Jump to content
Dogomania

KONIEC, ale tylko pozorny ;) Tworzymy "przekazywalnię" książki "DOŚĆ!" - Dla miłośników gór tegoroczna bardzo ciekawa książka "A niech to szlak" o wypadkach w Tatrach i pracy TOPRu. DOKŁADAM "DOŚĆ!" Doroty Sumińskiej. POLECAM! Do 3 XII. Dla Fado...


agat21

Recommended Posts

Dnia 4.12.2021 o 19:57, agat21 napisał:

Rozmawiałam z Panią Anią. Wysyłam w poniedziałek Jej książkę. Potem p. Ania prześle książkę Ewie Marcie, bo ma adres. Czy tak może być? Ewo, a Ty byś przesłała dalej na przykład do Konfirm?

Jakby ktoś jeszcze był chętny za grosik dla Fado, to dajcie tu znać 🙂

Taka przekazywalnia by się zrobiła 😄

Super pomysł, wchodzę w to:) Poproszę tylko o chwilkę dłużej dla siebie, jak już książka przyjdzie, bo mam w tej chwili rozgrzebane trzy inne i muszę skończyć je czytać, żeby zacząć Panią dr Sumińską. Czy mam wpłacić już teraz swoją deklarację?

A swoją drogą słuchałam dzisiaj w radio Tok Fm audycji pani doktor. Zaprosiła do rozmowy dr Jagielskiego. Ależ ten człowiek ma wiedzę onkologiczną! Mimo, że leczyłam u niego dwa moje psiaki i dużo wiedziałam, dzisiaj jeszcze sporo nowych rzeczy usłyszałam.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 20:20, Ewa Marta napisał:

Super pomysł, wchodzę w to:) Poproszę tylko o chwilkę dłużej dla siebie, jak już książka przyjdzie, bo mam w tej chwili rozgrzebane trzy inne i muszę skończyć je czytać, żeby zacząć Panią dr Sumińską. Czy mam wpłacić już teraz swoją deklarację?

A swoją drogą słuchałam dzisiaj w radio Tok Fm audycji pani doktor. Zaprosiła do rozmowy dr Jagielskiego. Ależ ten człowiek ma wiedzę onkologiczną! Mimo, że leczyłam u niego dwa moje psiaki i dużo wiedziałam, dzisiaj jeszcze sporo nowych rzeczy usłyszałam.

Ewo, cieszę się, że pomysł przypadł Ci do gustu 🙂 Deklarację wpłać kiedy będzie Ci wygodnie. Może być teraz, może być po dotarciu książki.

Ja słucham Sumińskiej co tydzień, czasem nawet dzwonię do audycji 😉 Dzisiaj też słuchałam z uwagą. Jagielski leczył moją sunię chorą na raka kości, 10 lat temu. Może trochę inne czasy były, inaczej wyglądała chemia dla zwierzaków. Nie zdecydowałam się wtedy męczyć mojej sunieczki codziennie przez kilka godzin pod kroplówką. Jagielski mówił, że bez chemii daje jej max 2 miesiące. Żyła 9. Ja jestem poza tym trochę nienormalna. Zawsze myślę o tych, którzy oddali swoje życie i cierpienie, żeby kolejne "cudowne" leki i terapie się pojawiły. I nie wiem czy mam prawo do tego.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 4.12.2021 o 21:40, Ewa Marta napisał:

Ale moment, po Annie G-R jest konfirm, nie ja:) Ona licytowala wyżej, więc ma pierwszeństwo  Potem ja, a na końcu mogę odesłać do Anny G-R😃

Tak, wiem, tylko pani Ania ma Twój adres, więc Jej łatwiej. Nie ma konta na dogo, nie ma komórki, więc po prostu dla Jej wygody. To żaden afront dla Konfirm. Żaden! Konfirm ❤

Link to comment
Share on other sites

Przyszła wpłata od Ewy Marty 25 zł a'konto przyszłego przesłania książki Sumińskiej. Serdeczne dzięki!

Dzisiaj przelałam na konto Fado 117 zł z tego bazarku. Serdecznie dziękuję! Nie spodziewałam się tak wysokiej kwoty za 2 książki! Jesteście wspaniałe i kochane ❤️🌼🌻

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.12.2021 o 17:53, Livka napisał:

Książka już odebrana - jest piękna, nowiutka.

Koleżanka zamówiła ją sobie dla męża - zapalonego człowieka gór 🙂

Wielkie dzięki 🙂

Cieszę się, że książka dotarła i że będzie prezentem dla człowieka gór 😀 Oby człowiek gór był zadowolony.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.12.2021 o 16:24, Ewa Marta napisał:

Melduję, że książka już u mnie. Jeszcze nie zaczęłam czytać, bo kończę coś innego. Mam pytanie, komu mam słać książkę dalej? Czy jest ktoś chętny, kto wpłaci coś dla Fado? Jakby co, daj mi znać Agatko.

Ależ szybko poszło 😄 Pani Ania jest jak błyskawica 😉

Zapytam Konfirm czy będzie zainteresowana, licytowała też tę książkę. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...