Jump to content
Dogomania

Czekał, czekał się doczekał super DS !! Nugat, brat Lukru już w hoteliku czeka na najsłodszy dom.


Recommended Posts

Dnia 20.05.2023 o 17:19, Alaskan malamutte napisał:

Mam takie zapytanie o Foresta: 

Poszukujemy towarzysza dla naszego corgi - jest wrażliwym i przyjacielskim psem, jest możliwość spotkania obydwu psów?

Poprosiłam o telefon. Jeśli domek okaże się ok, to przekieruję do Ciebie Poker.

Dzięki. Zobaczymy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.05.2023 o 18:38, Poker napisał:

Miejmy nadzieję. Dziś było zapytanie z Warszawy. Zobaczymy.

To chyba to, o którym wspomniała Tysia, zobaczymy, pani rozmawiałam też z anecik, nie wiem, czy jeszcze zadzwoni.

Wcześniej  było też zapytanie z Warszawy, ale beznadziejne. 

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to WOŁOMIN !! potrzebna osoba do wizyty przedadop. Nugat, brat Lukru już w hoteliku czeka na najsłodszy dom.

Jestem po długiej rozmowie z chętną na Nugatka. Brzmi bardzo obiecująco.

Rodzina mieszka w szeregówce. Mama, tato i dzieci 17, 13 i 5 lat. Mam pracuje głównie zdalnie.

Tydzień temu po 8. latach stracili pieska, który był znajdą. Przez 4 miesiące badali go , leczyli, w sumie weci nie wiedzieli co mu jest. I tydzień temu sam nagle umarł.

Całą rodzina płacze, czuje wielką pustkę  i zaczęli szukać pieska. Wpadł im w oko Nugatek i zakochali się w nim.

Jest jeden problem. Pan jest uczulony na niektóre psy. I dlatego państwo chcą pojechać do Anecik, żeby zrobić chociaż małą próbę.

Pani powiedziała, że gdyby się okazało , że pan jest uczulony na Nugatka, to i tak go nie oddadzą.

Ich piesek też był terierkowaty, podobny do Nugata.

Szukam więc osoby, która mogłaby zrobić wizytę w Wołominie.

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.05.2023 o 14:23, Poker napisał:

Jestem po długiej rozmowie z chętną na Nugatka. Brzmi bardzo obiecująco.

Rodzina mieszka w szeregówce. Mama, tato i dzieci 17, 13 i 5 lat. Mam pracuje głównie zdalnie.

Tydzień temu po 8. latach stracili pieska, który był znajdą. Przez 4 miesiące badali go , leczyli, w sumie weci nie wiedzieli co mu jest. I tydzień temu sam nagle umarł.

Całą rodzina płacze, czuje wielką pustkę  i zaczęli szukać pieska. Wpadł im w oko Nugatek i zakochali się w nim.

Jest jeden problem. Pan jest uczulony na niektóre psy. I dlatego państwo chcą pojechać do Anecik, żeby zrobić chociaż małą próbę.

Pani powiedziała, że gdyby się okazało , że pan jest uczulony na Nugatka, to i tak go nie oddadzą.

Ich piesek też był terierkowaty, podobny do Nugata.

Szukam więc osoby, która mogłaby zrobić wizytę w Wołominie.

 

Cieszę się, że pani oddzwoniła i że wreszcie trafił się rozsądny dom. Zobaczymy, jak wypadnie wizyta. Pani w trakcie wczorajszej rozmowy powiedziała, że to Warszawa, dopiero dzisiaj w ankiecie okazało się, że to trochę dalej.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...