Jump to content
Dogomania

Ciągle gryziony Ariel prosi o dom!!!!! JUŻ W DOMKU


Brysio

Recommended Posts

  • Replies 451
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Dziewczyny, jest dt dla Ariela, na już. Dt sprawdzone, jest w nim jeden z dogomaniackich psów, staruszek Tobi, domek świetny, z ogrodem, cały czas z kontaktem z ludźmi. Potrzebne są jednak fundusze na dt. Ok. 300zł na miesiąc. Jeśli aż tyle nie uzbieramy to tyle ile się uda. Dt jest w okolicach Krakowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='__Lara']Dziewczyny, jest dt dla Ariela, na już. Dt sprawdzone, jest w nim jeden z dogomaniackich psów, staruszek Tobi, domek świetny, z ogrodem, cały czas z kontaktem z ludźmi. Potrzebne są jednak fundusze na dt. Ok. 300zł na miesiąc. Jeśli aż tyle nie uzbieramy to tyle ile się uda. Dt jest w okolicach Krakowa.[/quote]

Ciotki, wujkowie, to jest szansa dla Ariela!
Szansa na uchronienie go przez zagryzieniem i szansa na szybsze znalezienie mu domu!
Prosimy o deklaracje i wpłaty jednorazowe, bazarki, każdy grosz się liczy, każda pomoc się przyda! To jest zwyczajny piesek, ale czy trzeba czekać, by zdarzył się dramat, by ktoś w końcu zwrócił na niego uwagę!?:-(
Pomóżmy mu! Nie bądźmy obojętni!
Ja deklaruję 30 zł miesięcznie, [B]kto jeszcze wesprze Ariela????[/B]:modla::modla::modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']o kurcze musimy pozbieac Ciotki!!! ja wyslalam juz do moich znajomych watek wczesniej, prosze mozecie tez porozsyłac?[/quote]

Brysio, rozsyłaj watek offuj gdzie się tylko da, zmień tytuł, musimy Ariela wydostać ze schronu:multi: Ja też porozsyłam i ludzi pobłagam:roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiaczek']Ja na razie nie mogę zrobic stałej deklaracji finansowej, ale w czerwcu mogę dołozyc 30 zł.
Poproszę nr konta i in. dane do przelewu.

Pzdr.[/quote]


Asiaczku dziękujemy bardzo, musimy najpierw uzbierac jakas kwote, potem bedziemy przesyłac pieniązki;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Brysio']Asiaczku dziękujemy bardzo, musimy najpierw uzbierac jakas kwote, potem bedziemy przesyłac pieniązki;)[/quote]
To proponuję w I poscie zrobić listę wpłat jednorazowych (taka jak moja) i wpłat stałych. To ułatwi liczenie i Wam i ewent. chętnym.

Pzdr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...