Jump to content
Dogomania

Szczeniaki z lasu, wszystkie mają domy, Benek po 3 latach ma Rodzinę. Pod opieką Dogomaniaków dzika mamusia SABINKA. Kicia Uffi ma już DS.


Tyśka)

Recommended Posts

Dnia 16.11.2021 o 23:23, Poker napisał:

Szkoda. A inny, mniej delikatny piesio nie byłby w tym domu szczęśliwy ?

Pani zakochała się właśnie w tej suni i chciała adoptować ją, a nie innego pieska.  W domu są już zwierzaki, a Pani pomaga lokalnym bezdomniakom. Nawet nie ma co Jej proponować, bo wie, gdzie szukać ;).

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 09:53, agat21 napisał:

O rany, co się stało? ☹️

Szczeniak jest szczeniakiem.... Alex bawi się z nimi po psiemu, podgryza, gania, a kotki nadal zestresowane obecnością psa. Minęło niecałe 3 tygodnie od adopcji. Parę dni temu wysyłali zdjęcia i filmik z nauki komend. Słowem nie wspomnieli o ew. problemach 😞

Link to comment
Share on other sites

Ktoś wyróżnił ogłoszenie Aleksa, dziękuję ❤️ 

A tutaj nowe ogłoszenie Westi: https://www.olx.pl/d/oferta/mala-slodka-westi-2-3letnie-wysterylizowane-cudo-mix-cairn-terrier-CID103-IDMAgUN.html
Ma na Kraków, Lublin i Wrocław.

Wczoraj po raz pierwszy była w odwiedzinach u Kasi z Biłgoraja, właśnie na zdjęcia i próbę nałożenia szelek. Sunia była naprawdę dzielna! A i jak chwilę została sama to odnaleźli ją w pokoju na fotelu... Oby jak najszybciej mogła codziennie spać w takich miejscach, buda nie jest dla niej.
westi29.jpg.6577953ef2a9cc1f84d22d2f9ef16315.jpg

westi31.jpg.5682aea5493acaeb76cf6add6b40fb16.jpg

westi33.jpg.cdfaa69f062c1d9ca12706857b8726a9.jpg

westi35.jpg.9237266bfc82f04e58abac40ea80cf88.jpg

  • Like 4
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 15:16, Poker napisał:

A niech to, porąbani ludzie.

Laima wróciła, Alex , co się dzieje z ludźmi? Pytanie retoryczne..

Jest coraz gorzej. 😞 Szukam też domu dla rocznego goldena, ludzie go wzięli z myślą że będzie terapeutyzował ich dziecko. Zwierzęta są traktowane naprawdę instrumentalnie, za dużo bambinizmu i wiary w bajki Disneya 😞

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 16:09, Kamila Proc napisał:

kochana Westi

Westi skradła moje serce...  Zapewne będąc w domowych warunkach, po SPA raz-dwa znalazłaby domek. Tyle, że nie ma nawet szans, aby udało się uzbierać deklaracje na hotelik, a DT jak na lekarstwo. Jesteśmy na dogomanii zapsieni ponad swoje możliwości. 😞 Serce mi pęka.

Wczorajsza próba chodzenia na smyczce, filmik: https://youtu.be/dQHMzMwJ6Zo
I jeszcze w kubraczku po sterylizacji: 
https://youtu.be/EQDX0hG7K5M

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 11:50, Kamila Proc napisał:

biedny psiaczek

Biedny... tyle dobrze, że chwilę, parę dni może zostać w obecnym miejscu. Teraz trzeba szybko mu szukać nowego domu.

Dnia 18.11.2021 o 15:01, Aldrumka napisał:

konieczne kciuki, może wreszcie coś będzie wiadomo

 

Dnia 18.11.2021 o 16:09, Kamila Proc napisał:

trzymam

Ojj, kochane Dziewczyny, kciuki naprawdę się przydadzą! Oby w końcu DT nie został odesłany "bo kotek za mały." 😞

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.11.2021 o 19:53, Tyśka) napisał:

Jest coraz gorzej. 😞 Szukam też domu dla rocznego goldena, ludzie go wzięli z myślą że będzie terapeutyzował ich dziecko. Zwierzęta są traktowane naprawdę instrumentalnie, za dużo bambinizmu i wiary w bajki Disneya 😞

To jest tez problem w cavalierach. Dwie pokrzywdzone rasy. Ludzie kupuja szczeniaki dla niepełosprawnych dzieci. Co którys tel. o małe jest od osoby szukającej szczeniaka dla takiego dziecka. jakby maluch miał wyręczyć NFZ i rodziców w terapii dzieciaka. To własnie instrumentalne traktowanie wg mnie. Sa zaskoczeni, ze nie chcę sprzedawać im szczeniąt. Kiedys był post o poszukiwaniu hodowli, która sprzeda tanio szczeniaka dla dziecka z nowotworem, bo takie ma jeszcze życzenie. Byłam na grupie potworem, bo napisałam że nie sprzedałabym im swojego szczeniaka, bo mają być szcześliwe i zadbane. Zaawansowane stadium nowotworowe u dziecka nie jest najlepszym momentem na przyjęcie szczeniaka do domu. Rodzice mają zajęty czas jeżdżeniem po lekarzach, są skupieni na dziecku i swojej tragedii; na wychowanie psiego malucha nie beda mieli czasu i siły. Dziecko pewnie i tak odejdzie, bo szczeniak nie pomoze w zaklinaniu rzeczywistości, a wtedy rodzina może nie bedzie chciała nawet na niego patrzec, bo bedzie kojarzyć sie im z utraconym dzieckiem. Psi maluch traci co najmniej dzieciństwo. 

Wg mnie też jest coraz gorzej.

Link to comment
Share on other sites

Przykro mi... jakiś bezmózg zgłosił moje konto na olx 😞 Ostatnio dostawalam wiadro pomyj na olx od frustratów, ze nie dostali psa... że kosmiczne wymagania, że teraz w dużych się poprzewracało... niektórzy wystawiali mi negatywna opinie na koncie. Nie przejmowałam się, blokowałam agresorów, ale dzisiaj któryś z nich dopiął swego... konto zgłosił... moje konto na olx zostało usunięte. Na nim miałam 108 aktualnych ogłoszeń, w tym połowa wyróżniona... 

Link to comment
Share on other sites

Rodzina Aleksa przemyślała sprawę i dzisiaj zadzwonili, że dadzą sobie jeszcze czas, nie chcą go oddawać. Mają zaangażować w pomoc nad okiełznaniem podlotka doświadczonym w terrierach psiarzy. Poprosili o drugą szansę i ją dostali, mam nadzieję że dobrze ją wykorzystają. 😉 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 19.11.2021 o 14:24, Tyśka) napisał:

Rodzina Aleksa przemyślała sprawę i dzisiaj zadzwonili, że dadzą sobie jeszcze czas, nie chcą go oddawać. Mają zaangażować w pomoc nad okiełznaniem podlotka doświadczonym w terrierach psiarzy. Poprosili o drugą szansę i ją dostali, mam nadzieję że dobrze ją wykorzystają. 😉 

Przynajmniej tyle dobrego. Ale sprawa konta na olx to granda. 😡

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...