Jump to content
Dogomania

Szczeniaki do adopcji -KRAKÓW- do uratowania! PLINIE DT!


Biutka

Recommended Posts

CO za zamieszanie !
[FONT=Arial Black][COLOR=darkorange]Tu są już konkretne i dobre propozycje pomocy dla tych biednych psiaków ! T O Z ! ASIOR ![/COLOR][/FONT]
[COLOR=green]Dlaczego nie chcecie ich przyjąć[/COLOR] ?
Po co ten alarm ?

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Mam nadzieję że będą jakieś nowe aktualne fotki...
a propozycje pomocy zostaną przyjęte.

[SIZE=1]Bo co prawda cierpię na sklerozę, ale wydaje mi się że fotki takie widziałam dziś poza dogomanią. Biję się w pierś jeśli to omamy! [/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']CO za zamieszanie ! A co z tym innym psiakiem na łancuchu bez wody ?
Co będzie z tymi psiakami ?
[FONT=Arial Black][COLOR=darkorange]Tu są już konkretne i dobre propozycje pomocy dla tych biednych psiaków ?[/COLOR][/FONT]
[COLOR=green]Dlaczego nie chcecie ich przyjąć[/COLOR] ?
Po co ten alarm ?[/quote]

Alarm jest potrzebny, bo psy wymagają natychmiastowej pomocy.
I to wszystkie, nie tylko szczeniaki których nie wolno jeszcze rozdzielać z matką. Mam nadzieję, że zdajecie sobie sprawę, że w takiej sytuacji czas jest bardzo ważny, trzeba te psy zabierać szybko. Nie wolno czekać.
W hotelu będą mieć dobrą opiekę i będą bezpieczne. Myślę, że Wam o to chodziło? Komu podaliście telefon czy adres aby TOZ mógł interweniować?
Może jakieś konkrety podacie, aby ta pomoc mogła być natychmiastowa.

Link to comment
Share on other sites

Jeśli jest miejsce w hotelu dla szczeniąt i matki zadzwońcie do KAffki i jej powiedzcie. Trzeba jechać z nią po te piekski zanim Pan się ich pozbędzie. Nie czekajcie bo ona mi napisała że dzis jedzie zabrać maluchy od matki do dziewczyn. To są jakieś podobno 2 studentki , Przecież te psiaki jeszcze nie widzą na oczy , i BARDZO potrzebują opieki i pokarmu matki , co innego dokarmiać maluchy a co innego karmić ich mlekiem krowim.
Dziewczyny zadzwońcie koniecznie do Kaffki , umówcie się z nią . Później może być za późno(dla szczęniąt):-(

Link to comment
Share on other sites

bo tak jest!
nie umiem tamtego zamknac ;/
co w tym podejrzanego?
skoro waszym zdaneim trzeba je 'wyprowadzic' ale razem z matka to gdzie ja pytam?
do hotelu?
sama juz nie wiem kto tu chce pomoc a kto chce napisac 'no niepowazne jestescie ze tak robicie'
my dzialamy
prosze o udzielaniu sie w tym watku [B]osob ktore maja pomoc do zaoferowania[/B] a nei ktore przyszly sobei pogderac
watek est na wielu innych forach
czy jest w tym cos dziwnego ze probuje uzyskac pomoc od kazdego?
jetsesmy z [B]KRAKOWA[/B] z [B]NOWEJ HUTY[/B]
nie rozumeim skad te cale oskarzenia?
myslcie ze robie sobie jaja czy cos ?:-o
nie
ja po prostu chce pomoc i nie wiem co zrobic
jestem umowiona z dwiema dziewczynami dzis na 17 na odbior szczeniakow
Waszym zdaniem nie powinnam im ich dawac tak?
[B]PROSZE O JAKIES KONKRETNE INFO[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaFFka'](...)nie umiem tamtego zamknac ;/ (...)
skoro waszym zdaneim trzeba je 'wyprowadzic' ale razem z matka to gdzie ja pytam? do hotelu? (...) prosze o udzielaniu sie w tym watku [B]osob ktore maja pomoc do zaoferowania[/B] (...) Waszym zdaniem nie powinnam im ich dawac tak?
wiec mam je zosatwic tam gdzie sa albo lepeij-sama je zaniesc nad rzeke co bedzie rownoznaczne?
[B]PROSZE O JAKIES KONKRETNE INFO[/B][/quote]
Należało dopytać, jak rozegrać sprawę z tamtym wątkiem, ludzka rzecz nie wiedzieć, wyjaśniłabym to. W 1 poście, w prawym, dolnym rogu 1 postu masz edycję, w niej zakładkę zaawansowane, klikniesz, pojawia się tytuł, który modyfikujesz dowolnie.
Alternatywa - piszesz PW do moda, prosisz o zamknięcie wątku.

Gdzie wyprowadzić sunię i szczeniaki? Do hotelu, zainteresował się tym TOZ w osobie Asior, która dogrywała sprawę z szefową TOZu i prosiła o kontakt, by wspólnie, sprawnie przeprowadzić sprawę.

Jak najbardziej chcę pomóc, stąd i prosiłam o fotki suni, a w tym układzie i psa, by z czytelnymi, wyraźnymi, móc je poogłaszać. Z tymi, które są na wątku ogłoszenia to sztuka dla sztuki.

Nie pisz proszę bzdur o zostawieniu szczeniaków tam, gdzie są lub o zanoszeniu nad rzekę, bo otrzymałaś na wątku mocną, TOZowską deklarację pomocy psom i jedyne, o co byłaś poproszona to o skontaktowanie się w tej sprawie z Asior.

