Jump to content
Dogomania

SPRAWDŹCIE ROZLICZENIE ! OD godz. 20 przecena o 10 % OSTATNI DZIEŃ !! DODANE ! Obłęd, jakie fajne rzeczy, też na prezenty. Do 12.12. g 22


Poker

Recommended Posts

  • Poker changed the title to OD godz. 20 przecena o 10 % OSTATNI DZIEŃ !! DODANE ! Obłęd, jakie fajne rzeczy, też na prezenty. Do 12.12. g 22
Dnia 12.12.2022 o 20:57, Nesiowata napisał:

1 I 2 po 14 zł

zawsze 2 zł do przodu

Dnia 12.12.2022 o 21:04, Aska7 napisał:

16 i 32 po obniżce za wywoławcze.

dzięki

Dnia 12.12.2022 o 21:33, AlfaLS napisał:

Pokerku, ja numeru 27 nie chciałam...

poprawiam

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to SPRAWDŹCIE ROZLICZENIE ! OD godz. 20 przecena o 10 % OSTATNI DZIEŃ !! DODANE ! Obłęd, jakie fajne rzeczy, też na prezenty. Do 12.12. g 22

wstępne rozliczenie

Aldrumka nr za 15, nr 24 za 30 = 45 zł

AlfaLS  nr 15 za 15, nr 21 za 7,5, nr 47 za 18 = 40,5 zł

Anna G-R nr 14 za 37,5 zł

Aska7 nr 16 za 72, nr 20 za 15, nr 31 za 22,5,nr 32 za 9, nr 33 za 13,5,  

nr 46 za 7,5  = 139, 5 zł

 Jo37 nr 26 za 12, nr 37 za 20 zł = 32 zł

kado nr 10 za 22,5 zł

Nesiowata nr 1 za 14, nr 2 za 14, nr 23 za 12, nr 28 za 3= 43 zł

ona03 nr 13 za 22,5 zł

wiolhelm nr 3 za 15, nr 7 za 2, nr 11 za 6, nr 25 za 5, nr 35a za 8 = 36 zł

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2022 o 23:50, Poker napisał:

Będę wysyłać wspólnie, o roślinkach  i mulinie pamiętam, chociaż jestem zakręcona bardziej niż zwykle z powodu zaginięcia mojej podopiecznej suni, która była w DS od 2 lat 😞

Ojej po 2 latach to chyba nie uciekła, miejmy nadzieję, że szybko się znajdzie

Link to comment
Share on other sites

Moje rozliczenie się zgadza.

Namiary wyślę na PW. Mama nadzieję, że papirus nie zamarznie w podróży :).

 

O sunię pytajcie karmicieli kotów wolnożyjących. Z doświadczenia wiem, że oni są dobrze zorientowani czy jakieś głodne zwierzę się nowe nie pojawiło. A sunia musi coś jeść, możliwe, że jak nikogo nie ma podjada kocie jedzenie.

 

Kilka lat temu, też na przełomie listopada i grudnia / jejku jak wtedy było zimno.../ przepadła moja adoptowana kilka dni wcześniej sunia. Znalazła się po 3 tygodniach i to na całkiem niezamieszkałej wyspie, w zupełnie innej części Szczecina... Ta też się znajdzie ale straconych nerw nic nie wróci.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 17:57, Poker napisał:

Żadne przesyłki jeszcze nie dotarły ??

Moja dotarła :).

Tylko mam trochę pecha bo pudełeczko na skarby się połamało :(((. Tzn. pudełeczko całe tylko wieko nie wytrzymało podróży. Może uda mi się jeszcze je jakoś uratować bo pewna mała księżniczka będzie bardzo, bardzo niepocieszona...

Za to roślinki i inne zakupy w stanie super! Najbardziej się bałam o roślinki ale były tak zapakowane, że doszły praktycznie w stanie nienaruszonym.

Pięknie dziękuję!

Link to comment
Share on other sites

Cieszę się, że roślinki doszły w dobrym stanie.

Przykro mi z powodu kuferka. Pakowałam solidnie, nie wiem co się dzieje z paczkami podczas transportu.

Papirusy najlepiej wsadzić do osłonki bez dziurek, lać wodę ile wejdzie, nie lubią przeciągu, ale jasne stanowisko.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2022 o 19:35, Poker napisał:

Cieszę się, że roślinki doszły w dobrym stanie.

Przykro mi z powodu kuferka. Pakowałam solidnie, nie wiem co się dzieje z paczkami podczas transportu.

Papirusy najlepiej wsadzić do osłonki bez dziurek, lać wodę ile wejdzie, nie lubią przeciągu, ale jasne stanowisko.

O papirusach przekażę koleżance :).

O kuferku to może trochę źle napisałam, nie tyle się połamało wieczko co popękało na kilka części. Na szczęście się nie rozsypało i to daje mi nadzieję, że uda mi się inteligentnie usztywnić i podkleić :).

A wszystko zapakowane było bardzo solidnie, bez dwóch zdań. Przy kuferku to raczej wina tej solidnej rączki bo to chyba jej nacisk spowodował "obrażenia". Ale trudno to było przewidzieć, wyszło jak wyszło,myślę, że dam radę sprawę uratować 🙂.

Możesz mnie podliczyć? Bo ten bazarek,mulina, przesyłka... Niby policzyłam sama ale wolę się upewnić, zapłacić i być spokojną.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...