Jump to content
Dogomania

Rozliczony 125 zl na Stowarzyszenie ,,LePsie życie,, Dobrodzieje Serca Dziekuje Stokrości Za Zakupy Za Cegielki! Dla Niewidomego Finka Michalka 19.10


Nadziejka

Recommended Posts

         Pieniazki przelewam na Stowarzyszenie  : 125 zl

   Stowarzyszenie LePsie życie
Tarnowskie Góry
11 1600 1462 1883 0896 8000 0001
Tytuł przelewu -  Nadziejka z dogo dla Michałka

 

             watus Michalka i drugiego piesia o matku....                                                             

 
kropka73 Cegielki Szczescia 40 zl  Dziekuje Ogromnie Dziekuje mam na koncie
 
Wujcio Radek Cegielki Szczescia 10 zl  Dziekuje Pieknie mam na koncie
 
elmas kup teraz mam na koncie z nadplatka Dziekuje pieknie 10 zl
Num 7 figi damskie mlodziezowe 152-164  2 sztuki 7 zl
 
Bogusik kup teraz mam na koncie Dziekuje pieknie 16 zl
Num 1 książka ,,Galopem Po Szczęscie,, 11 zl
Num 3 ksiażka ,,Gotowe na miłosc,, 5 zl
 
Jo37 za wywol
Num 2 ksiazka ,, Zagubiony Ptak,, 11 zl
 
 
Cegielenka Szczescia Nadziejkowo 10 zl mam juz 
Cegielenka Szczescia halszka 4 zl  mam juz
Cegielenka Szczescia Ciocia Nesiowata 10 zl mam juz
Cegielenka Szczescia mari23 10 zl mam na koncie
 
 
                                              Zajrzyj Przybadz Dobrodzieju
                        Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

 

                        IMG-20220921-WA0013.jpg.7238cc523e2e37b4deab7e3ceeb7c973.jpg

IMG-20220921-WA0014.jpg.230f6ca421f39423fa6d771180cd45c4.jpg

   Tutaj razem z Sonią elikową wspolne jedzonko   razem w domku    juz bezpieczny psinunio

20221006_150717.jpg.443d376b48762343ff6c3f2fcc6d46fd.jpg

20221006_150735.jpg.e371ec7b8491c189a7db76fe9297c848.jpg

                 Zapraszam sercem z modlitwą 
kramik potrwa do 19 pazdziernika do godz 22.00
 
W opcji licytacja i kup teraz
            Wysylam tylko Poczta Polska  paczki ekonomiczne
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

            Polecam serdecznie
Num 1 książka ,,Galopem Po Szczęscie,, 
stan nowa    str 400
okladka ze skrzydelkami  papier bardzo ladny kremowy
cena wywol 9 zl     
kup teraz 11 zl  kupila Bogusik dziekuje pieknie!
 
                                      Okładka książki Galopem po szczęście Justyna Bednarek, Jagna Kaczanowska
 
  

,,"Galopem po szczęście" to wzruszająca powieść ukazująca ogromne zmiany w życiu głównej bohaterki.

Czy rzeczywiście można całkowicie odciąć się od swojej przeszłości?

Wydawało się, że Basia nigdy tam nie wróci. Miejsce, z którego uciekała najszybciej jak tylko mogła, ponownie stanie się dla niej domem. Jak sobie z tym poradzi? Więcej na ten temat dowiemy się, sięgając po książkę "Galopem po szczęście"!

Basia ma 39 lat oraz piętnastoletnią córkę Karolę. Obie bohaterki poznajemy w momencie wielkich zmian w życiu: jadą one bowiem do Jędrzejowa Podlaskiego, czyli miejsca, z którego Basia uciekła zaraz po maturze. Wracają z Warszawy, miejsca niespełnionych marzeń. Co wydarzyło się w życiu kobiety, że zdecydowała się powrócić do domu rodziców?

Matka wraz z córką nie mają zbyt wiele bagażu, nie mają też mieszkania ani pieniędzy. Ojciec Basi proponuje jej więc pracę w stadninie koni, czyli tam, gdzie kobieta nigdy się nie odnalazła. Czy w jej życiu wszystko się jeszcze ułoży? Czy taki burzliwy początek ma prawo zakończyć się szczęśliwie?

"Galopem po szczęście" to powieść pełna rozterek i życiowych zakrętów, po których ciężko się pozbierać - nie tylko głównej bohaterce. Nic nie jest niemożliwe, jeśli tylko zdołamy uwierzyć w siebie..,,         

Link to comment
Share on other sites

     Polecam serdecznie
Num 2 ksiazka ,, Zagubiony Ptak,,
stan nowa   str 432 
cena wywol 11 zl  Jo37 za wywol dziekuje pieknie!
kup teraz 13 zl
                                                  Zagubiony ptak
,,Sny zawsze stanowiły dla ludzi fascynującą tajemnicę, którą za wszelką cenę pragnęli poznać i zrozumieć. Niezwykłym zjawiskiem jest sen, który przeżywamy wielokrotnie. Bardziej jednak zdumiewająca jest sytuacja, kiedy obraz z tego snu stoi nam przed oczami w prawdziwym świecie. Wtedy nie możemy go już dłużej ignorować.

