Jump to content
Dogomania

Pimpuś ma dom!!! Zamieszkał w Pyskowicach. Zabrakło dla ciebie miejsca piesku...Pimpuś po śmierci opiekuna trafił na ulicę.


Recommended Posts

Dnia 22.05.2023 o 14:30, mgog napisał:

Ojej Pimpuś w swoim domku !! Bardzo się cieszę 🙂

 

Ja też się cieszę. P. Ewa napisała że troszkę zestresowany ale z czasem będzie tylko lepiej.

Ten psiak jest dla mnie "wyjątkowy" i bardzo przeżywam jego adopcję. 

Pimpuś zamieszkał w domu z dużym ogrodem z panią Ewą i jej mężem. Pani nie pracuje, jest caly czas w domu. Córka p. Ewy tez ma psa adoptowanego i co 2 tygodnie przyjeżdża do p. Ewy. 

W domu zawsze były psy zabierane z koszmarnych warunków. Byl też uratowany od śmierci kotek który umarl w wieku 16 lat.

Mam nadzieję że Pimpusiowi będzie w tym domu dobrze. 

Pani Ewa przekazała 200zł. 

 

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

  • Alaskan malamutte changed the title to Pimpuś ma dom!!! Zamieszkał w Pyskowicach. Zabrakło dla ciebie miejsca piesku...Pimpuś po śmierci opiekuna trafił na ulicę.

Bardzo się cieszę, że Pimpuś ma domek, wygląda na to, że to Dom, przez duże D. 

Zupełnie podświadomie nazywałam go Gumisiem, ponieważ mam psiaka o tym imieniu, który wygląda prawie tak samo, a tu proszę też Gumiś.  Jak już pisałam na wątku rodzenstwa przenoszę deklarację Pimpusia -Gumisia na Bajkę , Farcika i resztę

  • Like 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.05.2023 o 17:16, Filipki napisał:

Bardzo się cieszę, że Pimpuś ma domek, wygląda na to, że to Dom, przez duże D. 

Zupełnie podświadomie nazywałam go Gumisiem, ponieważ mam psiaka o tym imieniu, który wygląda prawie tak samo, a tu proszę też Gumiś.  Jak już pisałam na wątku rodzenstwa przenoszę deklarację Pimpusia -Gumisia na Bajkę , Farcika i resztę

Bardzo Ci kochana dziękujemy!!!

Link to comment
Share on other sites

Napisalam dzisiaj do p. Ewy. Taką odpowiedź i zdjęcia dostalam:

Dzień dobry p. Joanno. Tak jest bardzo dobrze Gumiś rządzi na swojej posesji. Woli jak chodzę z nim jest straszną Przylepą. Chodzi za mną jak cień. Uczę go noszenia szelek może boi się jak zakładam szelki, że chce go oddać. Pozdrawiam Serdecznie. Gumiś z rodzinką 

image0000001(43).jpg

image0000001(42).jpg

  • Like 6
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.06.2023 o 23:09, elik napisał:

Lajki mi sie skończyli, to se podskocze     890793867_hurra1.gif.6b1f8fe25f29c330173ec14723db95b4.gif

Eluś, czy w miejsce ogłoszenia Pimpusia możesz dać ogłoszenie Kodiego? 

Tutaj wątek Kodiego (wspólny z Tymkiem):

Uwolnij mnie proszę..Duży, czarny, kudłaty..bez szans na adopcję ze schroniska. Bardzo prosimy o wsparcie na ratowanie tego psa!!Ma na imię Tymek. - Psy do adopcji / znalezione - Dogomania

Moje ogłoszenie Kodiego: 

Kodi, w typie łajki zachodniosyberyjskiej do adopcji! Warszawa Ochota • OLX.pl

 

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2023 o 00:46, Alaskan malamutte napisał:

Oczywiście bardzo chętnie, tylko byłam na wątku i widzę, że jest trochu zdjęć, ale już są 3 ogłoszenia i nie wiem które zdjęcia mogę wykorzystać i na które miasto ogłosić chłopaka. Bardzo Cię proszę Asiu o podpowiedź  🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.06.2023 o 11:50, elik napisał:

Oczywiście bardzo chętnie, tylko byłam na wątku i widzę, że jest trochu zdjęć, ale już są 3 ogłoszenia i nie wiem które zdjęcia mogę wykorzystać i na które miasto ogłosić chłopaka. Bardzo Cię proszę Asiu o podpowiedź  🙂

Elu, dołożyłam nowe zdjęcia, i wcześniej tez są. 

Proszę ogłoszenie na Lublin

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...