Jump to content
Dogomania

Żabka, teraz Ziuta, we własnym wspaniałym domu w Poznaniu. Żabka vel Mary jeszcze niedawno była dziko żyjącą suczką. Pomóżmy wspólnie znaleźć jej drogę do swojego człowieka i własnego domu.


Recommended Posts

Dnia 11.07.2023 o 15:43, elik napisał:

 

Już w najbliższą niedzielę pojedzie po niego Pani Magda i zabierze do hotelu  🙂 

Trzymam za to kciuki!

 

Dnia 12.07.2023 o 19:49, miłośnik_mixów napisał:

Dzień dobry!

Z pogodnego Poznania pozdrawia Panie, za moim pośrednictwem Żaba aka, Ziuta aka niedobra sunia. Tak, niedobra sunia, to nie pomyłka. Po zadomowieniu się, Żaba stała sie postrachem listonoszy, kurierów i (za co jesteśmy jej szczerze wdzięczni) roznosicieli ulotek. Do jej mało subtelnego wrzasku dołącza się, ku naszemu szczeremu zdziwieniu, Misio, który był do tej pory zbyt leniwy, żeby interesować się, tego poziomu intruzami. 

Z spokojnej jazdy, na tylnym siedzeniu tez pozostało tylko nostalgiczne wspomnienie. Ziuta popadła bowiem w megalomanię i uważa, że powinna prowadzić auto, nie mając prawa jazdy! Na nic nasze tłumaczenia i prośby, ze musi się przesunąć z miejsca kierowcy, ze nikt nie będzie ryzykował z nią jazdy, ze jak koniecznie chce, to ma jechać sama! 

Zachęcona smakołykami, Żaba daje w końcu za wygrana i nieszczęśliwa siada na tylnym siedzeniu. Wtedy wieziemy ją i Misia do naszej ulubionej kawiarni "Francuski łącznik". Tam zawsze czeka wiele rąk skłonnych do głaskania i pasztecików, które są specjalnością firmy.

Ziuta ma misję. Każdy dźwięk jest jej wrogiem, który należy bezlitośnie eliminować szczekaniem (włącznie z dźwiękiem budzika- już nigdy nie zaśpię do pracy).

image0.jpeg

 A to się mała rozbrykała :))

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.07.2023 o 19:49, miłośnik_mixów napisał:

Dzień dobry!

Z pogodnego Poznania pozdrawia Panie, za moim pośrednictwem Żaba aka, Ziuta aka niedobra sunia. Tak, niedobra sunia, to nie pomyłka. Po zadomowieniu się, Żaba stała sie postrachem listonoszy, kurierów i (za co jesteśmy jej szczerze wdzięczni) roznosicieli ulotek. Do jej mało subtelnego wrzasku dołącza się, ku naszemu szczeremu zdziwieniu, Misio, który był do tej pory zbyt leniwy, żeby interesować się, tego poziomu intruzami. 

Z spokojnej jazdy, na tylnym siedzeniu tez pozostało tylko nostalgiczne wspomnienie. Ziuta popadła bowiem w megalomanię i uważa, że powinna prowadzić auto, nie mając prawa jazdy! Na nic nasze tłumaczenia i prośby, ze musi się przesunąć z miejsca kierowcy, ze nikt nie będzie ryzykował z nią jazdy, ze jak koniecznie chce, to ma jechać sama! 

Zachęcona smakołykami, Żaba daje w końcu za wygrana i nieszczęśliwa siada na tylnym siedzeniu. Wtedy wieziemy ją i Misia do naszej ulubionej kawiarni "Francuski łącznik". Tam zawsze czeka wiele rąk skłonnych do głaskania i pasztecików, które są specjalnością firmy.

Ziuta ma misję. Każdy dźwięk jest jej wrogiem, który należy bezlitośnie eliminować szczekaniem (włącznie z dźwiękiem budzika- już nigdy nie zaśpię do pracy).

image0.jpeg

image4.jpeg

image6.jpeg

image7.jpeg

image8.jpeg

image9.jpeg

:))) 

Może macie ochotę kiedyś na wspólny spacer równoległy na Cytadeli? 

