Jump to content
Dogomania

8 miesięczna Rita odpięta z łańcucha - kolejne psie dziecko w kolejce po miłość i dom. Rita zamieszkała w Opolu:)


Recommended Posts

Chciałam potwierdzic, że dostałam opłate za  czerwiec plus zwrot kosztów, dziękuję bardzo.  Zostanie więc 84 zł biezących. Pani dała 50 zł więcej za fatygę Andrzejowi za dowiezienie Rity, więc za tą kwotę odliczę kapiel i pielęgnację, jakie miała wykonane przed wyjazdem w uzgodnieniu z Tolą. Po chorobie skóry nie była kąpana, więc  uzgodniłysmy, że warto to zrobić przed wyjazdem do domu. Ma jeszcze obcięte pazurki i oczyszczone gruczoły okołoodbytowe.

Własnie dzwoniła jej nowa pańcia. Wszystko jest w porządku, Rita szalee, wszystkich kocha i zaczepia, nie stresuje się. Czuje się od początku jak u siebie, więc jest dobrze. Spała z paną w łózku.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Dnia 27.07.2022 o 12:58, Poker napisał:

Zawsze serce mi zamiera jak widzę nowy wpis. Tym razem z radości.

Wszystko jest w porządku, dostalam kolejne wiadomości i zdjęcia,  tez z pierwszej kąpieli. Pani jej na pewno nie odda.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 4 months later...
  • 3 months later...
  • Tola changed the title to 8 miesięczna Rita odpięta z łańcucha - kolejne psie dziecko w kolejce po miłość i dom. Rita zamieszkała w Opolu:)
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...