Jump to content
Dogomania

SPRAWDZAJCIE ROZLICZENIE !! DZIŚ KONIEC !!!! USA - kalendarze, kartki i notesiki dla BEŻO. Z GARTISEM ! Przedłużam do 12.11. g.22


Poker

Recommended Posts

Dnia 11.11.2022 o 11:03, Poker napisał:

dziewczyny mnie wrobiły. Liczę parę tysięcy motków muliny i układam kolorami.

TYSIĘCY????? O matko... Mam wyrzuty sumienia 😕

Rozwalił mnie post na FB. Rodzina oddała do schronu psa po niecałej dobie od adopcji, bo próbował wchodzić do łóżka i prosił o spacer. Na zdjęciu przecudnej urody, jasny, kremowo-beżowy kudłatek o zawadiackich uszkach i pełnym nadziei spojrzeniu zza krat. Taki misio do przytulania. Duży misio. Siedzę i wyję

Link to comment
Share on other sites

To po co brali debile psa, przecież chyba wiedzieli, że trzeba z nim wychodzić nie mówiąc o tym, ze trzeba go kochać.

Moje psy wszystkie a mam je 55 lat miały prawo wchodzić na łóżko, na kanapy i fotele a byly to duże psy ONki i rottki a teraz nieco mniejsze tym bardziej.

Ludzie są jednask beznasdziejni.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 19:23, dwbem napisał:

To po co brali debile psa, przecież chyba wiedzieli, że trzeba z nim wychodzić nie mówiąc o tym, ze trzeba go kochać.

Moje psy wszystkie a mam je 55 lat miały prawo wchodzić na łóżko, na kanapy i fotele a byly to duże psy ONki i rottki a teraz nieco mniejsze tym bardziej.

Ludzie są jednask beznasdziejni.

Nasze psy też wchodziły na łóżka. Też mieliśmy ONki, i setery. Moja mama spała z 5 seterkami (szczeniakami) 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.11.2022 o 19:09, Isiak napisał:

TYSIĘCY????? O matko... Mam wyrzuty sumienia 😕

Rozwalił mnie post na FB. Rodzina oddała do schronu psa po niecałej dobie od adopcji, bo próbował wchodzić do łóżka i prosił o spacer. Na zdjęciu przecudnej urody, jasny, kremowo-beżowy kudłatek o zawadiackich uszkach i pełnym nadziei spojrzeniu zza krat. Taki misio do przytulania. Duży misio. Siedzę i wyję

biedny piesio. Serce pęka, a nóż w kieszeni się otwiera.

Tak, parę tysięcy, już posortowałam , obfociłam. Może jutro zacznę robić bazarek.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.11.2022 o 09:38, Kamila Proc napisał:

to poprosze ostatni kalendarz z konikami

super

Dnia 13.11.2022 o 10:00, Kamila Proc napisał:

ale jeszcze bym sie zastanowila

to się szybko zastanawiaj

Dnia 13.11.2022 o 10:00, Kamila Proc napisał:

czy cos jeszcze dodac

i dodawaj 🙂

Link to comment
Share on other sites

  • Poker changed the title to KOMU WSPÓLNA WYSYŁKA DO WARSZAWY ? DZIŚ KONIEC !!!! USA - kalendarze, kartki i notesiki dla BEŻO. Z GARTISEM ! Przedłużam do 12.11. g.22

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...