Jump to content
Dogomania

Długowłosa Sara z łańcucha nie zna innego życia, teraz próbujemy je zmienić. Tym razem się udało! Jest dom we Wrocławiu już na zawsze:)


Tola

Recommended Posts

Poczekam jeszcze trochę, może ta sierść odrośnie i zrobię suni OLX na Wrocław, chociaż nie wiem, jak tam w razie czego ją dostarczę.

Uwierzcie, ma bardzo dużo zdjęć Sary, zdjęć zrobionych dobrym aparatem, a nie mam z czym zrobić nowego OLX:(

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 00:33, Poker napisał:

Trudno, trzeba wstawiać zdjęcia jakie są te bez przebrania i pisać jakie są jej parametry. Wzrost i waga, to podstawa.

 

Dnia 9.01.2022 o 11:24, Tyśka) napisał:

A ile Sara ma cm w kłębie? Dopisałabym do ogłoszenia. 

Sara na 40 cm wysokości, teraz może troszkę przytyła, bo apetyt na spory, ale ważona była przy sterylizacji i ważyła 13 kg. Moim zdaniem ona jest niefortunnie powycinana i zmieniły się jej proporcje.  Ma bardzo puchatą i gęstą sierść, a przy tych wygolonych łapkach wydaje się większa, zgubiła proporcje. Dlatego moim zdaniem trzeba niestety wstawiać do olx też te zdjęcia z tej wsi, jak miała długą sierść, wygląda w niej zupełnie inaczej. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 11:09, Alaskan malamutte napisał:

Zapytanie na olx. Oczywiście poprosiłam o tel do Toli

Małgorzata

Dzień dobry. Jaka ona duża jest? Ile waży? Czy jest żywiolowa? Mieszkamy w bloku. Mamy już strachliwą małą suczkę z pseudohodowli . Pozdrawiam
 
 

Sara jest  odważna, energiczna, ale nie potrzebuje jakiejś zwiększonej  ilości ruchu. Lubi tez sobie poodpoczywać, poleżeć w spokoju. Z psami na bardzo dobry kontakt, ale  jest zazdrosna o człowieka. 

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam wczoraj z p. Edytą, obiecała cos pomyslec ze zdjęciami, bo Sara nie wychodzi dobrze na tych stojących zdjęciach. Już nawet pomyślałam, że nie jest   fotogeniczne, ale przecież na tych pierwszych zdjęciach ze wsi wyszła cudnie. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 12:34, Tola napisał:

 

Sara na 40 cm wysokości, teraz może troszkę przytyła, bo apetyt na spory, ale ważona była przy sterylizacji i ważyła 13 kg. Moim zdaniem ona jest niefortunnie powycinana i zmieniły się jej proporcje.  Ma bardzo puchatą i gęstą sierść, a przy tych wygolonych łapkach wydaje się większa, zgubiła proporcje. Dlatego moim zdaniem trzeba niestety wstawiać do olx też te zdjęcia z tej wsi, jak miała długą sierść, wygląda w niej zupełnie inaczej. 

Dziekuje, wagę wpisałam w tytuł, a zdjęcia ze wsi mam od samego początku. Wyszła na nich uroczo pomimo okoliczności i warunków, w jakich żyła.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 12:41, Tola napisał:

Rozmawiałam wczoraj z p. Edytą, obiecała cos pomyslec ze zdjęciami, bo Sara nie wychodzi dobrze na tych stojących zdjęciach. Już nawet pomyślałam, że nie jest   fotogeniczne, ale przecież na tych pierwszych zdjęciach ze wsi wyszła cudnie. 

Oby udało się coś zdziałać ze zdjęciami. Byleby już więcej nie była ubierana w nic. 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 9.01.2022 o 13:30, Poker napisał:

A dlaczego ukryć łańcuch. Napisać, że to z jej poprzedniego życia zdjęcia.

To nie chodzi zupełnie o ukrycie , tylko o  ukrycie na zdjęciu profilowym, bo jednak taki widok może zniechęcić do dalszego przejrzenia ogłoszenia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...