Jump to content
Dogomania

Czador- psi akrobata, przegubowy- czeka na dom. ORZECHOWCE. Ma dom


SZPiLKA23

Recommended Posts

  • Replies 391
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Jak tam z jego allegro?
Ja mu zrobię te moje czyli:
alegratka
cafeanimal
rzeszowiak

Niby Florentynko bezproblemowy, mały, sympatyczny, łagodny...ale takich sa tysiące:shake:


edit :
zrobione
[URL]http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2372811_czador_psi_akrobata_przegubowy_czeka_na.html[/URL]
[URL]http://www.cafeanimal.pl/ogloszenia/oddam-zwierzaka-do-adopcji/psy/Czador,3519[/URL]
i na rzeszowiaku sie jeszcze aktywuje

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

No to super, Weroniko!! A kiedy?
Wlasnie przebrnelam przezx te 35 stron Czadorka, nawet niewiedzialam ze on ma watek. Dziekuje Majusko:loveu:.

To ja bym jeszcze bardzo prosila, Weroniko, jak juz bedzie robiona kastracja,mu odrazu krew pobrac, i sprawdzic nerki, serce itd. Ja oczywicie za te badania zaplace jak bedzie potrzeba, dam Ani pieniadze jak tu bedzie.;)
Bardzo mi na tym zalezy, bo jezeli wczesniej domku nieznajdzie, to pojedzie do mnie, a tutaj to albo mu znajde domek kolo siebie, albo zostanie u mnie na DS, bo sie w tym pyszczku zakochalam.:loveu: Ostatnie dwa strasze jamnikowate ktore mialam, odeszly na niewydolnosc nerek, a drugiemu wysiadlo serduszko, wiec chcialabym w razie czego wiedziec zeby go leczyc, zanim by bylo za pozno.

Pozatym jakby go ktos jeszcze mogl sprawdzic na koty, to juz by bylo tyle odemnie.:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='majuska']Reksiu a kiedy Ty do nas przyjedziesz , żebyśmy Cię mogły wszystkie wycałować:loveu:
Ja pogadam z Arturem, on wozi często psiaki do lecznicy to i Czadorka zawiezie i na pewno przypilnuje badań.[/QUOTE]

:lol::loveu:.... prawdopodobnie w okresie Swiat Wielkanocnych;)
Stokrotne dzieki z gory:multi:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...