Jump to content
Dogomania

Cudo sunia ma dom


ajcka

Recommended Posts

Właśnie jedzie do mnie malutka sunia ala jamniczek/pińczerek mix.
W CIĄŻY ZAAWANSOWANEJ!
Moje koleżanki zabrały ją z działek gdzie każdy ją przeganiał bo chciała znaleźć sobie miejsce by rodzić,a nikt nie chce problemu....bez komentarza...

Dziś leje i zimno więc sunie zabrały -ląduje u mnie.

Ja nie mam co z nią zrobić.

Mam 6 suk i 2 małe szczeniaki.Nie ma mnie w domu często a moja rodzinka nie podoła pilnowaniu jej i moich.A jeszcze jak ona urodzi będzie dramat.

Tę noc może u mnie być- Jutro NA JUŻ SZUKAM JEJ MIEJSCA!!!!

Jest miła i łagodna,łasi się,jest słodka ale biedna.
POMOCY!!!!!!!

kontakt 5087612431

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 73
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Jeśli ktoś ją weźmie to zdecyduje,ale pewnie tak chyba że zostanie jej jeden do wychowania.Na jej sterylizacje jest już chyba za późno.Stęka i brzuch ma wielki więc poród niedługo.
Nie wiem co robić?Może zawieść ją na paluch do schroniska i tam ją wysterylizują aborcyjnie?
Jak ktoś jej nie weźmie to jedyne wyjście będzie.

Link to comment
Share on other sites

Jest mała ma szanse, żeby znaleźć szybko dom.
Na Paluchu szczeniorki szybko pójdą, mam ze względu na gabaryty też powinna szybko znaleźć dom jak do siebie dojdzie i przejdzie wszystkie zabiegi. (na Paluchu jest dużo adopcji szczególnie małych psiaków)

Kurna, sama nie wiem...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ajcka']Może zawieść ją na paluch do schroniska i tam ją wysterylizują aborcyjnie?
Jak ktoś jej nie weźmie to jedyne wyjście będzie.[/quote]

Nikt na Paluchu nie zrobi aborcyjnej, bo i poco :angryy:.
Poczekaja aż urodzi i potem zabiorę szczeniaki i uśpią. To jest standard Palucha....


Madallena myśl,
w razie co pomoge w karmie czy szczepieniach....

Link to comment
Share on other sites

A byłaś z nią może u weterynarza?
Wygląda na to że rzeczywiście za późno na sterylizacje ale dobrze byłoby żeby okreslił to jakiś dobry weterynarz.
Jesli jednak udałoby sie uchronić ją przed porodem a maluchy przed pojawieniem się na swiecie :-( to napewno łatwiej będzie znaleźć jej dom tymczasowy albo stały.
Nie wiem czy jest wiele osób które mają warunki na przyjęcie suni w ciązy a później na zajęcie sie co najmniej przez kilka tygodni nią i jej maluchami.
To nie tylko wydatek (karmienie,odrobaczenie,szczcepienia) ale i od ktoregos momentu wiele pracy, czasu :-(
Jesli nie masz dziś np czasu na wizyte w gabinecie weterynaryjnym a mieszkasz gdzies niedaleko mnie to może ja mogłabym z mała iśc i coś ustalić.
Jesli takie rozwiązanie mogłoby Ci jakos pomóc to napisz do mnie na prw.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Fundacja Pod Psim Aniołem -jeśli będzie można tooni zobowiązali się ja wysterylizować.Tylko musi się jej znaleźć dom po tym zabiegu.
Sunia jest młoda jak na moje ok ok 2 lat i na bank juz miała kiedyś dzieci,pewnie pół roku temu bo cycuszki o tym świadczą.Szkoda jej aby teraz znów miała młode.

Jest miła i bardzo spokojna,typowy pieszczoch.
Kto weźmie małą????

Link to comment
Share on other sites

Zbadana i poszła na sterylizacje.Do odbioru będzie po 21.
Co dalej? szukam miejsca dla niej i nie wiem jak ją odebrać,czy ktoś ją może do siebie wziąć,ja zawiozłam ja metrem ale po zabiegu to nie bardzo z tym metrem i potem kawał ją nieść.

Link to comment
Share on other sites

Może zmień tytuł wątku?
nie wiem np. Warszawa DT potrzebny na już!!!!
Czy istnieje mozliwość żeby mała została w tej przychodni? Taki zabieg jest napewno dużym obciążeniem, może lepiej żeby chociaz przez dobe pozostała pod opieką wterynaryjna?
Jesli nie i nie masz jej jak odebrać to ja mogę podjecać autem..Tylko co później?

Link to comment
Share on other sites

Sunia juz po zabiegu sterylizacji aborcyjnej.Wybudzać się zaczyna.
W brzusiu miała 4 duże szczeniaki więc mogłaby mieć problem by je urodzić bez pomocy,pewnie ojcem był większy pies.

Karolina dziękuję za oferte pomocy:loveu: pojedziemy razem po sunie.

Szukamy DT dla suni na już -potrzebuje tylko kawałka miejsca dla siebie,spokoju i troche opieki.

Link to comment
Share on other sites

Odebrałyśmy tą biedulkę.
Taka była przestraszona. Nie rozumie niczego co się z nia i dookoła niej dzieje.
Ja nie wiem czy ona przetrzyma paluch...:shake:
Bardzo duzo jej teraz bliskości człowieka potrzeba.
Najcudowniej byłoby znaleźć jej jakiś spokojny tymczas.
Widać, że to psiak właściwie bezproblemowy ale przez to co przeszła taka smutna jest :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...