Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 11.12.2021 o 15:05, Tyśka) napisał:

Dla Benia pojawila się szansa na dom, Państwo odesłali ankietę.

Wrocław, Psie Pole. Potrzebna wizyta. 

Dziękuję niezastąpionej Poker, zgodziła się zrobić wizytę ❤️ Trzymam kciuki bardzo mocno, bo Benio już długo czeka.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 11:14, Nesiowata napisał:

Powodzenia.

 

Dnia 12.12.2021 o 11:28, Kamila Proc napisał:

wspaniale, czekamy na wiesci o Westi

Westi i Prezesik dojechali do swoich Rodzin 🙂 Oboje są wystraszeni, ale Westi już zajęła kanapę.
265611763_3098069273784625_2703603926706581901_n.thumb.jpg.629ff6a9cef630eb1aa3c864b79f5d51.jpg

Westi, jak widzicie, ma kolegę 🙂

A tutaj Prezesik:
265757104_595256081737502_4109074509930541541_n.jpg.b61fbc0e5fcde004a57bbffd6dd88796.jpg

 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.12.2021 o 21:56, Poker napisał:

Super, że maluchy maja domki.

 Westi wydawała mi się jasna , a tu  niespodzianka. Chyba w drodze do domu wpadła do fryzjera i zmieniła kolor sierści , żeby dopasować się do kolegi. 🙂

Też się cieszę:) jutro do adopcji po 6-7 miesiącach w DT idzie kolejna biłgorajska podopieczna. Może coś ruszyło 🙂

Westi jest taka beżowa, na zdjęciach różnie wychodzi, ale wpada w ciepły beż/biszkopt. Fryzjer i kąpiel jeszcze przed nią 😉

Dnia 13.12.2021 o 09:38, Kamila Proc napisał:

suuuuper

🥰

 

To teraz potrzebne domkowe wieści o Uffi i Beniu.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Poker. Niestety, domu dla Benia z tego nie będzie. Sami ludzie nie są źli, ale ich córka okazała się osobą, która skutecznie zniechęciła opiekunkę Benia do kontynuacji. Zresztą, też nie wyobrażam sobie współpracy z tak nieprzyjemną, roszczeniową osobą. Dalej szukamy domu Beniowi.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.12.2021 o 18:14, Tyśka) napisał:

Szukam transportu dla koteczki Mai z Biłgoraja (była odchowana na butli od 3 t.ż.). Do Krakowa, do DS. Trasa: Tomaszów/Zamość/Biłgoraj -> Kraków. Jakbyście może wiedziały o transporcie to dajcie znać... koteczka od pół roku jest bezdomna, siedzi w DT.
Może być zdjęciem przedstawiającym kot

Juhuuu! Maja znalazła transport i jeszcze w tym tygodniu jedzie na swoje ♡ w końcu!

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Super wieści! Fajnie, że koteczka pojedzie do domu 🙂

A ja nie odpuszczam mojej koleżance jeśli chodzi o Uffinkę. Wczoraj przegadałyśmy godzinę przez telefon. Może coś i z tego będzie? Jest sporo wątpliwości, ale krok po kroku staramy się je wspólnie pokonywać. Na razie nie zapeszam! 😄

Link to comment
Share on other sites

Dnia 15.12.2021 o 10:41, agat21 napisał:

A ja nie odpuszczam mojej koleżance jeśli chodzi o Uffinkę. Wczoraj przegadałyśmy godzinę przez telefon. Może coś i z tego będzie? Jest sporo wątpliwości, ale krok po kroku staramy się je wspólnie pokonywać. Na razie nie zapeszam! 😄

 

Zaciskam kciuki ❤️ Kropla drąży skałę.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...