Jump to content
Dogomania

Drugi za TM : ( Drugi Feniś. To byłoby niesprawiedliwe, gdyby umarł w schronie. Tkwi tam od 2011. Dajmy Mu poczuć co to miłość. POMOCY !!!


Aska7

Recommended Posts

Dnia 20.11.2023 o 20:07, Aska7 napisał:

Ja też byłam rano, ale jeszcze tyle nie było. O 5.00. Super 😁

Rano 😉, ostatnimi dniami chodzę dopiero o tej godzinie spać. Podziwiam, ze wstajesz  nad ranem i jeszcze jesteś w stanie zaglądać na zbiórkę.

Bardzo się cieszę, ze Drugasek wzruszył ludzi i udało się go zabezpieczyć.

Jakoś sobie chłopak żyje, choć ostatnimi dniami gorzej, bo ciagle leje, a on lubi wychodzić, wiec bardziej marudny w domu. I bardziej wybredny. Dziś już samej diety urinary nie chciał jeść , to musiałam dodać indyka z topinamburem i pomidorem od szczeniąt. Pomidor oczywiście gryzł w zęby, czyli starannie został przesiany i zostawiony.

po Synuloxie mocz już nie na tak okropnego zapachu.

Link to comment
Share on other sites

Liczę na rychła poprawę pogody, bo Drugi naprawdę robi się zrzędą. Luna zajęła wieczorem jego ulubione miejsce, to dałam go do plastikowego legowiska. Tak jojczał, ze musiałam teraz wstać i obok  Luny zrobić drugą miejscówkę, przenieść go , żeby się uspokoił. Wreszcie zadowolony i cisza w domu.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 21.11.2023 o 11:05, Aska7 napisał:

A pampersy ?

Ja nie kupowałam. Przysłałyście mi. To nie wiem, czy macie faktury na fundację? Jeszcze mam. Następne już kupię sama na Zea. Jesli faktury są na Zea, to dostarczam je Toli, ona tu wstawia info, kiedy zostają opłacone.

Przydałby mu się jeszcze Lespevet wpomagajacy drogi moczowe, będe kupować dziś na Zea dla Lindy, to mogę wziać fakturę na dwa opakowania, bo Linda też ze swoich środków na  koncie ZEA. No i Arthrosterol MB. Jeszcze ma końcówkę po Barytonie, ale nie chciałabym przerywać, bo stanął na łapy i potrafi chodzić. Zamawiałam mojej mamie i jest w fajnej cenie 136,77 zł.

Nie wiadomo ile mu czasu zostało, więc myślę, ze lepiej żeby zabezpieczyć go, by mógł w maksymalnym dla jego mozliwości komforcie funkcjonować. Bardzo się cieszę, że udalo się zażegnać ostatni kryzys i jeszcze zebrać środki na jego zabezpieczenie.

Tolu bardzo dziękuję za zrobienie zbiórki.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...