Jump to content
Dogomania

Żegnaj Muszkieterze ♡. GUCIO już Anecik. PROSZĘ o pomoc, zdrowie Gucia coraz gorzej..na koniec każdego miesiąca kilkaset złotych na minusie! :((


agat21

Recommended Posts

Dnia 11.07.2022 o 12:32, Aska7 napisał:

Chyba, że się przestraszył tej nienachalnej urody 🙄

Fakt! Nawet wygląda na lekko przestraszonego.. 😄 Bo Milady czyli Tyćka jest bombowa z tą swoją miną - i może przerażać, oj może 😁

Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 12:48, Aska7 napisał:

Patrzyłam na finanse Twoich chłopaków (Makusia i Gutka) i słabo to wygląda. Z mojego bazarku dla Wiktorka sporo jest, to się podzielimy. Dla chłopaków po stówce na razie, a jak wrócę to bazarro jakieś zrobię.

Baaardzo pięknie Ci dziękuję 😘 Chłopaki niestety jak to polscy emeryci - i nie weganie 😉 😁 - na leki trochu wydają..

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.07.2022 o 12:32, Aska7 napisał:

Chyba, że się przestraszył tej nienachalnej urody 🙄

ależ ona prześliczna jest :) słodziutka malizna 😉 myślę, że Gucio ( jak to muszkieter)  po prostu próbuje zwrócić na siebie uwagę pięknej damy, zajmując jej posłanko po to, by potem "wielkodusznie" jej odstąpić owo różowe cudo 😉😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.07.2022 o 16:24, Mazowszanka13 napisał:

Wpłaciłam dla Gucia za lipiec, sierpień. Sprawdź, proszę, Agatko czy wpłynęła wpłata za maj, czerwiec, bo na pierwszej stronie w wykazie nie widzę wpisu.

Dziękuję najserdeczniej, już uzupełniłam, przeoczyłam, bo wpłata była razem z inną wpłatą. Dzięki, że czuwasz 😘 Wszystko jest ok ❤️

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...