Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Dzisiaj była wizyta p/a dla Kapsla. Osobista moja z Kapslem. Tam jest kot. Kapsel obiecująco się zachowuje. Powinno byc ok. Rodzina bardzo spokojna, stabilna. Chłopiec 13 lat grajacy w klubie. Bardzo zrównoważony. Chłonął całym sobą to co mówiłam i bardzo fajnie instynktowniereagował na różne rzeczy. W sobote Kapsel jedzie do nowego domu. Trzymać kciuki za kota aby on dobrze to przeszedł i sie nie zestresował!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj była wizyta p/a dla Kapsla. Osobista moja z Kapslem. Tam jest kot. Kapsel obiecująco się zachowuje. Powinno byc ok. Rodzina bardzo spokojna, stabilna. Chłopiec 13 lat grajacy w klubie. Bardzo zrównoważony. Chłonął całym sobą to co mówiłam i bardzo fajnie instynktowniereagował na różne rzeczy. W sobote Kapsel jedzie do nowego domu. Trzymać kciuki za kota aby on dobrze to przeszedł i sie nie zestresował!

 

 

To sobie pogadałaś :scared:

Link to comment
Share on other sites

Tak. U siebie. Na razie jest super ( tfu tfu!).

 

 

A ja dopiero dzisiaj wysłałam wniosek na MłChPl Zirki. Oczywiscie zgubiłam ocene z Ustronia.... Mam nadzieję, ze wystarczą te trzy co wysłałam. Niby tylko trzy trzeba, ale z własnego doświadczenia wiem, że czasem w oddziałach gubią sie oceny i lepiej mieć przynajmniej cztery gdyby coś.  Trzymajcie kciuki aby było ok.

 

No i Zirka zgłoszona do Kielc. Pierwszy raz w pośredniej. Mam nadzieję ze dostanie cieczki po wystawie bo 13-go listopada minie pół roku od cieczki. Nie wiem co ile będzie miała. Zobaczymy.  Fakt że teraz można z cieczką na wystawe, ale to trochę  nie fair. Na wolnym powietrzu jeszcze przy zachowaniu zasad: idziemy na samym końcu ok. Ale na hali gorzej.

 

Link to comment
Share on other sites

A dlaczego Ci się nie podoba? Że niby samce durnieją?  A co? Suki mają być ciągle do tyłu?  Sprawiedliwość musi być. Ale trzeba być dobrze wychowanym.

W Bytomiu Zirka miała cieczkę.  Na szczęście wolny teren, deszcz itd. Inaczej siedziałybysmy w aucie albo przemykały tyłami.  Drugie szczęście to to, że Zirki rasa była przedostatnia na ringu. A za nami 3 suczki tylko ;) Nie musiałyśmy się przestawiać w wystawianiu. Na honorowy nie poszłyśmy i już.  Żeden pies nie durniał bo to nie były te dni ;)  No i ja unikałam kontaktów ;)

 

 

 

Zdzirka dzisiaj skończyła 15 m-cy a tym samym w/g FCI weszła w głupi wiek, kiedy to juz niby nie młodzież, ale nie do końca dorosły. Więc mamy smarkatą babe wiejską w domu :megagrin: 

Rozumu przybywa w zachowaniu. Np skakała, cudowała jak do domu wracałam. Nie korygowałam, bo uwielbiam jak pies szaleńczo się cieszy z przyjscia mojego ;)  A ona sama stwierdziła, ze najpierw muszę sie rozebrać i dopiero przywitamy się jak należy. Siada więc i czeka aż ściagnę kurtkę i buty. Dopiero jak zaczynam mówić i kucać do niej to zaczynaja sie jęki, stęki i szaleństwo :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...