Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Cudny i nad wyraz grzeczny. Aż czekam co z niego wylezie.... Bo jak nienormalny jest!

 

Zdzirka okazała sie prawdziwą Zdzirą do facetów. Każda sunia przychodząca na tymczas szybko dawała do zrozumienia smarkuli, że sobie NIE życzy taranowania. zachowań dominujących itp. I Zdzirka natychmiast rozumiała to. Kapsel poddał jej się i pozwala jej na wszystko. Na dodatek jest pierwszym psem bez ogona i Zirka go nie czyta jak należy. Widzę to bardzo wyraźnie.  No i jego zachowanie jest w takim stylu, że poddańczy nie powienien być. Nie zaczepny, nie krwawy- ale poddańczy też nie! Może ona to czuje? I stara się na wstepie sprowadzić go do parteru?

Ona go nie gryzie, ale naprawdę daje mu na okrągło do zrozumienia wszelakimi znakami bez kontaktu cielesnego i z kontaktem  że to jest JEJ dom i żeby sobie za wiele nie wyobrażał. Patrząc na niego nie wtrącam się, bo zębów nie w obrocie a bardziej wierzę psiej intuicji niż swojej. Zdzira mi już pokazała nie raz, że  ona zna psy lepiej niż ja ;)

 

Za to Kapsel kocha Zmorke :) Kocha ją tak, że chodzi za nią, kładzie sie przytulony itd :)  Zmorka jest spokojna, nic mu nie robi i do tego mimo powaznego wieku całkiem ładna z niej babka. Więc Kapselek najszczęśliwszy gdy Zdzira z daleka a Zmorka tuż obok ;)

Link to comment
Share on other sites

Nie- nie przekonam się do sznauców ;) Wszystkie psy są fajne, ale niektóre  fajne tylko u kogoś . Kapsel jest nierzeczywisty wręcz - taki grzeczny. Ale  ta jego twardość w postawie i w dotyku. Ja uwielbiam psy, które miękną pod moją ręką i są takie ....galaretki. Prawdziwe sznupy są właśnie takie twarde.

A zresztą hahahaha.  Każdy pies który mnie nie chce zjeść jest najlepszy hahahaha

Mogę sobie pisać wszystko, ale ci co mnie doskonale znają to wiedzą, ze jakikolwiek pies wylądował by u mnie na stałe to szybko stałby się tym najcudniejszym, najlepszym itd. Bez względu na tzw wady jego.  Piszę tzw, bo dla jednych wady a dla innych powód do wielkiego śmiechu lub wysiłku umysłowego ;)

Link to comment
Share on other sites

Proszę kilka fot Zdziro- Kapslów :)

Radosne psy

[attachment=4778:_MG_7527.JPG]

Ot- Zdzira ;)

[attachment=4779:_MG_7528.JPG]

Kapsel

[attachment=4780:_MG_7529.JPG]

Tworzy się szata

[attachment=4782:_MG_7552.JPG]

Kapsel ma już kondycje :)

[attachment=4783:_MG_7577.JPG]

Kapsele bez smyczy :)

[attachment=4784:_MG_7585.JPG]

W lesie najpierw na smyczy. Potem go odpięłam i było ok. Oczywiscie miałam pomoc w razie "W".

[attachment=4785:_MG_7607.JPG]

Szaleństwo

[attachment=4786:_MG_7671.JPG]

Fajny jest :)

[attachment=4787:_MG_7680.JPG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...