Jump to content
Dogomania

Zamojskie psiaki szukają domów i miłości


Tola

Recommended Posts

2 godziny temu, elik napisał:

Eluś mam wyróżnione do 28.05. ogłoszenie na OLX dla suni, która jest już w DS. Jeśli podrzucisz mi tekst, to wybiorę zdjęcia i z Twoim tekstem wstawię w miejsce tamtej suni.

Elu, super ! Bardzo dziekuję, tylko teraz nie dam rady napisać tekst do ogłoszenia. Dopiero wieczorem będę miała czas.

Link to comment
Share on other sites

15 minut temu, Havanka napisał:

Elu, super ! Bardzo dziekuję, tylko teraz nie dam rady napisać tekst do ogłoszenia. Dopiero wieczorem będę miała czas.

A zrobisz kochana dwie nieco różne wersje, żeby któregoś ogłoszenia nam nie wycofali ?

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, elik napisał:

A zrobisz kochana dwie nieco różne wersje, żeby któregoś ogłoszenia nam nie wycofali ?

Spróbuję. Jedno wyślę Ci na pw do wyróżnienia. Tola prosiła na Kraków. Ja zrobię dla siebie drugi tekst na Warszawę, ok?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Havanka napisał:

Spróbuję. Jedno wyślę Ci na pw do wyróżnienia. Tola prosiła na Kraków. Ja zrobię dla siebie drugi tekst na Warszawę, ok?

Oczywiście ok :)

Mam już Twój tekst. Jest super. Ładuję zdjęcia na dysk i do 10 minut ogłoszenie będzie gotowe.

Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Havanka napisał:

Elu, super ! Bardzo dziekuję, tylko teraz nie dam rady napisać tekst do ogłoszenia. Dopiero wieczorem będę miała czas.

 

6 godzin temu, Alaskan malamutte napisał:

Tolu, wieczorem wstawię na Wrocław i może jeszcze Lublin? Ja myślisz?

 

3 godziny temu, Havanka napisał:

Spróbuję. Jedno wyślę Ci na pw do wyróżnienia. Tola prosiła na Kraków. Ja zrobię dla siebie drugi tekst na Warszawę, ok?

 

58 minut temu, elik napisał:

Oczywiście ok :)

Mam już Twój tekst. Jest super. Ładuję zdjęcia na dysk i do 10 minut ogłoszenie będzie gotowe.

 

46 minut temu, elik napisał:

Ogłoszenie na Kraków wyróżnione do 28.05.

Wyczyściłam statystyki, ale nie da się wyzerować ilości obserwujących. Teraz jest 106 i tą liczbę trzeba będzie odejmować, żeby wiedzieć ilu obserwatorów ma Loluś.

https://www.olx.pl/oferta/sliczny-lolek-szuka-fajnej-rodziny-na-stale-CID103-IDzGClw.html

Lolek.png.e5ef2bb34ced89db0a39afb035ae4ccd.png

Dziękuję Wam kochane za pomoc, ogłoszenie bardzo ładne, oby malec szybko znalazł dom!

Alaskan - może być i na Lublin, chociaż dawno ie wydawałam tu żadnego zwierzaka.

 

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Ok, jak zaakceptują, wrzucę link.

Najwyżej pojedziemy na wizytę jak znajdzie sie super domek. 

:) :)

16 minut temu, Havanka napisał:

Już  uporałam się ze swoim ogłoszeniem. Lolek, jako Tolek na Warszawę:

https://www.olx.pl/oferta/szczeniaczek-tolek-szuka-dobrego-pana-CID103-IDzPA5F.html

Superkwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157

8 minut temu, Alaskan malamutte napisał:

Świetniekwiat-emotikon-ruchomy-obrazek-0157

Link to comment
Share on other sites

Statystyki ogloszenia Lolcia 

    Cena Odpowiedzi Promowanie
 

Od: dzisiaj 
Do: 7 cze

image;s=94x72

Lolo -śliczny 4,5-miesięczny piesek do a...

 
 
 

Za darmo

 0
 
Statystyki
 Wyświetleń: 57
 Tel: 1
 Obserwuje: 3
 
 

 

Oby tylko ktoś sensowny zadzwonił....

Link to comment
Share on other sites

Wstawię też tutaj informację z wątku Mysi, bo więcej osób zagląda i może ktoś zrobi bazarek. Mysia jest u nas na BDT, tylko za karmę, więc to jednorazowy wydatek na nią.

"Mysia już w domu. Cięcie znowu duże, bo trzeba było usunąć gruczoły mlekowe. Jednak Mysia jest w dobrej kondycji, rana bardzo łądnie wygląda. Lepiej, niż  po pierwszej operacji robionej w innej przychodni. Warto było jechać. Tylko Myśka patrzy z wyrzutem na nas, co to wszystko ma znaczyć.

Zabieg kosztował 150 zł, 40 zł transport. Może jakaś dobra dusza zrobiłaby bazarek dla Mysi?

W sumie zapłaciłam 80 zł za badania RTG,150 zł za zabieg, 40 zł transport, czyli Mysi brakuje 270 zł."

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...