy. Wiesz, teraz taka pora raczej "pracowa" ;) i nie każy ma możliwośc wypowiedzenia się na forum. Aktywniej na pewno zrobi sie wieczorkiem :p.[/quote]


A ja w pracy się produkuję, ryzykując bezrobociem! :mad: :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']
Zapytam od razu -> jak z transportem??[/quote]

Właśnie pisałam na początku - z transportem jest kiepsko, jeśli chodzi o nas.... :placz: Pociągami wieźć psa przecież nie będziemy ani PKS-em. Nikt nie wybiera się na wakacje nad jeziora?? :)
Gdyby się dało jakoś sunię dowieźć - byłoby pięknie.... Oczywiście zwrot kosztów jest jasny jak słońce.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ra_dunia']
Tak to jest, jak się człowiek w psie zakocha. Pozwala mu na wiele ;) nawet na dziury w ścianach :eviltong: (oczywiście szkoli potem, i uczy co jest ok a co nie... ale nawet jak się coś niezbyt ok przydarzy... no cóż - z psem jak z dzieckiem ;) )[/quote]

Jakiż świat byłby inny, piękniejszy, gdyby wszyscy tak myśleli :roll:

Link to comment
Share on other sites

Bejotka,
a przyszli Panciowie Carmen nie maja auta, zeby podjechac kawalek np. do polowy drogi?? Co bedzie, jesli Carmen nie spelni wymagan i z jakis powodow beda ja chcieli oddac? Pies w schronisku jest inny, w DT jeszcze inny, a u siebie w domu moze sie tez zmienic. Trzeba kazda opcje wziac pod uwage. Nam sie niestety zdazylo kilka zwrotow i dmuchamy na zimne.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ulka18']a przyszli Panciowie Carmen nie maja auta, zeby podjechac kawalek np. do polowy drogi?? [/quote]

Właśnie o to chodzi, że mają, a jakoby nie mieli - jest niesprawne.... Ale pogadam, może pojadą z kimś znajomym?
Nie będzie zwrotu, a jak zobaczą psa w pół drogi, to chyba raczej i tak nie będzie on wyluzowany po podróży.... Ta psina będzie się bała i w podróży i potem na miejscu. Wiemy, że będzie przerażona.... Mamy nadzieję, że nas ze strachu nie pogryzie.... :)

Link to comment
Share on other sites

O raju, jakie super wieści :multi:
W takim razie tylko wizyta potrzebna :cool3:

Transport to najmniejszy problem, np. Pati-c szykuje się chyba teraz do większej trasy i zbiera zwierzaki. Koszty by się rozdzieliły. Ktoś już tam prosi o dowóz z Kielc do Słupska, więc mniej więcej nasza trasa, można się będzie podczepić :razz:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f521/oferuje-transport-131533/index6.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Mielec - Olsztyn to około 470 km, z psiakiem około 6 godzin jazdy myślę w jedną stronę:roll:
Żeby do Wwy państwo mogli to już rewelacja, bo połowa drogi,od Murki do Olsztyna około 445km, więc też daleko trochę.
Czekamy czy państwo mają jakąś opcję dojazdu:roll:


O w tym samym czasie pisalyśmy, widzę że transport też juz się klaruje powoli to super!!!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Reno2001']
Oczywiście Bejotka będzie nam zdawała relację o suni :eviltong:. A może sami opiekunowie się tu zalogują?[/quote]

OCZYWIŚCIE, że tak :) I będzie to nawet fotorelacja!! :) A i oni być może zechcą się zarejestrować na dogo, wtedy moja pomoc będzie już zbędna. Zajmę się wyciąganiem kolejnych psów od Murki - mam jeszcze zapas domów bez psów :eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']OCZYWIŚCIE, że tak :) I będzie to nawet fotorelacja!! :) A i oni być może zechcą się zarejestrować na dogo, wtedy moja pomoc będzie już zbędna. Zajmę się wyciąganiem kolejnych psów od Murki - mam jeszcze zapas domów bez psów :eviltong:[/quote]

Jeśli tylko są to dobre domki dla psiaków to pracuj nad nimi, pracuj ;).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bejotka']Innej opcji przeciez nie ma! :roll:[/quote]

No wiesz, staramy się przewidziec różne opcje ;). Nauczyli nas tego sami ludzie :roll:.
Każdy domek, który na prawde chce psa i wie, że pies to nie tylko zabawka, jest na wagę złota, więc jest o co walczyc :lol:.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...