Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

[quote name='Vectra']Pysiu , to ja Twój głos rozsądku :diabloti:
Karol to już duży chłopiec , dorosły , prawie samodzielny , czas odciąć pępowinę , nie można być nadopiekuńczym.
Poradzi sobie , odpocznie od Ciebie :diabloti: zwiedzi kawałek świata , przy okazji zarobi troche grosza.
Więc się tak nie zamartwiaj , będzie wszystko dobrze.
Nie wysyłasz 7 latka na pierwszą kolonię ;) tylko[B] dorosłego[/B] mężczyznę :diabloti:


ahhh te mamusie , a potem żona/konkubina musi walczyć z taką by oderwać chłopa od mamusinej spódnicy :diabloti: [I].[/I][/quote]
Rozsądek to pozwolił mi zgodzić się na ten wyjazd bo chociaż dorosły to nadal się uczy i jest od nas zalezny a co za tym idzie musi liczyć się z naszym zdaniem....
Karol nie jest rozpieszczonym jedynakiem. To nie ja mu szykuję śniadanka tylko on mi:loveu: Potrafi sobie poradzić ale...Ale ja będąc wieeeeeeeele miesięcy na zagranicznych delegacjach wiem co to znaczy być daleko od wsparcia psychicznego rodziny....A po zajściu niedawnym gdzie zobaczyłam me dziecko zakrwawione, z oczami uciekającymi do góry, bez kontaktu ze światem pojawił się we mnie paniczny strach...Przecież tak niewiele trzeba....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']

A czy ja się kiedykolwiek śmiałam? ;)
Oj dała popalić Bahiya Zmorce :evil_lol:


Cześć Kasiu :)
To retro zrobiło się tak jakoś ;)[/quote]


[B]ale ja Pysiu nie mowie i nie pisze ze Ty sie smiałas...sa tu tacy co z bejzbolem lataja i wyma****a ..jak sie wklei foteczke:diabloti: stad tez uprzedzalam reakcje.....[/B]


[B]oj no dzieci zawsze daja matka "popalic"...takie zycie...[/B]
[B]a jak Twój kregosłupik???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']:loveu:

Karol miał wyjechać 10-go. Ale ze względu na strach przed zamknięciem lotnisk choćby chwilowo zdecydowali że pojadą autokarem...I okazało się że wiele osób podjęło taką decyzje :angryy: Bilety były albo na sierpień albo na ...tą sobote :roll: Więc teraz jest urwanie głowy i załatwianie ubezpieczenia, zakupy, przygotowanie rzeczy na łapu capu :angryy: Jedzie na 2 miesiące więc trzeba go dokładnie spakować....
Boli mnie serce, brzuch się skręca, moje ciśnienie jest na skraju zapaści i chyba zaraz umrę :placz:[/quote]


[B]Pysiu,[/B]

[B]głowa do góry to dorosły Facet...da rade...ma wspaniałą mame i tate i to czego mogliscie go nauczyc to juz sie nauczyl..i teraz czas na swoje doswiadczenia.....[/B]
[B]Pysiu, bedzie dobrze.....:loveu: [/B]
[B]Nie umrzesz - nie gadaj głupot!!!...nie histeryzuj.... dzieci sa nam uzyczone na "chwile" potem ida wlasna droga.....[/B]

[B]buziaki[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]Pysiu,[/B]

[B]głowa do góry to dorosły Facet...da rade...ma wspaniałą mame i tate i to czego mogliscie go nauczyc to juz sie nauczyl..i teraz czas na swoje doswiadczenia.....[/B]
[B]Pysiu, bedzie dobrze.....:loveu: [/B]
[B]Nie umrzesz - nie gadaj głupot!!!...nie histeryzuj.... dzieci sa nam uzyczone na "chwile" potem ida wlasna droga.....[/B]

[B]buziaki[/B][/quote]
Pogadamy za 10 lat :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial][I][B][COLOR=Red]Pysiutku ...masz prawo sie martwić ...ja to za pół świata sie martwię a pępowinę miałam tylko 1:razz:....tu po prostu trzeba mieć taki charakter żeby się nie martwić ...ale ta waga ma też swoje zalety ...ja potrafię się cieszyć też z cudzych radości ...i płakać z ich smutków...
Będzie dobrze Pysiulku[/COLOR]:loveu::loveu::loveu:
[/B][/I][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l11-1.jpg[/URL]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]o shit!!! jaki wielki potwór z tego maleństwa!!!!

