Jump to content
Dogomania

Rozliczony Bardzo Dziękuję za zakupy


katakka

Recommended Posts

Dnia 10.04.2024 o 00:28, agat21 napisał:

Niestety nie widzę zdjęć zabawek. 😕 A może bym coś dla wnuczysławy wypatrzyła. Trampki converse jeszcze chodzą mi po głowie. 39 to jaka długość wkładki w nich jest?

U mnie od dwóch dni widać wszystkie zdjęcia, wcześniej musiałam edytować za każdym razem jak tu zajrzałam, bo ciągle miałam pozamykane, pierwszy raz taki "dziwny" bazarek mi się trafił. 

Wkładki w trampkach nie wyjmują się, starałam się zmierzyć najdokładniej jak się dało - 25,7 

Ten model jest dosyć specyficznie z tyłu wyprofilowany i przez to może nieco luźniejszy niż typowe 39

Link to comment
Share on other sites

Podnoszę bazarek :).

A przy okazji mała uwaga ja jestem AlfaLS nie AlfaS :))).

Piszę to dlatego, że jak później będziesz mi chciała wysłać PW to na pewno nie dojdzie :).

Przerabiałam to z Perełką i jej bazarkiem :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.04.2024 o 09:09, katakka napisał:

U mnie od dwóch dni widać wszystkie zdjęcia, wcześniej musiałam edytować za każdym razem jak tu zajrzałam, bo ciągle miałam pozamykane, pierwszy raz taki "dziwny" bazarek mi się trafił. 

Wkładki w trampkach nie wyjmują się, starałam się zmierzyć najdokładniej jak się dało - 25,7 

Ten model jest dosyć specyficznie z tyłu wyprofilowany i przez to może nieco luźniejszy niż typowe 39

Uj, to będę na mnie za duże. Szkoda, bo moje zeszłoroczne trochę się już drą. Zapytam córci, może ona będzie chciała, ma trochę większą nogę od mojej.

Link to comment
Share on other sites

  • katakka changed the title to Zakończony Rozliczam do 10.04
Dnia 10.04.2024 o 10:37, AlfaLS napisał:

Podnoszę bazarek :).

A przy okazji mała uwaga ja jestem AlfaLS nie AlfaS :))).

Piszę to dlatego, że jak później będziesz mi chciała wysłać PW to na pewno nie dojdzie :).

Przerabiałam to z Perełką i jej bazarkiem :).

 

Dziękuję 🙂 . Wysyłam dziś informacje z rozliczeniami, powinno dojść jak trzeba 🙂 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • katakka changed the title to Rozliczony Bardzo Dziękuję za zakupy

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...