Jump to content
Dogomania

Z troskliwego BDT Poker udałem się do mojego wspaniałego DS. Miałem jechać do hotelu, ale Poker dała mi BDT. DZIĘKUJĘ POKER :) Tofik - roczny psiak, 7 kilo wagi zamknięty w betonowym boksie jednego z najgorszych schronów umiera z zimna i strachu.


elik

Recommended Posts

Dnia 10.01.2024 o 21:53, Poker napisał:

Po obliczeniu wydatków Tofik jest u nas zadłużony na 150 zł. 

Bardzo serdecznie dziękuję za podliczenie i za pokrycie lwiej części należności za leczenie Tofisia  kwiatki15.jpeg.b43faca7ee15e182af89e8ab839b1525.jpeg

Czy mogę prosić nr konta?

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.01.2024 o 14:56, Ellig napisał:

zaglądam do przystojniaka Tofika 🙂

Przystojniak jeszcze nie wie, że wkrótce będzie musiał pożegnać gościnne progi domu Pokerów i wyruszy w drogę do już swojego stałego domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 11:32, Poker napisał:

Nasze zwierzaki i większość tymczasków żyła w symbiozie.

Ojjjj, będę ryczeć przy oddawaniu łobuziaka. Mężowi też się serce kraje.

Jeszcze nie jest za późno...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 10:56, Poker napisał:

Śpią zgodnie co nie przeszkadza, że potem ToFIŚ goni kotkę, ale nie krwiożerczo. On chce się bawić, energia go rozpiera.  Ona też go prowokuje.

 

Dnia 12.01.2024 o 11:19, Sowa napisał:

Znajoma uratowała porzucone kocię - teraz kotek ma czwarty miesiąc i bawi się non stop z domową młodą maliniaczką - zwierzaki stały się nierozłączne.

Cyli stwierdzenie, że "żyją jak pies z kotem", gdy ktoś żyje w niezgodnie, nie zawsze jest prawdziwe.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 11:32, Poker napisał:

Nasze zwierzaki i większość tymczasków żyła w symbiozie.

Ojjjj, będę ryczeć przy oddawaniu łobuziaka. Mężowi też się serce kraje.

Taki jest los tymczasów 😞  Ileż to ja nocy nie przespałam po adoptowaniu tymczasa, myśląc jak on tam, a co mu tam, a czy nie tęskni...

przytulanie2.jpg.6b4963cd9cd9cb3892cff812d86cd929.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 11:32, Poker napisał:

Nasze zwierzaki i większość tymczasków żyła w symbiozie.

Ojjjj, będę ryczeć przy oddawaniu łobuziaka. Mężowi też się serce kraje.

Oj będzie ciężko, doskonale to rozumiem. Życzę dużo siły.

Link to comment
Share on other sites

Wielkie uznanie dla domów tymczasowych..

Po prostu uczycie psy życia obok człowieka. Kolejny krakowski pies z azylu jest zagrożony - najpierw  nowa pani nie wychodziła przez kilka dni z domu, potem wyszła na 4 godziny i oczywiście ma demolkę. Wydano jej psa lękowego, dzikusa, który nigdy w domu nie był - miał być ideałem na dzień dobry.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 13:30, Sowa napisał:

miał być ideałem na dzień dobry.

Niestety taka jest praktyka tak schronów, jak i niektórych organizacji, a potem jest dramat. Dramat psa i człowieka, który spodziewał się totalnie innego zachowania psa.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.01.2024 o 13:30, Sowa napisał:

Wielkie uznanie dla domów tymczasowych..

Po prostu uczycie psy życia obok człowieka. Kolejny krakowski pies z azylu jest zagrożony - najpierw  nowa pani nie wychodziła przez kilka dni z domu, potem wyszła na 4 godziny i oczywiście ma demolkę. Wydano jej psa lękowego, dzikusa, który nigdy w domu nie był - miał być ideałem na dzień dobry.

Ja bym nie obarczała winą osób, które chciały pomóc. Kierowały się potrzebą serca, chęcią pomocy.

Może pani nigdy nie miała psa, a nikt jej nie poinformował , że  dostaje psa lękowego. Przeciętny śmiertelnik nie wie co ma robić z takim psem. 

Takie akcje jak w Krakowie są robione na HURA, mimo że mają szlachetny cel. A potem oczywiści cierpi pies. I człowiek też, bo ma kaca, pomijając straty materialne.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 10.01.2024 o 22:53, elik napisał:

Bardzo serdecznie dziękuję za podliczenie i za pokrycie lwiej części należności za leczenie Tofisia  kwiatki15.jpeg.b43faca7ee15e182af89e8ab839b1525.jpeg

Czy mogę prosić nr konta?

Poker przypominam się z prośbą o nr konta  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.01.2024 o 11:42, Poker napisał:

Państwo mają być u nas ok. 13Tofi5.jpg.d72895987849f1cfdf3a29960b600c0a.jpgo

Właśnie weszłam na wątek, żeby zapytać o której Państwo się zapowiadają. To już wkrótce.  Trzymajcie się i proszę daj znać jakie będą wrażenia.

Śliczna jest ta mordeczka z lekko klapniętymi uszkami ❤️  

Link to comment
Share on other sites

No i bardzo dobrze.

Oboje państwo bardzo fajni. Widać, że mają podejście do psów. Tofi zauroczył ich  totalnie. Bawili się z nim, ogólnie byli w domu z godzinę, a potem poszliśmy na wspólny spacer . ToFIŚ miał okazję zaprezentować swoja zachowanie na widok psów i ciągnięcie na smyczy czym kompletnie nie zraził przyszłych właścicieli.

Omówiliśmy sprawę zdrowia , dokładnie poinstruowałam jak Tofisia obsługiwać, a umowę podpiszemy jutro. Mają po niego być ok. 14.

Imię zostaje.

Obiecali zdjęcia i informacje, i odwiedziny, bo bywają we Wrocławiu 2 - 3 razy w roku.

Ojjjj, będzie jutro przeżycie.. Chyba bardziej dla nas, bo Tofik za smakole da się poćwiartować.

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...