Jump to content
Dogomania

Rysiu, synek Żabki/Mary, zamieszkał w tym samym hotelu, w którym wcześniej mieszkała Żabka. Ma zapłacony pobyt w hotelu przez pół roku. Mam nadzieję, że w tym czasie nabędzie manier dobrego psa i znajdziemy dla niego dobry dom.


Recommended Posts

Dnia 18.02.2024 o 18:59, elik napisał:

Jak dobrze pójdzie, a zapowiada się, że tak, to 1 marca Rysiu opuści hotel i zamelduje się w swoim osobowistym domu, gdzie już czekają na niego z niecierpliwością. Rysiu zdał dotychczasowe próby i jeszcze tylko jedna, spotkanie z dwoma czworonożnymi towarzyszami przyszłego życia. Jeśli psiaki dogadają się, to Rysiu będzie mógł pakować manatki i przygotować się do przeprowadzki.

Zaciskam kciuki z całych sił, a przy okazji trochę głasków zostawię. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.02.2024 o 18:59, elik napisał:

Jak dobrze pójdzie, a zapowiada się, że tak, to 1 marca Rysiu opuści hotel i zamelduje się w swoim osobowistym domu, gdzie już czekają na niego z niecierpliwością. Rysiu zdał dotychczasowe próby i jeszcze tylko jedna, spotkanie z dwoma czworonożnymi towarzyszami przyszłego życia. Jeśli psiaki dogadają się, to Rysiu będzie mógł pakować manatki i przygotować się do przeprowadzki.

Trzymam kciuki aby towarzystwo się dogadało !

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2024 o 11:51, Nesiowata napisał:

I co z Rysiem?

Rysiu od wczoraj już w swoim domku. Zabieram się od wczoraj za wklejenie zdjęć i filmików i ciągle coś mi w tym przeszkadza.  Ale już odrzucam wszystko i zabieram się za obróbkę zdjęć i filmików i wkleję je na wątek.                                           

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

 I już u siebie  🙂 

Pani Emilka tak napisała po pierwszym dniu

Wszystko jest dobrze. Rysiek cały czas koło mnie. Radzi sobie z moimi psami. Oczywiście jest przestraszony i zdezorientowany, ale i tak jest lepiej niż myślałam. Rysiek jest cudowny. Walczy z lękami. byliśmy teraz na dworze, nawet ogon podniósł do góry. Tak bez napięcia. Będzie fajnie.

  • Like 6
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2024 o 20:15, Nesiowata napisał:

Zwierzaków w tym domu nie brakuje. Rysiu na salonach prezentuje się świetnie. A gdzie podział się dzikusek?

Dzikusek został gdzieś w gminnym kojcu  🙂  Nawet Pan Wiesiu, który opiekował się Rysiem i jego mamą, nie mógł uwierzyć, że Rysiu tak się zmienił. Tu wielkie ukłony w stronę hoteliku za pracę włożoną w przemianę Rysia. 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 2.03.2024 o 20:20, limonka80 napisał:

Wygląda na to, że super domek się Rysiowi trafił 😍 I fajni psi przyjaciele 🙂  

Jestem pewna, że Rysiu trafił do wspaniałego domu.
To była miłość od pierwszego spojrzenia  🙂 Pani Emilia zobaczyła Rysia za ogrodzeniem hotelu i bach... zaiskrzyło, ale przed adopcją postanowiła sprawdzić jak pozostali członkowie rodziny zareagują na Rysia. 

Link to comment
Share on other sites

Rysiaczek już w swoim domu i to dzięki Wam drodzy Deklarowicze, mógł zmienić boks w gminnym przytulisku pod lasem, na wygodne życie w psim hotelu i nie pozostawi po sobie niezapłaconych rachunków  🙂 

Bardzo serdecznie dziękuję Wam za to

serce1.gif.2ade38155abe4d4ce916ccc8a154d453.gif

Rysiu już nie potrzebuje naszego wsparcia, ale w zamojskim schronisku nadal jest wiele psów, które tam być nie powinny. Bardzo chciałabym, wraz z Wami, dać szansę na nowe, dobre życie jednemu z tych najbardziej potrzebujących pomocy, ale jak wiemy do tego potrzebne jest zabezpieczenie finansowe.
Dlatego bardzo gorąco proszę Was, podejmijcie ze mną to trudne zadanie. Bez Waszej współpracy, realizacja tego zadania nie będzie możliwa. Wiele bezdomniaków czeka na zmianę życia. Spróbujmy zmienić życie chociaż jednego z nich. Zróbmy to razem.  
 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2024 o 10:52, Kate1 napisał:

Rysio w super domku - miód na moje serce ...

Witaj Kasiu  🙂  Chciałoby się takich opiekunów dla wszystkich naszych podopiecznych  🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2024 o 11:21, Ellig napisał:

Miód na serce te filmiki z Rysiem i jego kumplami z domu  🙂

To prawda  🙂  Oglądam je ilekroć wejdę na dogo i uśmiecham się radośnie sama do siebie  🙂 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.03.2024 o 21:17, Radek napisał:

Cudnie przeczytać i zobaczyć takie wieści. Ciepło się na sercu robi. 
Czy jest jakaś propozycja, na kogo przenieść deklarację Rysia?

Tak, ale na razie nie mówię. Prosiłam Martusię, żeby sprawdziła czy sunia jest jeszcze w schronie.  

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...