Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY - ROZLICZONY Dzisiaj ostatni dzień bazarku, ostatnia możliwość nabycia fajowych fantów :) Już otwarte, zapraszamy :)


elik

Recommended Posts

  • Replies 476
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnia 8.10.2023 o 22:06, Radek napisał:

Też podrzucę.
I znikam. 

A ja powróciłam z niebytu przeprowadzkowego. Znowu nadaje z kraka  😞   Te przeprowadzki to koszmar. Wykańczają mnie. Ale to już jedna z ostatnich. Powrót do kraka na zimę coraz bliższy 😞   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2023 o 05:19, Radek napisał:

Mi zawsze szkoda końca sezonu działkowego. 

Mi też i to bardzo. Cóż niestety zimą nie możemy tam mieszkać, bo służby miejskie odśnieżają drogę tylko do ostatnich domów stałych mieszkańców. Zimą nasza działka jest odcięta od świata. Żeby uzupełnić kotkom karmę, mąż jeździ pociągiem i idzie około 1 km brnąc w śniegu czasem po kolana.
Żeby było ciekawie, we środę wracamy na działkę. Trzeba wykorzystać każdą chwilę na przygotowanie roślin i nie tylko, do zimy. Huk roboty, a dopiero co sprzątaliśmy pozostałości po osłonach zimowych z zeszłego roku  😞 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2023 o 05:19, Radek napisał:

Mi zawsze szkoda końca sezonu działkowego. 

 

Dnia 9.10.2023 o 06:33, Ellig napisał:

Zapraszamy w poniedziałek. 😀

 

Dnia 9.10.2023 o 08:21, koja napisał:

Dzień dobry

 

Dnia 9.10.2023 o 08:41, Kamila Proc napisał:

doberek

 

Dnia 9.10.2023 o 08:51, Olena84 napisał:

Dzień dobry

 

Dnia 9.10.2023 o 09:16, Kamila Proc napisał:

hopsi

Dzień dobry witam serdecznie w poniedziałkowy pochmurny poranek i serdecznie dziękuję za pamięć o bazarku.  

06.gif.36221af25f3d09509317e4bff20b6876.gif

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2023 o 10:08, elik napisał:

Mi też i to bardzo. Cóż niestety zimą nie możemy tam mieszkać, bo służby miejskie odśnieżają drogę tylko do ostatnich domów stałych mieszkańców. Zimą nasza działka jest odcięta od świata.

My nie możemy jeździć, gdy się zrobi mróz. Trzeba wodę spuścić z instalacji, a na weekend trudno by było napełniać i opróżniać. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2023 o 12:56, Radek napisał:

My nie możemy jeździć, gdy się zrobi mróz. Trzeba wodę spuścić z instalacji, a na weekend trudno by było napełniać i opróżniać. 

No tak, u nas też woda na zimę jest zamykana więc nie tylko brak dojazdu, ale i brak wody uniemożliwia przebywanie na działce w zimie. Inna sprawa, że gdyby był dojazd, to nie trudno byłoby wykopać studnię. Bliskość Raby (około 200 m) daje nadzieję, że nie trzeba byłoby głęboko kopać.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...