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='Pysia']
Karol w sobote wyjeżdża do Anglii bo sobie wymyślił że popracuje w wakacje :placz: A ja matka teraz umieram ze strachu o niego :placz: Niech mnie ktoś przytuli....[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]tualm Cie i Pysiu!! głowa do góry!!! niech jedzie, niech zobaczy, niech zdecyduje na przyszłość... bo sorki, ale nie wierze że po szkole Karol bedzie chciał zostać w tym kaczogrodzie :shake:
bedzie OKEJ!!! sama wiesz że szybciej stanie sie coś pod domem niż na dalekim wyjeźdżie... nie zazdroszcze jednak MĘCZĄCEJ podróży!!!!

[/B][/COLOR][/FONT] [quote name='madzia i medor']photofiltre:loveu::diabloti:[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]Pysiu... jak pirat da rade to programik bedziesz miała w niedziele do odbioru u Ali ;) [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][FONT=Arial][I][B][COLOR=red]Pysiutku ...masz prawo sie martwić ...ja to za pół świata sie martwię a pępowinę miałam tylko 1:razz:....tu po prostu trzeba mieć taki charakter żeby się nie martwić ...ale ta waga ma też swoje zalety ...ja potrafię się cieszyć też z cudzych radości ...i płakać z ich smutków...[/COLOR][/B][/I][/FONT]
[I][B][FONT=Arial][COLOR=red]Będzie dobrze Pysiulku[/COLOR]:loveu::loveu::loveu:[/FONT][/B][/I]
[/quote]
Wiem...
Nie powiedziałam mojej mamie o wyjeździe Karola...Zostałabym nazwana osobą nieodpowiedzialną która chce się pozbyć dziecka...Jak myślicie? Może się nie skapnie przez dwa miesiace? ;) Moja tesciowa nie wiem czy wie ale ona raczej zareaguje obawą ale i zrozumieniem.


Pogoda jest złosliwa :angryy: Przeciez do jutra wieczora mi to pranie nie wyschnie :cool1: Jest wilgoć w powietrzu :shake: Nie wiem czy ogrzewania nie włączę bo wtedy jest szansa ze zdąrzy wyschnąć....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Wiem...
Nie powiedziałam mojej mamie o wyjeździe Karola...Zostałabym nazwana osobą nieodpowiedzialną która chce się pozbyć dziecka...Jak myślicie? Może się nie skapnie przez dwa miesiace? ;) Moja tesciowa nie wiem czy wie ale ona raczej zareaguje obawą ale i zrozumieniem.


Pogoda jest złosliwa :angryy: Przeciez do jutra wieczora mi to pranie nie wyschnie :cool1: Jest wilgoć w powietrzu :shake: Nie wiem czy ogrzewania nie włączę bo wtedy jest szansa ze zdąrzy wyschnąć....[/quote]
[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]
Pyśka- spakuj mu mokre rzeczy- tam i tak ciągle pada...:eviltong:
gdzie jedzie?? ma pewną robote?? zakwaterowanie?? co bedzie robił? [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='clockwork'][URL]http://i180.photobucket.com/albums/x1/Zmoroszelmy/2299cz1l11-1.jpg[/URL]

[FONT=Arial][COLOR=blue][B]o shit!!! jaki wielki potwór z tego maleństwa!!!! [/B][/COLOR][/FONT]


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]tualm Cie i Pysiu!! głowa do góry!!! niech jedzie, niech zobaczy, niech zdecyduje na przyszłość... bo sorki, ale nie wierze że po szkole Karol bedzie chciał zostać w tym kaczogrodzie :shake: [/B][/COLOR][/FONT]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]bedzie OKEJ!!! sama wiesz że szybciej stanie sie coś pod domem niż na dalekim wyjeźdżie... nie zazdroszcze jednak MĘCZĄCEJ podróży!!!! [/COLOR][/FONT][/B]


[FONT=Arial][COLOR=blue][B]Pysiu... jak pirat da rade to programik bedziesz miała w niedziele do odbioru u Ali ;) [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Upiorne foty potwora wstawiła u siebie Justynka ;)

Co do zostania...Nie wiem Magdo. Ja np nie chciałabym żyć nigdzie indziej:shake: I zakosztowałam zycia w Niemczech, Belgii i w Italii. Nie zebym na wczasach tam była bo to się nie liczy. Ja tam żyłam, pracowałam itd. Karol jest jedynakiem jedynaków. Tutaj odziedziczy dwa domy i dwa mieszkania. Ma już wiele. Jego start jest nie od zera. A tam? Gdziekolwiek? Musiałby zaczynać od zera....I nawet w Anglii nie wiadomo czy udałoby mu się przez wiele lat mieć to co ma tutaj....
Młodzi ludzie szukają perspektyw za granicą jeżeli tutaj zadnych nie mają. I mam do nich szacunek. A Karol ten wyjazd traktuje bardziej jako wycieczke...Pracować ma tylko 3 dni w tygodniu aby zarobić na swój pobyt tam. Reszte ma zwiedzać i szlifować język. Nas nie jest stać na wysłanie go na dwa miesiące na darmową wycieczke ;) I wątpię żeby coś zaoszczędził :evil_lol: I wcale nie musi. Niech żyje bo jak zacznie na siebie pracować to już nie będzie miał jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agunia-Pańciunia)'][B]dokladnIE spodziewałam sie takiej odpowiedzi.....:loveu: :loveu: [/B]
[B]miałam to napisac małym druczkiem ze pewnie zmienie zdanie za 10 lat....ale juz jest:diabloti: [/B]

