Jump to content
Dogomania

Czako, 12stoletni mały piesek. Zmarł właściciel..., pożar zabrał DT. Teraz w BDT


Moli@

Recommended Posts

Ależ życie jest niesprawiedliwe .... tyle już psiaka w życiu złego spotkało, a ledwo trafił w miejsce gdzie jest szczęśliwy, to nim zdążył się nacieszyć, już kolejny cios, taka wiadomość ....

Moli@, gdyby czegoś było mu trzeba, proszę daj znać. Tak mi przykro ....

Czaki, piesku proszę, trzymaj się jak najdłużej. 

Link to comment
Share on other sites

24 minuty temu, limonka80 napisał:

Ależ życie jest niesprawiedliwe .... tyle już psiaka w życiu złego spotkało, a ledwo trafił w miejsce gdzie jest szczęśliwy, to nim zdążył się nacieszyć, już kolejny cios, taka wiadomość ....

Moli@, gdyby czegoś było mu trzeba, proszę daj znać. Tak mi przykro ....

Czaki, piesku proszę, trzymaj się jak najdłużej. 

Dziękuję.

Dużo tych chorób jak na małego starszego pieska :(

Na RTG (dziś robione) widać było powiększone serce..., na szczęście płuca czyste - nie ma przerzutów. 

Sympatyczny, pogodny malec..., bardzo trudna decyzja...

Link to comment
Share on other sites

16 minut temu, Moli@ napisał:

Dużo tych chorób jak na małego starszego pieska :( 

Sympatyczny, pogodny malec..., bardzo trudna decyzja...

No za dużo .... Taki miły, dobry piesek .....

Najgorsza ta jama brzuszna - wątroba, nadnercze, prostata ..... 

Ale co teraz ? Bo nie widziałam zaleceń .... Nic wiecej się nie da zrobić ? Tylko paliatywne ? Czy to kwestia pieniędzy ?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, limonka80 napisał:

No za dużo .... Taki miły, dobry piesek .....

Najgorsza ta jama brzuszna - wątroba, nadnercze, prostata ..... 

Ale co teraz ? Bo nie widziałam zaleceń .... Nic wiecej się nie da zrobić ? Tylko paliatywne ? Czy to kwestia pieniędzy ?

Czakuś ma bardzo złe wyniki krwi i serce w bardzo bardzo złym stanie..., nie ma pewności czy przeżyłby zabieg :(

Do wycięcia  śledziona i jeden płat wątroby (pierwszy zabieg)..., drugi zabieg - prostata. 

Link to comment
Share on other sites

8 minut temu, Moli@ napisał:

Czakuś ma bardzo złe wyniki krwi i serce w bardzo bardzo złym stanie..., nie ma pewności czy przeżyłby zabieg 😞

Do wycięcia  śledziona i jeden płat wątroby (pierwszy zabieg)..., drugi zabieg - prostata. 

Możemy mu dać worek miłości, najlepszej opieki, dreptanie po trawie, zaloty do panienek ,najlepszą karmę wskazaną w tym stanie, suplementy

A możemy mu dać zabiegi operacyjne, stres, ból, zastrzyki, kołnierze i kompletnie nie wiadomy efekt o ile i czy w ogóle przedłuży mu życie 

Link to comment
Share on other sites

40 minut temu, Moli@ napisał:

Czakuś ma bardzo złe wyniki krwi i serce w bardzo bardzo złym stanie..., nie ma pewności czy przeżyłby zabieg :(

 

31 minut temu, joim napisał:

A możemy mu dać zabiegi operacyjne, stres, ból, zastrzyki, kołnierze i kompletnie nie wiadomy efekt o ile i czy w ogóle przedłuży mu życie

 Wiem, że dla Czakiego pierwsza opcja - worek miłości, najlepszej opieki, dreptanie po trawie i zaloty do panienek to lepszy wybór niż ciężkie leczenie bez żadnych gwarancji, i pewnie gdyby mógł o sobie decydować, to właśnie to by wybrał.   

