Jump to content
Dogomania

Rozliczony ! DZIŚ KONIEC !! DODANE !! Skorupy z PRL i nie tylko, dla ZEA. Do 30.06. g.22


Poker

Recommended Posts

Nabyłam ten komplet za 100,00 zł. Ponieważ jednak psiakom potrzeba jak najwięcej kasy, jestem skłonna zaproponować dalszą licytację, ale pod warunkiem, że kolejna kwota będzie większa co najmniej o 20,00 zł. 
Jeśli do końca trwania bazarku nikt nie zaproponuje takiej kwoty, to oczywiście będę szczęśliwym posiadaczem pięknego kompletu.

Czy zgadzasz się Poker na taką propozycję?

Propozycja nieaktualna.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 17:15, Poker napisał:

Elik, może nie wypowiedziałam się precyzyjnie w zasadach, ale Twoją ofertę traktuję jako początek licytacji. Poprawię w zasadach.

Przy fancie nr 21 nie napisałaś CW  napisałaś, że ile kto da za tyle będzie miał dlatego taka moja propozycja, żeby jednak licytować dalej  🙂

Cytat

Cena za komplet na E Bay ok. 80 $, tutaj kto ile da , za tyle ma.

 

Dnia 20.06.2022 o 23:20, Poker napisał:

21. Vintage YAMASEN  japońska porcelana z dragonem 24 k złoto

Filiżanka  na ok. 200 ml, spodek 15 cm średnicy.

Wygląda na nową tylko sobie poleżała.

Cena za komplet na E Bay ok. 80 $, tutaj kto ile da , za tyle ma.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 20:36, elik napisał:

Nie pozostaje mi nic innego, jak tylko wycofać moją propozycję  🙂 

elik, przecież dla Ciebie sytuacja się nie zmienia. Jak nikt nie zalicytuje, to Ty masz serwis za 100 zł , a jak ktoś zalicytuje, jak zresztą proponowałaś, to się sprzeda za większą kwotę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 21:23, Poker napisał:

elik, przecież dla Ciebie sytuacja się nie zmienia. Jak nikt nie zalicytuje, to Ty masz serwis za 100 zł , a jak ktoś zalicytuje, jak zresztą proponowałaś, to się sprzeda za większą kwotę.

Zmienia się radykalnie, ale nie chcę już tego wałkować. Tylko dlatego to piszę, żeby podnieść bazarek, bo też chcę, żeby psiaki jak najwięcej zyskały.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.06.2022 o 22:11, Poker napisał:

To mi wytłumacz

Nie wierzę, że nie czujesz różnicy, musiałabyś nie być tak inteligentną, za jaką Cie uważam.

Nie podajesz ceny wywoławczej, piszesz - ile dasz, za tyle masz, czyli ewidentna forma K.T. Ile kto da, za tyle ma. Dałam 100,00 zł, ale, że chcę żeby psiaki jak najwięcej zyskały z tego bazarku, zaproponowałam licytację. Jeśli jednak mam zrezygnować z fantu, który podoba mi się tak, że daję za niego 100 zeta, to niech ktoś da chociaż o dwie dyszki więcej, a nie tylko 2, albo 5 złoty.
W tym momencie mówisz, że to nie K.T. tylko licytacja, że doprecyzujesz zasady, ale ich nie zmieniasz. Fant nadal nie ma CW i nadal pisze =ile dasz, za tyle masz=.  Zmieniasz reguły w trakcie gry. To nie fer.

Link to comment
Share on other sites

elik, wydawało mi się, że piszę jasno w zasadach. Ponieważ okazało się, że jednak niezrozumiale, to dopisałam w nich co i jak. Nieraz tak się dzieje na bazarkach, również Twoich, że na bieżąco trzeba coś wyjaśnić, doprecyzować. Nikt nie jest nieomylny.

Z Twojej wypowiedzi rozumiem, że albo kupujesz serwis za 100 zł i koniec. Jak ktoś da 105, to już nie przebijesz, tak? Musi przebić co najmniej o 20 zł?

Niech będzie jak chcesz.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 27.06.2022 o 10:56, Jo37 napisał:

W imieniu p. Irenki z Katowic poproszę w opcji KT

13,15,16,18,31.

HURAAAAAAAAAAAAAAA, dziękuję

Jo, poproś panią Irenkę o adres, to wyślę,a potem podam koszty, bo nie wiem jak mi się uda spakować.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...