Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Myślę, że trzeba szukać Beniowi jakiegoś dobrego hotelu z właściwym opiekunem. Chyba obecna opiekunka jest sercem na dłoni, a on tego nadużywa łobuziak..

Z innej beczki - właśnie rozmawiałam z Gosią, (M)Uffinka miewa się świetnie, apetyt ma koński, rośnie jak na drożdżach (mam obiecane zdjęcie 😉 ) i Gosia jest w niej zakochana na zabój, bo kocinka wybrała ją na swoją mamę i przewodniczkę. Chodzi za nią i przymila się na każdym kroku. Chałupę całą ma już dawno w małym pazurku 😉

  • Like 5
Link to comment
Share on other sites

Dnia 25.03.2022 o 21:34, agat21 napisał:

Myślę, że trzeba szukać Beniowi jakiegoś dobrego hotelu z właściwym opiekunem. Chyba obecna opiekunka jest sercem na dłoni, a on tego nadużywa łobuziak..

Z innej beczki - właśnie rozmawiałam z Gosią, (M)Uffinka miewa się świetnie, apetyt ma koński, rośnie jak na drożdżach (mam obiecane zdjęcie 😉 ) i Gosia jest w niej zakochana na zabój, bo kocinka wybrała ją na swoją mamę i przewodniczkę. Chodzi za nią i przymila się na każdym kroku. Chałupę całą ma już dawno w małym pazurku 😉

Pewnie masz rację, ja jedynie podsunęłam szkoleniowca, ale hotelik może jest lepszą opcją skoro i tak niedługo kończy się czas w DT. 

Dla mnie historia Muffinki jest niesamowita i ujmująca. Dziękuję ❤️

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

  • Tyśka) changed the title to Szczeniaki z lasu: do adopcji został BENEK. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.

Był już szkoleniowiec i głównym problemem Benia jest jego niepanowanie nad emocjami.  To lękowy reaktywny i energiczny piesek. Musi się nauczyć panowania nad emocjami, no i zapracowywać na jedzonko. Na razie żarcie dostawał za darmo, to miska go karmiła, a nie opiekun. Do tego ciągle jest w fazie czuwania, nie umie odpoczywać, malo śpi i śpi płytko, a na spacerze źle interpretuje psią mowę ciała... Z narzędzi pomocniczych to potrzebne są długa smycz, lick maty, zabawki węchowe/interaktywne. Trzymam kciuki za to, aby Benek trafił na mądrego właściciela. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...