[B]Ale prosze Cie.....[/B]
[B]Karol da RADE.......:loveu: [/B][/quote]
:diabloti: Wiem że da....Ale i tak dostaje zawału....

[quote name='clockwork']
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]Pyśka- spakuj mu mokre rzeczy- tam i tak ciągle pada...:eviltong:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Arial][COLOR=blue]gdzie jedzie?? ma pewną robote?? zakwaterowanie?? co bedzie robił? [/COLOR][/FONT][/B][/quote]
Nie strasz mnie kurna :mad: Ma nie padać bo ja tak chcę !!
Jadą do Brighton. Od roku jest tam jego kolega. Jedzie z bratem kolegi. Będą mieszkać razem. Nawet internet tam mają :multi: Ponoć to około 300 km. na południowy-wschód od Londynu ale nie mam mapy Wielkiej Brytanii :angryy: Mikołaj mówi że tam jest ciepło i nie pada tak ciągle.
A co będzie robił? Kochana :) Może nawet kopać rowy ;) Jeszcze żadnemu smarkaczowi nie zaszkodziła ciężka praca :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Wiem...
Nie powiedziałam mojej mamie o wyjeździe Karola...Zostałabym nazwana osobą nieodpowiedzialną która chce się pozbyć dziecka...Jak myślicie? Może się nie skapnie przez dwa miesiace? ;) Moja tesciowa nie wiem czy wie ale ona raczej zareaguje obawą ale i zrozumieniem.


Pogoda jest złosliwa :angryy: Przeciez do jutra wieczora mi to pranie nie wyschnie :cool1: Jest wilgoć w powietrzu :shake: Nie wiem czy ogrzewania nie włączę bo wtedy jest szansa ze zdąrzy wyschnąć....[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][I][B]Pysiu ...gdziekolwiek by nie pojechał zawsze bedziesz sięmartwić ,tesknić...to chyba normalne ....u pewnej grupy ludzi:razz:...A ja Kubie cały czas tłumacze że tu nie ma jak na razie przyszłości :-(niestety

[/B][/I][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pegaza']Witaj PYSIU ja zaraz umre ale z zmęczenia po kiego kiełba ja tak
długo wczoraj na necie siedziałam:roll:
Pysiu trzymaj tego kawalera do mojej córy o boziu alebym miała fajną rodzinke:evil_lol:[/quote]
Ja ze zmartwienia calutka noc nie spałam. Padam na pysk ;)
A córa ile ma lat? I muszę Ci powiedzieć ze Karol stanowczo twierdzi że tylko nowofundland wchodzi w gre- inne rasy odpadają :evil_lol: Tak że jego żona musi zaakceptować ten jedyny jego warunek ;)
A trzymać to ja go mogę tylko co będzie jak on się puści? :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][I][B]Pysiu ...gdziekolwiek by nie pojechał zawsze bedziesz sięmartwić ,tesknić...to chyba normalne ....u pewnej grupy ludzi:razz:...A ja Kubie cały czas tłumacze że tu nie ma jak na razie przyszłości :-(niestety[/B][/I][/FONT][/COLOR]

[/quote]
Wiem :) Ale wiem też ze bez wsparcia rodziny jest ciężko....
A Kubie nie wciskaj ciemnoty kobieto :mad: Patrz na nas ...Sami ciężką pracą mamy. Za granicą też nie podają na srebrnej tacy :shake: I nie mamy ani wysokich stanowisk ani bogatych rodziców. Jesteśmy szarymi ludźmi którzy mieli marzenia ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Karol jest jedynakiem jedynaków. Tutaj odziedziczy dwa domy i dwa mieszkania. Ma już wiele. [/quote]
A Karol ma dziewczynę:diabloti:
[quote name='Pysia']Ja ze zmartwienia calutka noc nie spałam. Padam na pysk ;)
A córa ile ma lat? I[B] muszę Ci powiedzieć ze Karol stanowczo twierdzi że tylko nowofundland wchodzi w gre- inne rasy odpadają[/B] :evil_lol: Tak że jego żona musi zaakceptować ten jedyny jego warunek ;)
A trzymać to ja go mogę tylko co będzie jak on się puści? :diabloti:[/quote]
Ja zaakceptuje,nawet bardzoooo:evil_lol: :loveu:

Link to comment
Share on other sites

No tak Ty masz zgryzoty a ja zamiast spać to czyszcze domek chomikowi:roll: (wariatka)
oj poczeka sobie Karol poczeka bo ona jeszcze dziecko:lol:
hmm wiesz moja chce założyć hodowle yorków,czi, shi-tzu, jeszcze coś tam a koty też wchodzą w rachube dlatego pannie szukam faceta z domem coby ten dobytek miała gdzie zmieścić:diabloti: oj co najwyzej Karol dla ukochanej zrobi mały wyjątek a niufki tez będą z gromadką dobrze się chować:lol:
facetowi wolno sie puszczać to ja ją będe raczej do tego czasu na uwięzi trzymać:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pysia']Wiem :) Ale wiem też ze bez wsparcia rodziny jest ciężko....
A Kubie nie wciskaj ciemnoty kobieto :mad: Patrz na nas ...Sami ciężką pracą mamy. Za granicą też nie podają na srebrnej tacy :shake: I nie mamy ani wysokich stanowisk ani bogatych rodziców. Jesteśmy szarymi ludźmi którzy mieli marzenia ;)[/quote][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:oj Pysiu to temat rzeka....ale ja nie widze ze u nas moze byc lepiej ...jak na razie to nie ma we mnie odropbiny optymizmy ze moje dziecko tutaj cos osiagnie .....ja tez pracuje nie obijam się .....i wiem co mam ...jednym sie udaje innym nie jak wszedzie:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=Red][FONT=Arial][B][I]:shake:oj Pysiu to temat rzeka....ale ja nie widze ze u nas moze byc lepiej ...jak na razie to nie ma we mnie odropbiny optymizmy ze moje dziecko tutaj cos osiagnie .....ja tez pracuje nie obijam się .....i wiem co mam ...jednym sie udaje innym nie jak wszedzie:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]

[FONT=Arial][COLOR=Blue][B]snięte słowa!!! [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Ania...Niuf*']A Karol ma dziewczynę:diabloti:

Ja zaakceptuje,nawet bardzoooo:evil_lol: :loveu:[/quote]
W chwili obecnej nie ma ;)

[quote name='Pegaza']No tak Ty masz zgryzoty a ja zamiast spać to czyszcze domek chomikowi:roll: (wariatka)
oj poczeka sobie Karol poczeka bo ona jeszcze dziecko:lol:
hmm wiesz moja chce założyć hodowle yorków,czi, shi-tzu, jeszcze coś tam a koty też wchodzą w rachube dlatego pannie szukam faceta z domem coby ten dobytek miała gdzie zmieścić:diabloti: oj co najwyzej Karol dla ukochanej zrobi mały wyjątek a niufki tez będą z gromadką dobrze się chować:lol:
facetowi wolno sie puszczać to ja ją będe raczej do tego czasu na uwięzi trzymać:evil_lol:[/quote]
Trzymaj ;) A hodowle yorków....No cóż ;) Kota tez mamy :evil_lol: Znaczy Karol ma :p

[quote name='Alicjarydzewska'][COLOR=red][FONT=Arial][B][I]:shake:oj Pysiu to temat rzeka....ale ja nie widze ze u nas moze byc lepiej ...jak na razie to nie ma we mnie odropbiny optymizmy ze moje dziecko tutaj cos osiagnie .....ja tez pracuje nie obijam się .....i wiem co mam ...jednym sie udaje innym nie jak wszedzie:razz:[/I][/B][/FONT][/COLOR][/quote]
Właśnie Alu...Wszędzie ....

[quote name='clockwork'][FONT=Arial][COLOR=blue][B]snięte słowa!!! [/B][/COLOR][/FONT][/quote]
Śnięte ;)

Była u mnie Weszka z Lunetą i Elmem :multi: Mam fotki fruwających Elma i Zmorki :multi: Pokażę Wam jak suka niufa po dzieciach potrafi fruwać :loveu: Ale to wieczorem bo teaz myję łebek, kąpę się i do sklepu na zakupy....:placz:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='malawaszka']kurde dawaj mi te foty bo trzeba pokadrować :mad:[/quote]
Nic z tego kochana bo właśnie naładowała się bateria a ja wyjeżdżam na zakupy...Będę dopiero wiczorem....
Kufa wszystko na ostatnią chwile :angryy: Nienawidzę tego :angryy:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...