Klaudia, prawie 30-letnia bohaterka powieści, jest absolwentką wydziału sztuk pięknych, posiada więc artystyczną duszą i bardzo dobrze rozwiniętą wyobraźnię. W jej snach od pewnego czasu pojawiają się obrazy, które już niedługo na zawsze odmienią całe jej życie. Piękny, choć nieco zniszczony stary dwór, otoczony ogromnym ogrodem, który lata swojej świetności też już ma dawno za sobą, z początku były niegroźnymi sennymi majakami, które łatwo zignorować, chociaż już nieco trudniej pozbyć się ich z pamięci.

Podejście Klaudii do wizji zmienia się diametralnie, kiedy styka się z nią twarzą w twarz, już w realnym, rzeczywistym świecie. Dziewczyna wpada na pomysł przeprowadzenia własnego śledztwa, które pomogłoby jej rozwiązać tę niezwykłą zagadkę oraz zrozumieć jej udział w całej sprawie. Jednak pytań z czasem zaczyna pojawiać się coraz więcej, a odpowiedzi na nie są z chwili na chwilę coraz bardziej niepokojące. Bohaterka opowieści odkrywa nie tylko mroczną tajemnicę starego dworu, ale także nieznane fakty dotyczące najbliższych osób, a nawet jej samej.,,
Link to comment
Share on other sites

  Polecam 
Num 3 ksiażka ,,Gotowe na miłosc,,
stan jak nowa bardzo dobry  str 448
cena wywol 4 zl
kup teraz 5 zl  kupila Bogusik dziekuje pieknie!
                      
                                             Gotowe na miłość
,,Dowcipna, wzruszająca, wciągająca historia miłosna z dziećmi w tle, świetna próbka stylu królowej literatury kobiecej, Jill Mansell. Ta bardzo popularna na Wyspach Brytyjskich autorka napisała kilkanaście powieści, które znane są czytelniczkom na całym świecie, a ich łączny nakład przekroczyły już 3 miliony egzemplarzy. Lottie na pozór nie szuka miłości. Żyje w pięknym domu na angielskiej wsi z dwójką cudownych (czasami!) dzieciaków, w niezłych stosunkach z eksmężem i w otoczeniu oddanych przyjaciół. A jednak, kiedy poznaje swego nowego szefa - idealny materiał na partnera - zakochuje się w nim, i to z wzajemnością. Niestety, dzieci Lottie nienawidzą Tylera! Na dodatek, kiedy w ich życiu pojawia się przystojny Seb, to jego wybierają na nowego tatę. Czy miłość trafi pod właściwy adres?,,
 
Link to comment
Share on other sites

  Polecam serdecznie
Num 4 ksiazka ,,Pozwólcie pieskom Przyjść Do Mnie ,,
stan nowiutenka  str 192
b ladny papier ecru  okladka ze skrzydelkami
cena wywol 10 zl         kup teraz 12 zl   
obnizeczka nowa wywol 6 zl         kup teraz 8 zl
                                           Okładka książki Pozwólcie pieskom przyjść do mnie Bolesław Chromry
 

,,Debiut literacki depresyjnego rysownika skandalisty Bolesława Chromrego.

Po powieściach graficznych, („Pokrzywy”, „Renata”) i świetnie przyjętych notesach/poradnikach („Notes dla ludzi uczulonych na gluten i laktozę”, „Elementarz Polski dla Polaka i Polki z Polski”) autor wziął na swój warsztat fabułę.

Bartek i Dorota czują się trochę bardziej „alternatywni” niż są w rzeczywistości. Może i kwestionują pojęcie małżeństwa, mają tatuaże, na półce stoi antologia poezji gejowskiej i „Czarodziejska Góra”, rolę dziecka pełni pies Gizmo, a w sobotnie przedpołudnia piją prosecco. Ale umówmy się – to (z drobnymi różnicami) sposób życia połowy warszawskiej hipsteriady. Dlatego nie do końca wiadomo z jakich przyczyn to właśnie Bartek i Dorota zostają wciągnięci w środek kryminalnej, psiej intrygi...,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam
Num 5 ksiazka ,,Chlopiec,,
stan nowa str 234
cena wywol 4 zl
kup teraz 5 zl 
nowa wywol 2 zl       kup teraz 2 zl 50 gr
obnizeczka nowa wywol 1 zl            kup teraz 1 zl 40 gr

                                                      Chłopiec

,,Mroczny thriller o złych wyborach w złym świecie

Mateusza porywa wir nocnego życia w wielkim mieście. W przeciwieństwie do ojca, gliniarza, rujnuje swoje życie osobiste i zawodowe. Przy życiu utrzymuje go głó d doznań, prymitywnych i hedonistycznych, oraz pewien dług&hellip