Link to comment
Share on other sites

O mamo takie wspaniałe wiadomości i super fotki, a ja dzisiaj dopiero teraz mogłam usiąść do kompa 😀  
Ogromnie dziękuję za  wspaniałą fotorelację i za super dom dla Żabki/Ziuty   😍  💖  Takie wiadomości to miód na serce. Wiem, że czasu mało, ale będziemy wdzięczni za choćby kilka słów i zdjęć Ziuteczki raz na jakiś czas.
Pozdrawiam bardzo serdecznie i proszę ode mnie podrapać za uszkiem Ziuteczkę  🙂 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • elik changed the title to Żabka, teraz Ziuta, we własnym wspaniałym domu w Poznaniu. Żabka vel Mary jeszcze niedawno była dziko żyjącą suczką. Pomóżmy wspólnie znaleźć jej drogę do swojego człowieka i własnego domu.

Deklaracje pomocy dla synka Żabki:     

  30,00 zł  - Siostra elficzkowa
  30,00 zł  - elik
  50,00 zł  - P. Iwona znajoma Tola
  20,00 zł  - b-b
  10,00 zł  - Gabi79
  10,00 zł  - P. Michał znajomy Gabi79
  60,00 zł  - Agnieszka moja znajoma
  10,00 zł  - Radek
  10,00 zł  - Nesiowata
  10,00 zł  - Nina65
  25,00 zł  - Nuncek
  50,00 zł  - p. Mateusz
  15,00 zł  - Mazowszanka13

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
330,00 zł

 

Ponownie proszę deklarowiczów Żabki o przeniesienie deklaracji na jej synka.
Wkrótce psiak opuści przytulisko i zacznie nowy etap życia. Bez naszej pomocy nie będzie to możliwe  😞  Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie dla tego biedaka. Pomogliśmy jego matce, pomóżmy i jemu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 23:13, elik napisał:

Deklaracje pomocy dla synka Żabki:     

  30,00 zł  - Siostra elficzkowa
  30,00 zł  - elik
  50,00 zł  - P. Iwona znajoma Tola
  20,00 zł  - b-b
  10,00 zł  - Gabi79
  10,00 zł  - P. Michał znajomy Gabi79
  60,00 zł  - Agnieszka moja znajoma
  10,00 zł  - Radek
  10,00 zł  - Nesiowata
  10,00 zł  - Nina65
  25,00 zł  - Nuncek
  50,00 zł  - p. Mateusz

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
315,00 zł

 

Ponownie proszę deklarowiczów Żabki o przeniesienie deklaracji na jej synka.
Wkrótce psiak opuści przytulisko i zacznie nowy etap życia. Bez naszej pomocy nie będzie to możliwe  😞  Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie dla tego biedaka. Pomogliśmy jego matce, pomóżmy i jemu.

chętnie pomogę stała deklaracją 🙂 Ile brakuje?

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.07.2023 o 23:17, miłośnik_mixów napisał:

chętnie pomogę stała deklaracją 🙂 Ile brakuje?

 

Łaaaaałłł to chyba dopiero połowa potrzebnej kwoty, choć prawdę powiedziawszy nie uzgodniłam tego z p. Magdą, ale nie sądzę, żeby było mniej niż w przypadku Żabki, a za nią było 600,00 zł/m-c. Będę ogromnie wdzięczna za każdą kwotę. Nie wyobrażam sobie, żeby ten wchodzący dopiero w życie psiak, nie dostał szansy na dobre psie życie, by był skazany na kraty przez resztę życia 😞 

Link to comment
Share on other sites

W imieniu Elik informuję wszystkie fanki syncia Żabki/Ziuty, że chłopak jest już w hotelu 😃 

Pani Magda zachwycona małym. Są zdjęcia i filmiki, Elik wklei później , bo póki co, u  nich burza i nie ma netu.

 

Powodzenie piesku na nowej drodze życia 🙂

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Ostatnio obowiązki postanowiły mnie nie opuszczać. Do południa miałam warsztaty domowe, a po południu burze. Nie burzę, ale burze. Dokładnie trzy. No może to była jedna i ta sama, ale wracała do nas, jakby ją ktoś tu prosił wrrrr.  A że mam internet drogą radiową, to jak jest burza, czy choćby tylko deszcz, netu niet. Potem przygotowywałam się do łapania kolejnego kotka, którego znowu ktoś porzucił nad rzeką, a ta bida, jak zwykle, przywędrowała do nas.  Jest ma mieć kastrację więc dzisiaj nastawiłam klatkę-łapkę.

