Jump to content
Dogomania

Forumowiczka w potrzebie.Ona i zwierzaki potrzebuja wsparcia.


Anna_33

Recommended Posts

Pamietajmy tez, ze mozemy wyslac Dorci karme, zwirek itp. To tez pomoc.
Ma bodajze 5 kotow i 3 psy. Sprawdze to dzisiaj, sprobuje sie dowiedziec, ktore ze zwierzakow musi jeszcze specjalistyczna karme, ktore musi brac leki. Leki tez mozna wyslac :-) Wiemy, ze Pyza nie jest zdrowa, miala miec rtg.Dopytam.

Link to comment
Share on other sites

Jejku.....
Dopiero trafiłam na watek o DOROTCE....


po pierwsze oczywiscie poprosze o nr konta

po drugie, mimo ze DOROTKI na oczy nie widziałam[ jedynie słyszałam jej ciepły i serdeczny głos :lol:
sama doznałam pomocy od niej
byłam w bardzo trudnej sytuacji, gdy pomogła małym przygarnietym kociętom znalezć domki
I to jakie domki,....wszystkie po wywiadzie, spisane umowy
DOROTKA TO PO PROSTU DUSZA CZŁOWIEK , DLA WSZELKIEGO STWORZENIA
nie zostawiła mnie bez pomocy,załatwiła transport...wszystko
zwierzęta u niej, sa zadbane , zaszepione, karma z najwyzszej półki....brak słów
DOROTKO NIE JESTEŚ SAMA :lol:
ZAGLADAJ TU I NABIERAJ SIŁY NA KOLEJNE DNI :lol:
NAWET NIE WYOBRAŻAM SOBIE JAK CI CIĘZKO....
BO KTO WIE , JAKIE SYTUACJE KIEDYS PRZED NAMI....A JAK CZYTAM WIELU ZNA SMAK GORZKICH CHWIL
OJ JAK WTEDY POTRZEBNA JEST CHOC JEDNA PRZYJAZNA DUSZYCZKA...
A SAMA WIDZISZ ILE OSÓB JEST Z TOBĄ:lol:
MNIE SAMĄ TO BUDUJE....TO NIESAMOWITE :lol:
PO PROSTU PIĘKNE :lol:
PRZYWRACA WIARE W LUDZI
GORĄCO POZDRAWIAM CIEBIE I MĘŻA

a poza tym może jest cos waznego co lezy Ci na sercu , myśle że w takim towarzystwie bez obawy mozesz dac o tym znac

Link to comment
Share on other sites

nie wiem nawet jak mam wam dziękować ,wasza pomoc jest nieoceniona ..

u nas z dnia na dzień gorzej.....

boje się tego dnia chociaż wiem że nastąpi...


jadąc do męża na trasie koniec Józefowa początek Otwocka ,na działce zobaczyłam kilkadziesiąt psów ,małych ,średnich ....nie mogę teraz sprawdzić co tam sie dzieje ale ilość psiaków świadczy o ciągłym bezsensownym rozmnażaniu ,warto by było tam zajrzeć

wracając biegał jeden ,reszta musiała być zamknięta.

Link to comment
Share on other sites

Dorcia44 ma 5 psów i 6 kotów...

Pyza wymaga na już RTG kości i wymazu z uszu, diagnostyka-długotrwałe leczenie
Tytek szczepienia
Kota guz usunięcie- zależy od guza
Polatucha odpukać OK
Niebieściucha OK
Pońcia paszcza długotrwałe leczenie
Kropka OK
Czarka RTG i diagnostyka - długotrwałe leczenie
Yoko OK
Amanda chuda - wymaga pełnej diagnostyki
Margolcia ok

Mogłam o jakimś footerku zapomnieć:oops:

No i zapomniałam o dokarmianych przez Dorotkę kotach....Burasi i Sreberku (tego Dorotka karmi ręcznie, karmienie trwa około 20 minut)......

Link to comment
Share on other sites

To ja napiszę co jedzą footra Dorotki, gdyby ktoś chciał posłać paczkę, albo zamówienie :oops:
Koty jedzą ze względu na słabego Tytka wszystkie jedzą RC Intenstinal mieszanego z RC dla kastratów.
psy jedzą RC lub Hillsa lub Acane (pieski yorki,pekińczyk)

piasek Dorotka kupuje 40l. Cats Best bo płaci za niego ok. 80 zł i na długo starcza ,ale dobrze się zbryla i jest wydajny.

Link to comment
Share on other sites

hym ja z innej beczki sorki


[B]Nowe bazarki [/B]

[B][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/komu-komu-srebro-inne-cudenka-ratujmy-fuksia-koniec-20-maj-137363/index2.html#post12262097"]komu komu srebro i inne cudeńka ratujmy fuksia koniec 20 maj[/URL][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/pierdooooooooooly-na-fuksia-koniec-20-maja-137366/#post12262183"]pierdooooooooooły na FUksia koniec 20 maja[/URL][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f99/fuks-w-dt-nadal-potrzebuje-pomocy-koniec-20-maja-137364/#post12262119"]Fuks w DT nadal potrzebuje pomocy koniec 20 maja[/URL][/COLOR][/B]

[B][COLOR=black][FONT=&quot][URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/bernardyn-dysplazja-wraca-z-adopcji-potrzebne-400-zl-na-hotelik-136121/index76.html#post12284486"]Bernardyn-- dysplazja !!!WRACA Z ADOPCJI !!!POTRZEBNE 400 ZŁ NA HOTELIK :([/URL][/FONT][/COLOR][/B]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...