Jump to content
Dogomania

Transportowy suni szkielecika. :( Każdy grosz na paliwo w trudnych czasach na wagę złota.


agat21

Recommended Posts

Dnia 22.06.2022 o 21:39, agat21 napisał:

Serdecznie dziękuję wszystkim za obecność i udział w bazarku! 🌷🌷🌷🌷🌷🌷🌷

Nie spodziewałam się takiej kwoty! 😀

Z Ewą Martą są pewne ustalenia poczynione, jak będzie miała chwilę - zajrzy tu i napisze. 

 

No właśnie... Nikt nie spodziewał się, że tak błyskawicznie i hojnie wesprzecie transport suni. Bardzo jesteśmy wdzięczne za tak wielką pomoc. Po przegadaniu tego z Ellig, z którą jak pewnie część z Was wie przyjaźnimy się i wspólnie działamy dla psiaków podjęłyśmy decyzję, że całą zebraną kwotę na transport przekażemy na potrzeby suni, a koszt zakupu oleju i autostrad pokryjemy obie.

Maleńka musi zostać przebadana, teraz dostaje Aniprazol, potem pewnie kolejne badanie kału, badanie krwi i nie wiadomo co jeszcze, więc potrzebuje na początek sporo kasy. 

550 zł uzbierane na transport suni zostawiamy na jej koncie 🙂

Ta sunia bardzo zapadła mi w serce i w sumie rozpaczliwie myślałam jak ją uratować. Dziewczyny spadły z nieba proponując zabranie jej, dlatego z radością się dołączyłyśmy z Elunią do pomocy 🙂   

  • Like 3
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 17:37, Ewa Marta napisał:

No właśnie... Nikt nie spodziewał się, że tak błyskawicznie wesprzecie transport suni. Bardzo jesteśmy wdzięczne za tak wielką pomoc. Po przegadaniu tego z Ellig, z którą jak pewnie część z Was wie przyjaźnimy się i wspólnie działamy dla psiaków podjęłyśmy decyzję, że całą zebraną kwotę na transport przekażemy na potrzeby suni, a koszt zakupu oleju i autostrad pokryjemy obie.

Maleńka musi zostać przebadana, teraz dostaje Aniprazol, potem pewnie kolejne badanie kału, badanie krwi i nie wiadomo co jeszcze, więc potrzebuje na początek sporo kasy. 

550 zł uzbierane na transport suni zostawiamy na jej koncie 🙂

  

Bardzo bardzo Wam dziękuję - Tobie i Eli 🤗💕 Sunia będzie miała spory zastrzyk kasy na pierwsze wydatki! 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 17:37, Ewa Marta napisał:

Po przegadaniu tego z Ellig, z którą jak pewnie część z Was wie przyjaźnimy się i wspólnie działamy dla psiaków podjęłyśmy decyzję, że całą zebraną kwotę na transport przekażemy na potrzeby suni, a koszt zakupu oleju i autostrad pokryjemy obie.

Maleńka musi zostać przebadana, teraz dostaje Aniprazol, potem pewnie kolejne badanie kału, badanie krwi i nie wiadomo co jeszcze, więc potrzebuje na początek sporo kasy. 

550 zł uzbierane na transport suni zostawiamy na jej koncie 🙂

Z całego serca Wam dziękuję 😘 

Za pokrycie kosztów transportu, jego błyskawiczną organizację, za wsparcie duchowe, ale też za radość i entuzjazm z jakim odpowiedziałaś na prośbę o pomoc dla malutkiej 😀 

Pięknie dziękuję ❤️ 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.06.2022 o 18:46, limonka80 napisał:

Agata, chyba nie zauważyłaś mojego wpisu  - Malutka dojechała 🙂

Już dopisuję, wielkie dzięki, zauważyłam oczywiście, tylko nie zapisałam - mea culpa! Już z radością zapisuję 😄

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Są wszystkie wpłaty - zebrało się 565 zł!! Z całego serca dziękuję Wam wszystkim za Waszą hojność ❤️💚💛 Dzięki Wam i dzięki kochanej Ewie Marcie oraz Ellig, które same pokryły koszty transportu suńki, mamy pieniądze na pierwsze wydatki związane z Nuuką. Przelewam 565 zł na konto skarbniczki limonki. Potwierdź, Miła, jak dojdą 🙂

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...