Jump to content
Dogomania

UWAGA EXPRESS!!! Rzutem na taśmę przedświąteczną znajdźmy czas i ochotę (o kasie nie wspominając ;) żeby wymyślić imię dla psiunia, który ma szansę na ratunek przedświąteczny! Do 23 XII g.22 -Jest Tofik :)


agat21

Recommended Posts

  • agat21 changed the title to UWAGA EXPRESS!!! Rzutem na taśmę przedświąteczną znajdźmy czas i ochotę (o kasie nie wspominając ;) żeby wymyślić imię dla psiunia, który ma szansę na ratunek przedświąteczny! Do 23 XII g.22 -Jest Tofik :)

A to dla Was, Tofik na pierwszym etapie w drodze do nowego życia.

20231223_222312.jpg.a6bdee23b4bce973768a1f882707bb56.jpg

20231223_222310.jpg.3c0b242d32c73b852a1b37f705cbb2a8.jpg

20231223_222207.jpg.8dec7d46a5705e81b334998f016eb94b.jpg

20231223_222244.jpg.a7d72007c126a5cd2deca78be45d6d96.jpg

20231223_222154.jpg.11de7de975609912de5ef3f208e5df10.jpg

Zdjęcia nie najlepszej jakości, ale maluch jest bardzo ruchliwy i wszędzie wypatruje jedzonka. Trudno mu zrobić zdjęcie. Na trzecim i piątym zdjęciu widać jak już ogonek pracuje 😄 
Biedaczek ma ranki na łapkach. Przestraszyłam się, że to jakaś dermatoza, ale wyjaśniło się, że to pogryzł go jakiś psiak  😰 Był leczony i te rany wyglądają teraz, jak jakieś powbijane czarne punkciki i jest opuchlizna.

Link to comment
Share on other sites

Spieszę przynieść radosną wiadomość, a mianowicie Poker przygarnęła Toficzka na DT.
W tej sytuacji, jeśli mogę zaproponować, to kasę zebraną na bazarku imiennym dla Toficzka możemy przeznaczyć na potrzeby agacikowego  Gucia. Ma prawie zero na koncie, a w związku ze stanem zdrowia, wydatki bardzo duże.  

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.12.2023 o 17:43, elik napisał:

 kasę zebraną na bazarku imiennym dla Toficzka możemy przeznaczyć na potrzeby agacikowego  Gucia. Ma prawie zero na koncie, a w związku ze stanem zdrowia, wydatki bardzo duże.  

Chyba trochę za wcześnie na taką decyzję. Tofik potrzebuje teraz pieniędzy na badania. I nie wiadomo co z kastracją. Chyba trzeba poczekać aż wszystko będzie załatwione.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2023 o 11:33, Nesiowata napisał:

Chyba trochę za wcześnie na taką decyzję. Tofik potrzebuje teraz pieniędzy na badania. I nie wiadomo co z kastracją. Chyba trzeba poczekać aż wszystko będzie załatwione.

Bardzo dziękuję Danusiu, że pomyślałaś za mnie. Ja to jak tylko coś mam, to zaraz chcę się dzielić z tym, który nie ma. 
Wiadomość Poker, że daje Toficzkowi BDT, tak mnie uradowała, że nie pomyślałam, o tym, że przed adopcją Toficzek może potrzebować na coś kasę. Kastrację obiecała ogarnąć pani Kasia więc pomyślałam, że Toficzkowi kasa nie będzie potrzebna, skoro ma BDT. Tymczasem okazuje się, że trzeba zbadać koopkę Toficzka, a może także i krew i kasa jednak będzie potrzebna.
Przepraszam Agatko za zamieszanie   
kwiatki9.gif.79dadcfe0c64c5873d231c8d67e25855.gif    Jeśli się zgodzisz, to  Toficzek uszczknie z tej kasy ile będzie potrzeba na badania, a to co pozostanie będzie w całości dla Gucia. To co już wpłaciłam dla Gucia, niech tak pozostanie. Przepraszam raz jeszcze  😞             

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.12.2023 o 12:37, agat21 napisał:

Gucio już i tak bardzo dużo dostał z konta Tofikowego, więc kasa z bazarku imiennego oczywiście, że powinna być na potrzeby Tofika. Jak będą wszystkie wpłaty, przeleję kasę na Twoje konto Elu.

