Jump to content
Dogomania

Szczeniaki do adopcji -KRAKÓW- do uratowania! PLINIE DT!


Biutka

Recommended Posts

[quote name='kaFFka']a jak dziala ten hotel?
zajeliby sie pozniej sunia po zabiegu?
mysle ze nawet schronisko byloby lepszym miejscem dla nich...[/quote]

Myślę, że trzeba próbować załatwiać hotel.
Mama i dzieciaki będą mieć dobrą opiekę.
Jeżeli na wątku nie możecie wpisać nazwy miejscowości, to wyślijcie pw do Asiorka albo do mnie. Trzeba transport załatwić.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 157
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

a tam jeszcze jedna biedulka na łańcuchu i bez budy i wody....
psiak jest łagodny.......może też do zabrania :-(
[URL="http://img15.imageshack.us/my.php?image=sa401673.jpg"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4823/sa401673.th.jpg[/IMG][/URL]i rozmnażają się bez kontroli....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ick']a tam jeszcze jedna biedulka na łańcuchu i bez budy i wody....
psiak jest łagodny.......może też do zabrania :-(
[URL="http://img15.imageshack.us/img15/4823/sa401673.jpg"][IMG]http://img15.imageshack.us/img15/4823/sa401673.jpg[/IMG][/URL][/quote]


tak ten psiak też jest do zabrania. Facet sobie nabrał piesków jednego kaffka juz zabrała , a on chce sie "pozbyć" resztę bo mu się znudziły :angryy:

Link to comment
Share on other sites

kurde dzownila do mnei jakas dziewczyna w sprawie pieskow ale mi sie kasa skonczyla na fonie i rozlaczyla a nie mam za co doladowac..
blagam niech ta osoba odezwie sie do mnei na PW albo na gg 9962207
z gory przepraszam za cale zamieszanie!! mi si

dobra juz mi sie ta Pani znalazla :P

Link to comment
Share on other sites

aaa mam super info!!!
pieski [OBA!!] biora dwie dziewczyny [Anki]
pieksa na stale a sunie na DT
dlatego tak wczesnie bo wlascicielowy odbilo i nie chce ich widziec..
maja po prostu przestac istniec..
przykre niestety no ale lepiej je ratowac tak niz zdac je na los jaki gotuje im ich pan:-(
pieski juz jutro po poludniu beda w swoich nowych domach :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Myślałam, że alarm dotyczył całości sytuacji, nie był wszczęty wyłącznie z powodu szczeniaków. :-( Przecież ta sunia powinna dojść do siebie po urodzeniu maluchów, jej oczka pozostawiają wiele do życzenia i...nie łudzę się, że tak jej jak i psu nagle zadzieje się dobrze. Czy przy takim obrocie sprawy pomoc TOZu to już przeszłość?[/quote]

Też mi się wydaje, że pomoc TOZu dla suni i pieska jest potrzebna.

Link to comment
Share on other sites

Myślałam, że alarm dotyczył całości sytuacji, nie był wszczęty wyłącznie z powodu szczeniaków. :-( Przecież ta sunia powinna dojść do siebie po urodzeniu maluchów, jej oczka pozostawiają wiele do życzenia i...nie łudzę się, że tak jej jak i psu nagle zadzieje się dobrze. Czy przy takim obrocie sprawy pomoc TOZu to już przeszłość?

Link to comment
Share on other sites

czyli od matki zabrano 10 dniowe szczeniaki?
a czy osoby ktore zabraly szczeniaki do siebie nie moga zabrac chociaz na miesiac tej suki do siebie?
przeciez to chodzi o zdrowie tych szczeniat, jak teraz nie beda przy matce moga miec problemy ze zdrowiem

osobie ktora wziela na stale jedno ze szczeniat nie zalezy na tym aby maluch zdrowo wyrosl?
wiem wiem zaraz napiszecie ze zostaly zabrane bo od tego zalezalo czy wogole beda zyc
ale moznaby jeszcze sie postarac zapewnic im lepszy start

SUKE MOGE WZIASC DO SIEBIE
tylko pozwolcie jej odchowac maluchy

jesli jest jakis inny tymczas to wolalabym nie brac suki plus szczeniaki bo u mnie sa zwierzaki poschroniskowe
nie mialam nic wirusowego ostatnio ale lepiej dmuchac na zimne

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asior']nie, absolutnie nie.... KTOZ weźmie sunię do hotelu
Ale na razie sunia karmi, tak?? To w takim razie jak można je rozdzielać z matką???? :crazyeye:[/quote]


wyglada na to, że szczeniaki zostały już zabrane czy źle zrozumiałam? czy osoby, które je zabrały zdają sobie sprawę jak trudna jest opieka nad takimi oseskami? :shake: to nie są pluszowe misie przypominam - będą je bolały brzuszki, będzie masa kłopotów, a malcom to nie wyjdzie na zdrowie :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majqa']Myślałam, że alarm dotyczył całości sytuacji, nie był wszczęty wyłącznie z powodu szczeniaków. :-( Przecież ta sunia powinna dojść do siebie po urodzeniu maluchów, jej oczka pozostawiają wiele do życzenia i...nie łudzę się, że tak jej jak i psu nagle zadzieje się dobrze. Czy przy takim obrocie sprawy pomoc TOZu to już przeszłość?[/QUOTE]

nie, absolutnie nie.... KTOZ weźmie sunię do hotelu
Ale na razie sunia karmi, tak?? To w takim razie jak można je rozdzielać z matką???? :crazyeye:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kaFFka']aaa mam super info!!!
pieski [OBA!!] biora dwie dziewczyny [Anki]
pieksa na stale a sunie na DT
dlatego tak wczesnie bo wlascicielowy odbilo i nie chce ich widziec..
maja po prostu przestac istniec..
przykre niestety no ale lepiej je ratowac tak niz zdac je na los jaki gotuje im ich pan:-(
[COLOR=Red][B]pieski juz jutro po poludniu beda w swoich nowych domach[/B][/COLOR] :)[/quote]

Asior dzwoń jutro rano do kaFFki żeby nie zabierały maluchów od matki tylko zabierzcie wszystkie psiaki razem - kurcze malce mogą nie przeżyć przecież :shake:

Link to comment
Share on other sites

ABSOLUTNIE NIE WOLNO ROZDZIELAĆ MATKI Z MŁODYMI.. Nie rozumiem czemu tak postanowiliście...
Napisałyście post z prośbą o pomoc, wydzwaniałam po nocy do prezes a tu okazuje się, zę 10-cio dniowe szczeniaki chcecie zabrać matce ( pomijając fakt, ze jak tak nagle odbierze się jej szczeniaki to mleko samon nie zniknie i pojawią się inne problemy z tym związane), a miejsce w hotelu jest załatwione :shake:
Kilkakrotnie prosszono w wątku o podanie miejscowości gdzie znajduje się pies, też nie było żadnej odpowiedzi... :roll:
[B]kurcze dziewczyny, to chcecie pomocy czy nie[/B] :shake:

dlaczego wolicie rozdzielić psiaki z matką ( to się na nich odbije niesamowicie), jeśli mogły by choć na czas karmienia być w hotelu... potem by poszły na ten tymczas...

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...