Jump to content
Dogomania

*FPR-ZwP*- Ciapulka zostaje na stałe w DT


ciapuś

Recommended Posts

Maleńka już po pierwszym zdjęciu kontrolnym
Jest i źle i dobrze
Jeśli chodzi o złamania łap i założone tam śruby wszystko jest bardzo dobrze Nie ma żadnych przesunięć wszystko ładnie się zrasta.
Natomiast jeśli chodzi o miednicę to jest tak sobie.Maleńka musi leżeć i trzeba mocno ściskać kciuki aby wszystko ładnie się zrastało.
Kolejna kontrola za tydzień w środę i wtedy zostanie podjęta decyzja co dalej robimy.Czy i kiedy będa potrzebne zabiegi na miednicę i kiedy zaczniemy usuwać śruby.
Bardzo się martwię o maleństwo,miałam nadzieję że z miednica będzie lepiej :placz:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][COLOR=Black][B]Aktualizacja wpłat[/B][/COLOR]

AGNIESZKA K. - 5zł
ZUZANNA MARTA M. - 30zł
IWONA OLIWIA P. - 50zł
KATARZYNA BOGUSŁAWA K. - 150zł
aga1983_09_30 - 10zł
MICHALINA K. - 70zł
AGNIESZKA Ż. - 50zł
Diana_2011 - 7zł
Dominika M. - 270zł
--------------------------------
[B]razem 642[/B][/COLOR]
[B][SIZE=3]
[/SIZE][/B] [CENTER][B][SIZE=3]Bardzo dziękujemy[/SIZE][/B]


[CENTER] [URL="http://javascript%3Cb%3E%3C/b%3E:displayWindow1%28%27popup/foto_zoom.php?id_phot=10922%27,500,631%29"] [CENTER][IMG]http://www.obrazki.info/obrazy/164002bukiet.jpg[/IMG][/CENTER]
[/URL]
[/CENTER]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ciapuś']Maleńka już po pierwszym zdjęciu kontrolnym
Jest i źle i dobrze
Jeśli chodzi o złamania łap i założone tam śruby wszystko jest bardzo dobrze Nie ma żadnych przesunięć wszystko ładnie się zrasta.
Natomiast jeśli chodzi o miednicę to jest tak sobie.Maleńka musi leżeć i trzeba mocno ściskać kciuki aby wszystko ładnie się zrastało.
Kolejna kontrola za tydzień w środę i wtedy zostanie podjęta decyzja co dalej robimy.Czy i kiedy będa potrzebne zabiegi na miednicę i kiedy zaczniemy usuwać śruby.
Bardzo się martwię o maleństwo,miałam nadzieję że z miednica będzie lepiej :placz:[/QUOTE]

Czyli miednica się nie zrasta czy coś się przesunęło?
Musi być dobrze, trzymam mocno kciuki za maleńką. Ona powinna leżeć, a chyba nie bardzo ma ochotę, tak?

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam, że Ciapuś robiła bazarki, ale wiem, ze jest bardzo zajęta psinką. Może jeszcze ktoś by się tym zajął, bo nie mam sumienia obciążać jej jeszcze tym. Mam sporo dobrych kosmetyków Avonu, nowych, nie jakichś staroci. Trochę kolorówki, kremy, perfumy (np. Pur Blanca, damskie Ungaro - cena katalogowa to 160 zł), trochę ze SPA, dwie srebrne torebki, które były dodawane do Ungaro. Kto z Łodzi zrobiłby bazarek, bo nie umiem? Mogę podwieźć kosmetyki komuś do domu żeby obfotografował i ewentualnie tym się zajął. Można zeskanować fotki z katalogu, ten też dam, ale ja jestem noga stołowa jeśli chodzi o takie rzeczy. Jeśli wysyłka to problem to mogę porozsyłać sama. Proszę o kontakt na nr 0-502 181 681. Raczej sms, bo pracuję w szkole i nie zawsze mogę odebrać telefon, ale oddzwonię na pewno.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...