Link to comment
Share on other sites

Kaffka ma rację podawała na którymś z wątków telefon do siebie i numer gg. Można sie było do niej odezwać (jeszcze nie jest za późno) Dziewczyna pomaga psom przeżyć , chocby w taki sposób że znalazła chętne do wykarmienia ich. Jesli macie inne propozycje a jesteście z okolic Krakowa skontaktujcie sie z nią i pomóżcie jej.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']dziewczyny zajmujące się sprawą proszę o kontakt na pw.. Wyśle mój nr telefonu... załatwiłam sprawę z TOZ-em, ale proszę o kontakt...[/quote]
W tym miejscu Asior wyraźnie prosiła o kontakt.
Nie wnikam z jakich powodów sama nie mogła zadzwonić.
Kontaktowałaś się KaFFko z Asior?
Podała Ci do siebie telefon? Masz go? Możesz zadzwonić i raz, a dobrze, dograć sprawę?

Link to comment
Share on other sites

te maluchy trzeba bedzie co 2 godz karmic,w nocy tez i nie krowim mlekiem.mleko w proszku dla szczeniat od 1 dnia zycia kosztuje 50 zł,krowie mleko odpada,chyba,masowac im brzuszki bedzie trzeba po kazdym jedzeniu,najlepiej matke zabrac,dla niej to ogromny stres bedzie ich szukac.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']ABSOLUTNIE NIE WOLNO ROZDZIELAĆ MATKI Z MŁODYMI.. Nie rozumiem czemu tak postanowiliście...
Napisałyście post z prośbą o pomoc, wydzwaniałam po nocy do prezes a tu okazuje się, zę 10-cio dniowe szczeniaki chcecie zabrać matce ( pomijając fakt, ze jak tak nagle odbierze się jej szczeniaki to mleko samon nie zniknie i pojawią się inne problemy z tym związane), a miejsce w hotelu jest załatwione :shake:
Kilkakrotnie prosszono w wątku o podanie miejscowości gdzie znajduje się pies, też nie było żadnej odpowiedzi... :roll:
[B]kurcze dziewczyny, to chcecie pomocy czy nie[/B] :shake:

[B]dlaczego wolicie rozdzielić psiaki z matką ( to się na nich odbije niesamowicie), jeśli mogły by choć na czas karmienia być w hotelu... potem by poszły na ten tymczas...[/B][/quote]


czy propozycja Asior jest zbyt mało konkretna - zaoferowała zabranie suki ze szczeniętami do hotelu

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']czy propozycja Asior jest zbyt mało konkretna - zaoferowała zabranie suki ze szczeniętami do hotelu[/quote]


jest bardzo dobra,rozdzielanie ich jest bez sensu,studentki sobie nie poradza to ogromny obowiazek,maluchy beda głodne one nie wyspane a sunia bedzie szukac małych.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irenaka'](...) Bardzo proszę o "chwilkę" spokoju na wątku.[/quote]
A może nie tylko chwilkę? :lol: Nerwy są złym doradcą. Mam nadzieję, że da się sprawę jeszcze i wyprostować i uratować dla dobra psiaków.
[SIZE=1]W dalszym ciągu jak najbardziej deklaruję pomoc ogłoszeniową. [/SIZE]
Wierzę, że obu stronom uda się z sobą zdzwonić i poczynić jakieś konkretne ustalenia.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']A może nie tylko chwilkę? :lol: Nerwy są złym doradcą. Mam nadzieję, że da się sprawę jeszcze i wyprostować i uratować dla dobra psiaków.
[SIZE=1]W dalszym ciągu jak najbardziej deklaruję pomoc ogłoszeniową. [/SIZE]
Wierzę, że obu stronom uda się z sobą zdzwonić i poczynić jakieś konkretne ustalenia.[/quote]

Właśnie o to chodzi, teraz zabieramy się już za konkrety i troszeczkę spokoju potrzebujemy na wątku. Ogromnie dziękuję Izuniu:loveu: za zrozumienie.

Link to comment
Share on other sites

Nikt tu nie ma do nikogo prestensji. Kaffka jest bardzo młodą osobą i wiecei jak to jest , chce dobrze ale nie moze sobie poradzić z takim obowiązkiem . Ja mieszkam zbyt daleko żeby pojechać tam a jej trzeba pomóc fizycznie , Asior prosze skontaktuj się z kaffką bo one dziś te maluchy o 17 mają zabrać.:-(

Link to comment
Share on other sites

Skoro jest młodą osobą i nie wie jak poradzić sobie z tym co zastała u tego Pana to czemu zakłada ileś tam wątków a słabo je czyta ?
Czemu nie przyjęła najlepszej pomocy jaka może być dla tych szczeniorków i matki od dogomaniaczki ASIOR i nie zabrał ich TOZ do hoteliku?
Tylko kombinują same jakieś rozdzielanie matki od szczeniąt i dawanie małych do niedoświadczonych studentek. Sorry ale takie małe szczeniaki to praca dzień i noc i sporo kłopotów ! Jak mam napisać dosadniej że one nie dadzą sobie rady ? :roll:
Piszą o pomoc->dostają propozycję->nie przyjmują jej i robią swoje :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Ja mam nadzieję, że już wszyscy się w tej sprawie "wygadali" na wątku?

To teraz konkrety. Czy jeżeli uda się załatwić odpłatny DT, to znajdą się wśród Was osoby, które mogą zaproponować jakąś pomoc finansową?
Jeżeli tak, to będę wdzięczna za [COLOR=black][FONT=Verdana]konkrety[/FONT][/COLOR].
Sprawa jest naprawdę pilna.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...