Jump to content
Dogomania

Bazarek dla Czarusia i kociaków po 50% do 29.01.2024 godz. 20:00 Zapraszam serdecznie


sue

Recommended Posts

  • Replies 66
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnia 24.01.2024 o 13:20, AlfaLS napisał:

Mogłabym poprosić wymiary płaszczyka nr 2?

W jakim stanie jest płaszcz nr 3? Bardzo zniszczony?

 

 

Dnia 25.01.2024 o 10:52, sue napisał:

Zapraszam 🙂

Dziś postaram się podać, nie mam tych rzeczy u siebie ale z tego co wiem nr 3 nie jest zniszczony. 

Przypominam się :).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.01.2024 o 11:34, AlfaLS napisał:

 

Przypominam się :).

Tak, przepraszam. Niestety muszę wycofać nr 2, ma ślady znacznego użytkowania (zdjęcia nie są aktualne), bardzo mi przykro z powodu ewentualnej niedogodności:(

nr 3 wg mnie jest w stanie bdb, nie ma braków, nie jest nowy ale wygląda moim zdaniem bardzo dobrze.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo Wam dziękuję za pilnowanie bazarku. Ja jak zwykle trochę z doskoku, bo ostatnio bardzo często biegam do weta z własnymi i tymczasowymi kotami, a to katar, a to sraczka, a to kastracja albo znowu coś Zmorek z pyszczkiem.

Zaczynają się też zgłoszenia bezdomnych kotek z okolic. Już są pierwsze ciąże, takie dwutygodniowe. Wczoraj byłam obejrzeć zgłoszone stadko na działkach, gdzie pani karmi 7 kotów. Jedzą badziewie, jakieś mieszanki wyglądające jak sałatka jarzynowa ale dużo i ładnie wyglądają, są puchate. Niestety nigdy nie były odrobaczane, mają pchły i świerzb. Udało się obejrzeć trzy i są to dwie kotki i jeden kocurek. Reszta uciekła, jeszcze będziemy próbować. 

FB_IMG_1706456106883.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...