Wydawało mi się, że Toficzek, mając BDT nie będzie generował kosztów, ale jak się okazuje, było to tylko moje życzenie  🙂   Myślę jednak, że Tofiś nie wykorzysta całej kasy z tego bazarku więc jeśli mogłabyś, to zamiast wpłacać na moje konto, wpłacisz na wskazane przez Poker konto ile będzie trzeba, a reszta pozostanie dla Gucia. Oczywiście jeśli okaże się, że potrzeby Toficzka będą większe niż zebrana tu suma, choć nie przypuszczam, wówczas dopłacę różnicę bezpośrednio na konto Poker.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za wpłatę Grażce. Odnotowana 🙂

A teraz pytanie: do kogo wpłacać kasę z bazarku? Na fundację Zea? Do @elik? Do @Poker?

Brakuje jeszcze wpłat od elik i Poker, ale jeśli wpłata ma być na konto którejś z nich, to nie ma sensu, żeby wpłacała do mnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2024 o 16:35, Poker napisał:

Myślę, że na konto elik. Ona jest skarbnikiem.

Poker zaproponowała, że wraz z mężem pokryją wydatki weterynaryjne na Toficzka w kwocie 500,00 zł, za co ogromnie dziękuję. Ale już teraz wydatki przekroczyły znacznie tą kwotę i trzeba przelać tą kwotę na konto Poker.
Poker bardzo proszę powiedz, jaka to kwota i podaj agat21  nr konta.
Pozostałą kwotę podziel Agatko na dwie części. Jedna będzie dla Gucia, a drugą proszę przelej na konto Toficzka, które Ci podam. Toficzek może jeszcze potrzebować finansów, a resztą, której nie będzie potrzebował,  podzieli się z potrzebującymi piesiorkami.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2024 o 19:27, elik napisał:

Poker zaproponowała, że wraz z mężem pokryją wydatki weterynaryjne na Toficzka w kwocie 500,00 zł, za co ogromnie dziękuję. Ale już teraz wydatki przekroczyły znacznie tą kwotę i trzeba przelać tą kwotę na konto Poker.
Poker bardzo proszę powiedz, jaka to kwota i podaj agat21  nr konta.
Pozostałą kwotę podziel Agatko na dwie części. Jedna będzie dla Gucia, a drugą proszę przelej na konto Toficzka, które Ci podam. Toficzek może jeszcze potrzebować finansów, a resztą, której nie będzie potrzebował,  podzieli się z potrzebującymi piesiorkami.

Elu, jeśli wpłacicie z Poker swoje części z bazarku (Poker 15 zł i Ty 50 zł), to będzie w sumie 240 zł. To nie jest na tyle duża kasa, żeby ją dzielić na 3 psy - tak mi się wydaje. Przeleję te 175 zł, które mam teraz na koncie do Ciebie, a Ty już dysponuj dalej. Na które Twoje konto? 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.01.2024 o 19:45, agat21 napisał:

Elu, jeśli wpłacicie z Poker swoje części z bazarku (Poker 15 zł i Ty 50 zł), to będzie w sumie 240 zł. To nie jest na tyle duża kasa, żeby ją dzielić na 3 psy - tak mi się wydaje. Przeleję te 175 zł, które mam teraz na koncie do Ciebie, a Ty już dysponuj dalej. Na które Twoje konto? 

Agatko bardzo jestem Ci wdzięczna, za zorganizowanie tego bazarku. Zrobiłaś go  tak spontanicznie i samowolnie 😁  że nawet nie od razu zorientowałam się, że on istnieje. Kasa faktycznie okazała się konieczna, ale na szczęście udało mi się zorganizować bazarek i wszystko na to wskazuje, że zabezpieczy on potrzebne finanse. W tej sytuacji Guciowi ta kasa znacznie bardziej jest potrzebna niż Tofikowi i praktycznie to Ty ją pozyskałaś więc bez żadnych ceregieli przyjmij ją dla Gucia. Toficzek dostał na tym bazarku fajne imię i super Matkę Chrzestną i to nas bardzo cieszy. Hovk!  

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Oczywiście bardzo, bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim imieniodawcą  😆 i głosującym, za super pomysły i gorące serca, za to, że chcieliście pomóc biednemu psiakowi, który niedawno opuścił schron i niczego nie posiadał.  Na tym bazarku pozyskał fajne imię i dużo przyjaciół.

Dziękujemy

dzikuj1(2).jpg.320b2873a5371646ce68ebb6a02b4a72.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...