Czytałam opis dzisiejszego badania - wiem, nie zostawia złudzeń .....  ale człowiek bardzo chce wierzyć że można uratować, że coś da się zrobić, dlatego zapytałam ..... 

 

 

  • Like 1
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

50 minut temu, limonka80 napisał:

Smutno od wczoraj .... 

Mam nadzieję że choroba będzie postępować powoli i Czako dostanie jeszcze czas ....

Dopiero miesiąc jest u Was, na zdjęciach widać jaki jest szczęśliwy, tak bym chciała żeby jeszcze się nacieszył tym życiem....  

 

Trudno uwierzyć trudno pogodzić się z chorobami :(  jest wesołym aktywnym pieskiem

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, rozi napisał:

A bo kiedyś piesek sobie żył, cieszył się i był radością dla całej rodziny i nikt nie wiedział, że chory, póki nie zaczął niedomagać. Teraz te badania, wszystko z wyprzedzeniem się wie.

A może pomylili próbki?

Niestety, próbek nie pomylili :( były dwa badania krwi

Chore - wątroba, śledziona, prostata, nadnercza to jedno ale serce w bardzo złym stanie :( w każdej chwili może przestać pracować :(

Malec przyjechał chudy..., na diecie dla seniorów nabrał ciała - przytył prawie 2 kg w kilka tygodni.

Karma dla seniorów też nie jest dla niego odpowiednia..., powinien być na ścisłej diecie wątrobowej

Link to comment
Share on other sites

Jak dobrze że psy nie mają świadomości, jak ludzie,  w sensie przetwarzania jakichś informacji i martwienia się nimi - na przykład wiedzy o stanie swojego zdrowia. Dzięki temu Czaki beztrosko hasa z innymi pieskami i cieszy się życiem, mimo że jest ciężko chorym pieskiem.

Mam ogromną nadzieję, że minie jeszcze dużo czasu, zanim fizyczne objawy choroby zabiorą mu tę radość ....

Taka jest we mnie niezgoda na chorobę Czakiego .....

A co do diety wątrobowej na której powinien być Czaki, jeśli miałoby mu to choć trochę pomóc to mogę mu zamówić na miesiąc, albo wpłacić na Twoje konto, jak wolisz ?

Link to comment
Share on other sites

7 minut temu, limonka80 napisał:

Jak dobrze że psy nie mają świadomości, jak ludzie,  w sensie przetwarzania jakichś informacji i martwienia się nimi - na przykład wiedzy o stanie swojego zdrowia. Dzięki temu Czaki beztrosko hasa z innymi pieskami i cieszy się życiem, mimo że jest ciężko chorym pieskiem.

Mam ogromną nadzieję, że minie jeszcze dużo czasu, zanim fizyczne objawy choroby zabiorą mu tę radość ....

Taka jest we mnie niezgoda na chorobę Czakiego .....

A co do diety wątrobowej na której powinien być Czaki, jeśli miałoby mu to choć trochę pomóc to mogę mu zamówić na miesiąc, albo wpłacić na Twoje konto, jak wolisz ?

Limonka80 bardzo, bardzo dziękuję :)

Jeżeli nie problem to wolałabym żebyś zamówiła jedzonko dla chłopczyka.

Link to comment
Share on other sites

Kupiłam mięsko - 3 filety z indyka ( w promocji) i 2 opakowania polędwiczek z piersi kurczaka (w promocji )

Zapłaciłam 70,68zł / 23.09 (paragon) za 4,4kg chudego drobiowego mięsa.

 

Od soboty promocja na pierś z kurczaka..., spróbuję dojechać i kupić.

 

14 porcji ...

d37de477d3f2f9a8med.jpg

gotujemy..., bez warzyw - zalecenie wetki

d3d14158577c2ccfmed.jpg

 

 

 

 

 

ab9cc137267d3047med.jpg

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...