Jump to content
Dogomania

Guzik - kolejny "tymczasowicz" w BDT u Nesiowata


elik

Recommended Posts

Dnia 6.06.2023 o 16:25, Nesiowata napisał:

To prawda, jest coraz ciężej. Ale drepcze sobie jakoś.

                  💓Wszelka modlitwa za Guzia                                                                                       Ciociu kochana trzymajcie sie trzymajcie

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Guzik był w ubiegłym tygodniu u weterynarza. Okazało się, że chłopak jest trochę odwodniony,dostał zastrzyki i miał się pokazać dziś.

Tyle, że od wczoraj jego kupy są jakieś luźniejsze.Dostał więc kolejne zastrzyki i teraz ma się pojawić w czwartek. O ile poprzednio słychać go było dość daleko to dziś zaskoczył nie tylko mnie - chyba zapomniał, że  trzeba się drzeć, było zupełnie cicho - jakby psa nie było.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Przez te upały kompletnie nic mi się nie chce. W czwartek odwiedziliśmy znów wujka weterynarza.I po raz kolejny (mimo kłucia zadka) Guzik był niespotykanie spokojnym psem. Wprawdzie miał opory przed wejściem i nagły zryw do drzwi gdy już stanął na podłodze ale to nic normalne u psa. Ale jaka błoga cisza poza tym... Czyżby ktoś podmienił psa?

Mamy się pokazać za 2 tygodnie.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2023 o 08:12, Nesiowata napisał:

Przez te upały kompletnie nic mi się nie chce. W czwartek odwiedziliśmy znów wujka weterynarza.I po raz kolejny (mimo kłucia zadka) Guzik był niespotykanie spokojnym psem. Wprawdzie miał opory przed wejściem i nagły zryw do drzwi gdy już stanął na podłodze ale to nic normalne u psa. Ale jaka błoga cisza poza tym... Czyżby ktoś podmienił psa?

Mamy się pokazać za 2 tygodnie.

                  764 Best Copic ciao images | Etykietki do prezentów świątecznych ...💓💓💓

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...