Tak jak napisaała limoneczka, syncio Żabuni już jest w hotelu u p. Magdy, która jest nim zachwycona. Jest podobno śliczny 🙂

Mam kilka zdjęć i filmików, tylko muszę przygotować je do wklejenia na wątek.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 22:03, elik napisał:

 

Tak jak napisaała limoneczka, syncio Żabuni już jest w hotelu u p. Magdy, która jest nim zachwycona. Jest podobno śliczny 🙂

 

Ale super wiadomość. 
Mam nadzieję, że deklaracje się uzbierają. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 17.07.2023 o 22:08, jaguska napisał:

Elu dopisz i moją.

Iwonko kochana, przed chwilą po dwóch dniach odzyskałam dostęp do netu i od razu tyle wspaniałości. Wracam właśnie z wątku Mimiśki, gdzie podziwiałam Twój post i teraz tu Cię spotykam i znowu radość. Dziękuję ogromnie Iwonko  💖  😍       1601441006_dzikuj61.jpg.4caf77c18c27a1f4082330fda8e62b51.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pragnę przeprosić Was za długie milczenia, które spowodowane było serią złych zdarzeń.  Najpierw dłuuuga burza, a właściwie kilka burz jedna po drugiej, po nich, gdy przygotowywałam się do wklejenia zdjęć synka Żabki, zniknął prąd, a jak odzyskałam prąd, to okazało się, że nie mam netu. Udało się go odzyskać zdalnie dzięki pomocy super pana Stasia, który za pomocą AnyDesku pomaga mi w usuwaniu różnych awarii  🙂 Tym razem AnyDesk nie pomógł, bo nie miałam netu, za to telefonicznie pokierował moimi poczynaniami i chociaż długo to trwało, ale udało się odzyskać dostęp do netu.

W tak zwanym międzyczasie Rysiu, jak roboczo nazwała chłopaczka p. Magda, został zainstalowany w kennelu pomiędzy kuchnią, a salonem, dzięki czemu chce, czy nie, cały czas ma człowieka w zasięgu wzroku i słuchu  🙂  Jest to celowy wybieg p. Magdy, żeby Rysiu powoli, ale cały czas, przyzwyczajał się do obecności człowieka.

Link to comment
Share on other sites

Deklaracje pomocy dla synka Żabki:     

  30,00 zł  - Siostra elficzkowa
  30,00 zł  - elik
  50,00 zł  - P. Iwona znajoma Tola
  20,00 zł  - b-b
  10,00 zł  - Gabi79
  10,00 zł  - P. Michał znajomy Gabi79
  60,00 zł  - Agnieszka moja znajoma
  10,00 zł  - Radek
  10,00 zł  - Nesiowata
  10,00 zł  - Nina65
  25,00 zł  - Nuncek
  50,00 zł  - p. Mateusz
  15,00 zł  - Mazowszanka13
  50,00 zł  - jaguska

=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=+=
380,00 zł

Jeśli miłośnik_mixów ofiarował 200,00 zł miesięcznie to mamy już prawie całą kwotę potrzebną do zapłacenia miesięcznego pobytu psiaczka w hotelu u p. Magdy.

Ponownie proszę deklarowiczów Żabki o przeniesienie deklaracji na jej synka.
Chłopak jest już w hotelu.  Dlatego zwracam się do Was z gorącą prośbą o wsparcie dla tego biedaka. Pomogliśmy jego matce, pomóżmy i jemu.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.07.2023 o 22:37, elik napisał:

Tak na ten sam numer konta, tylko bardzo proszę zmień tytuł na  <dla Rysia>

Dopiero 3 sierpnia będę mógł wpłacić. 

Dnia 19.07.2023 o 23:22, elik napisał:

Jutro postaram się założyć wątek Rysia,  na który już bardzo serdecznie zapraszam.

 

zapraszam.gif.45e843005df9ab54cf4d3d6d72bbd43a.gif

Super, proszę o info jak już będzie 🙂 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 20.07.2023 o 22:13, miłośnik_mixów napisał:

Tak, co miesiąc, stała deklaracja 🙂

Mogę poprosić nr konta, wleje już za lipiec

Ogromnie dziękuję za tak wielką pomoc dla chłopaczka.
Oczywiście już podaję nr konta, które odziedziczył po mamuśce, czyli Żabce, którą kilka tygodni temu adoptowałaś 🙂  
237273379_dlaciebiebukietczerwonychr.gif.d5e4cf05b176bbdad2cef27347713def.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...