Zbigniew Zyśk &ndash menadżer, romantyk, animator kultury. Pasjonat, znawca win, poezji i mikroekonomii. Od dzieciństwa związany z Kurpiowszczyzną, gdzie w zaciszu grusz i jabłoni toczy wewnętrzny bó j z wrodzonym ekscentryzmem.,,

Link to comment
Share on other sites

Polecam serdecznie
Num 6 dezodorant bies Blossom Orchidea
150 mll  piekny trwaly zapach
cena wywol 6 zl
kup teraz 7 zl 
nowa wywol 5 zl      kup teraz 6 zl 
obnizeczka nowa wywol 4 zl    kup teraz 5 zl
                            Bi-Es Blossom Orchid, Gucci Bloom Nettare Fiori - Perfumy.Pasaz-Handlowy.com
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to bedzie....Czarowna Księgarenka Dla Niewidomego Michalka Sercem Calem ...do ....
Polecam serdecznie
Num 7 figi damskie mlodziezowe 152-164  2 sztuki
nowiutekie ometkowane   kolor granatowy i szary
cena wywol 6 zl
kup teraz 7 zl kupila elmas dziekuje pieknie!
 
                                       PEPCO Figi damskie, 3-pak S Czarny - Ceny i opinie - Ceneo.pl
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Księgarenka I Cos Jeszcze..Dla Niewidomego Michalka Sercem Calem 19.10
Polecam polecam! ksiega niezwykla  ..wstrzasajaca thriller
Num 8 ksiazka ,,Las,, 
stan nowa  str 376
cena wywol 15 zl       kup teraz 18 zl 
       
                                   Okładka książki Las Sharon Gosling
,,Przeprowadzka ze Sztokholmu na plantację choinek na północy Szwecji jest beznadziejna sama w sobie, ale kiedy śnieg zaczyna padać wcześniej niż zwykle i odcina dostęp do reszty świata, robi się jeszcze gorzej. W starym lesie czają się postacie, które zbliżają się do odciętego od cywilizacji domku. Jedynym, co oddziela mieszkającą w nim rodzinę Stombergów od złowrogich istot, są ściany. W obliczu niebezpieczeństwa, które w każdej chwili może uderzyć, coraz trudniej jest odróżnić rzeczywistość od iluzji. Przed Stombergami naprawdę stoi trudne zadanie – pozostać przy zdrowych zmysłach i przetrwać tę pełną mroku zimę.,,
 
                    Z modlitwą za psinunia  Serdecznie zapraszam
Niewidomy Michalek przybyl do eliczkow na dt
            5 pazdziernika ze schr miedary...
Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Księga,,Las,, polecam polecam! Księgarenka I Cos Jeszcze..Dla Niewidomego Michalka Sercem Calem 19.10
Dnia 8.10.2022 o 21:22, elik napisał:

Nadziejeczko bardzo serdecznie dziękuję Ci za ten wspaniały bazarek dla mojego tymczasika Finka

                            906321209_dzikuj82.gif.89e957078f1a3d7521b99f0d0e413161.gif

Ciociu wszelkiego najnajnajlepsiego dla Michalka i Sonieczki
Dziekuje z serca calego ze Michaszek jest u Was dziekuje z wszelką modlitwą
 
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 09:38, mari23 napisał:

Poproszę cegiełkę za 10 zł dla Michałka ❤️ 

 

Dnia 9.10.2022 o 14:41, Nesiowata napisał:

Ja również poproszę o kamyczek za dychę.

Marina Fedotova | Advocate-Art | Desenhos de fadas, Arte com fadas ...

          Stokrotnie Dziekuje Księżniczki Kochane 
Dziekuje halszko za cegielenke   Dziekuje Pozdrawiam
Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.10.2022 o 08:05, Nadziejka napisał:
Ciociu wszelkiego najnajnajlepsiego dla Michalka i Sonieczki
Dziekuje z serca calego ze Michaszek jest u Was dziekuje z wszelką modlitwą
 

Nadziejeczko kochana bardzo serdecznie dziękuję za ten super kramik dla mojego tymczasika.

Musiałam zmienić mu imię, ponieważ mój bratanek ma na imię Michał i wolę nie myśleć co by sobie brat pomyślał, gdyby usłyszał, że tak wołam na psa   🙄             
Mój tymczasik ma na imię Finek  🙂  

Link to comment
Share on other sites

  • Nadziejka changed the title to Księga,,Las,,! Księgarenka I Cos Jeszcze..Dla Niewidomego Finka Michalka Sercem Calem 19.10

Na tym zdjęciu widać w jakim tempie Finek pochłania posiłki. Sonia dostaje znacznie mniej karmy i podaje im równocześnie, a Finek dużo wcześniej kończy jeść niż Sonia. Biedaczysko jest baaaaardzo chudy. W schronisku pewnie mógł zjeść tylko to, co inne psiaki zostawiły  😞 

20221006_150735.jpg.e371ec7b8491c189a7db76fe9297c848.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...