Jump to content
Dogomania

Niufki: Zmorka, Szelma[*], kot Tommy[*], collak Aris[*] i puli Luśka .


arima

Recommended Posts

Wczoraj Pele skończył MłChPl ;)  I zdobył trzeciego BOBa w swoim życiu ;)

[attachment=17461:_MG_1357.JPG]

 

Jestem dumna ze smarka :)

 

 

Małgosiu- bardzo miło było poznać osobiście :)

I przepraszam żem taka latawica ale w swoim radosnym żywiole byłam ;)

Link to comment
Share on other sites

Czasu brak, a świat się kręci dalej ;)

 

Kojec porodowy przyjęty przez Zdzirke bardzo dobrze. Zaczyna tam sobie sypiać gdy chce mieć spokój.  Czyli wychodzi na to, że jej się podoba. 

 

Pele zaczyna się dredzić. Ma dużo łatwiejszą w obsłudze sierść niż miała w jego wieku Zirka. Rozdzielam tylko w miejscach, w których podczas zabawy czy to Seti czy Zirka go filcują ( uszy, za nimi i kark). . Reszta sobie sama bez dotykania.  Gdyby nie te diabelne tuje na podwórku to były totalnie bezobsługowy pies.

 

Seti Zmorka nabrała dziwnej maniery na starość.  Nie wiem co ona wyczynia, ale codziennie kilka razy myję jej....stopy!  Robi koo na dworze i w to wchodzi. Powie mi ktoś po co? Dlaczego?  No masakra!  Juz pomijajac fakt że potem mi to na ttych swoich malunich stópkach wdeptuje w domu to mam problem zebrać taką koo z trawy na dworze!  Tak od tygodnia robi.... Nigdy tego nie robiła. Zawsze uważała i omijała. Juz mówimy na nią " goowniane stopy".  A TZ przez tel się z tego śmieje. Jak pobędzie w domu kilka dni to przestanie ;)

 

Za jakieś 12 dni na świat przyjdą malunie puliki. Czas stoi na głowie bo muszę wszystko inne pozałatwiać na zapas aby potem mieć czas dla mamy i maluchów. 

Link to comment
Share on other sites

Dobrze,że Zirce podoba się porodówka.

 

Miałaś takie siatkowe ubrano przeciw tują. Pele nie może w tym chodzić?

 

Nie mam pojęcia czemu Zmorka to robi.

Pele nie może chodzić w siatkowym ubranku Zirki bo jest chłopcem. Nie ma psioszki tylko siusiaka ;)

 

bo jest stara i już może mieć demencję

 

dżizes jak szybko te szczyle już :o

Zmorka może lubi mieć 3 x dziennie myte stópki?

Tak- czas szybko mija. Stanowczo za szybko! 

Link to comment
Share on other sites

A to nie przysługuje macierzyński? :P

No właśnie to niesprawiedliwe!  Powinien przysługiwać. Nie powiem żeby od razu rok, ale te 2 m-ce to byłoby super. Nawet niepłatne....

To jest po prostu brak tolerancji. Nie powiem abym równała psy do syna, ale jednak jestem za nie odpowiedzialna w sumie w takim samym stopniu ( albo większym bo to się nie poskarży). Wiec pod pewnymi warunkami powinni takie urlopy w prawa człowieka wpisać. Ale to dyskusja na inny temat ;)

 

Witamy się :)

 

Dobrze trafiłam. Będą szczeniaczki :).

 

 

Mój Mentor na starość zaczął w swoje siki wchodzić, też nigdy mu się nie zdarzało.No, ale wiadomo w Twoje sytuacji wrażenia to nie robi :P

Ano nie robi ;) 

Mamy kolejny problem. Już dwie noce była koopka pod siebie podczas snu :(  Normalna twarda.  Chyba zwieracze zaczynają szwankować :(  Dzisiaj na szczęście nie było nic, ale wyszłam z nią o 1:30 na dwór specjalnie. Fajny sen przerywany na wyjście ze starym psem. Tak muszę robić aby przeciwdziałać powstania obory w domu.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie to niesprawiedliwe!  Powinien przysługiwać. Nie powiem żeby od razu rok, ale te 2 m-ce to byłoby super. Nawet niepłatne....

To jest po prostu brak tolerancji. Nie powiem abym równała psy do syna, ale jednak jestem za nie odpowiedzialna w sumie w takim samym stopniu ( albo większym bo to się nie poskarży). Wiec pod pewnymi warunkami powinni takie urlopy w prawa człowieka wpisać. Ale to dyskusja na inny temat ;)

 

Ano nie robi ;)

Mamy kolejny problem. Już dwie noce była koopka pod siebie podczas snu :(  Normalna twarda.  Chyba zwieracze zaczynają szwankować :(  Dzisiaj na szczęście nie było nic, ale wyszłam z nią o 1:30 na dwór specjalnie. Fajny sen przerywany na wyjście ze starym psem. Tak muszę robić aby przeciwdziałać powstania obory w domu.

No właśnie mojemu też się ostatnio zdarza.Wet mówi, że jeżeli podczas snu to po prostu  zwieracze już nie te.Potrafi się w tym położyć potem głupek Bywa, że dwa, trzy dni pod rząd i tak jak teraz od parunastu dni spokój.Miałam mu zrobić badanie-  kolonoskopię, ale za dużo męczenia starszego psa.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę nic jej zakładać. Ma mieć psychiczny komfort. Rusza się jeszcze w miarę sprawnie więc zmienimy godziny jedzenia ( je 3x dziennie)  powolutku i postaramy się, aby trzecia koopalonka była wieczorem.  Nie będzie parcia to i zwieracze utrzymają. Ona ma na ludzkie lata ponad 120 lat.... Ma prawo do wszystkiego ;)  Jak o niej myślę to nie wybiegam na przód. Tu i teraz się liczy. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...