Jump to content
Dogomania

***** Dogopsy. Można pisać o wszystkim *** Wątek dyskusyjny na różne tematy związane z PwP


rozi

Recommended Posts

Wiesz te stare są już wyciągnięte i bezpieczne. Te nowe gniją w schroniskach, na łańcuchach 

czy leżą na ulicy. Tym drugim się ratuje życie tak samo jak ratowało się te pierwsze ileś dni wcześniej.

A przed tymi pierwszymi były jeszcze wcześniejsze.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Za chwilę tych szalonych trzeba będzie na cito ratować.

Ludzie nie bardzo potrafią się przewarstwić. Działają schematem sprzed lat, choć wszystko się zmienia i - jak ktoś napisał na innym wątku - dochodzą do ściany. Takiej już stricte ściany, bo wcześniej doszli do przepierzenia zmieniając BDT na PDT. Nie mówię o tych, którzy już dużo wcześniej dążyli do zarabiania na bezdomniakach.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 10:01, Moli@ napisał:

Czas chyba zastanowić się / przedyskutować co dalej, jak przetrwać kryzys - nie tylko ekonomiczny

Sęk w tym że kryzys szedł już od dawna i wcale to nie jest covidowe źródło.  Taki efekt motyla.

Tylko, że dużo ludzi myślało, że jakoś się uda albo nie widziało. Zieloną wyspą nie będziemy tym razem.

Pokolenie sprzed 2000 roku jeszcze jakoś się dostosuje. Te młodsze mają trudniej. Trzeba przewartościować się. Najtrudniej będą mieli Millenialsi chyba. Łatwiej pokolenie Z. Bardzo mi się podoba to pokolenie.

 

Analitycy straszą, że będzie 60% inflacja. Tak jak w Turcji teraz. Tak więc ...

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 18:34, uxmal napisał:

Sęk w tym że kryzys szedł już od dawna i wcale to nie jest covidowe źródło.  Taki efekt motyla.

Tylko, że dużo ludzi myślało, że jakoś się uda albo nie widziało. Zieloną wyspą nie będziemy tym razem.

Pokolenie sprzed 2000 roku jeszcze jakoś się dostosuje. Te młodsze mają trudniej. Trzeba przewartościować się. Najtrudniej będą mieli Millenialsi chyba. Łatwiej pokolenie Z. Bardzo mi się podoba to pokolenie.

 

Analitycy straszą, że będzie 60% inflacja. Tak jak w Turcji teraz. Tak więc ...

Podsumowując, życie nie zna pustki, pojawi się nowy "twór" może lepszy.

Pokolenie Z spakuje plecaczek i do widzenia...,  pomysły ministra nic nie zmienią

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 19:11, Moli@ napisał:

Podsumowując, życie nie zna pustki, pojawi się nowy "twór" może lepszy.

Pokolenie Z spakuje plecaczek i do widzenia...,  pomysły ministra nic nie zmienią

mam nadziejże, że będzie coś lepszego. Że ta nieustająca pogoń za wzrostem sprzedaży, dynamiką na plus, durnym badaniem efektywności pracy u nas się skończy. Nie wiem jak na to wpłynie chiński model "zarządzania" ale czas pokaże.

nie ma rady.

 

Dnia 1.11.2022 o 19:32, rozi napisał:

Uparte trwanie przy swoim daje pozór poczucia bezpieczeństwa. Coś jak machanie różdżką.

oj tak 🙂

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 19:37, uxmal napisał:

mam nadziejże, że będzie coś lepszego. Że ta nieustająca pogoń za wzrostem sprzedaży, dynamiką na plus, durnym badaniem efektywności pracy u nas się skończy. Nie wiem jak na to wpłynie chiński model "zarządzania" ale czas pokaże.

nie ma rady.

 

oj tak 🙂

Chiński model "zarządzania" w Polsce to chyba / może za naśśście lat 😉, socjalizm nie poddaje się, kumoterstwo, wazeliniarstwo kwitnie. Mierny ale wierny.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 19:58, Moli@ napisał:

Chiński model "zarządzania" w Polsce to chyba / może za naśśście lat 😉, socjalizm nie poddaje się, kumoterstwo, wazeliniarstwo kwitnie. Mierny ale wierny.

Te Chiny to bocznymi drzwiami do nas wchodzą. Zioła, medycyna, Tai CHi itp 😉

To żart 🙂

Przez żołądek do serca 😉

Link to comment
Share on other sites

Dnia 1.11.2022 o 20:11, uxmal napisał:

Te Chiny to bocznymi drzwiami do nas wchodzą. Zioła, medycyna, Tai CHi itp 😉

To żart 🙂

Przez żołądek do serca 😉

AAAA, Ty o tym, ja o utopijnych marzeniach - kompetentni ludzie na decyzyjnych stołkach..., przy jednej słusznej władzy mało realne  😉

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...