Jump to content
Dogomania

Czako, 12stoletni mały piesek. Zmarł właściciel..., pożar zabrał DT. Teraz w BDT


Moli@

Recommended Posts

19 minut temu, limonka80 napisał:

Liczyłam na lepsze wieści :-(( mam nadzieję że leki pomogą .....

Leki nie cofną zmian mogą zatrzymać postępowanie choroby ...,  jak u Tuptusia.

Zastawka jest bardzo zniszczona (nie ma możliwości zamknięcia)..., kłaczki powiewają przy każdym skurczu - bardzo dobrze widoczne na ekranie monitora.

Czaki  sprawia wrażenie zdrowego psiaka ale to pozory..., niestety jest bardzo chory :(

Link to comment
Share on other sites

52 minuty temu, Moli@ napisał:

Czaki  sprawia wrażenie zdrowego psiaka ale to pozory..., niestety jest bardzo chory 😞

Przykro czytać, taki pozytywny, pełen życia psiak .... Ale ważne że jest pod kontrolą lekarską, zaopatrzony w leki, zadbany...

Mam nadzieję, że to wystarczy by Czako jeszcze długo cieszył się życiem, a my Czakusiem  :-))   

Link to comment
Share on other sites

Wysłałam dziś zdjęcia Czako do Pań (70 i 50 lat), które chcą adoptować psią "biedę"...,  cisza.

Niestety, Czako nie jest małym ozdobnym pieskiem kudłatym czy w typie yorka itp, Niewidomy Tuptuś odpadł podczas rozmowy :(, niewidome psy nie są brane pod uwagę przez Panie. ..., hmm Promyczek ..., łysy  plus niewidomy (nie bardzo rozumiem pomysłu adopcji)

Dobrze, że Promyk został u nas. 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, limonka80 napisał:

Czaki chyba niezbyt się przejmuje słabymi wynikami :-))

Chyba nie :)

W nocy śpi jak "zabity" z kołami do góry..., czuje się bezpiecznie. 

Wstaję, sprawdzam co u Misia...zapalam światło/ chodzę a Czaki ma to pod ogonkiem..., On śpi a pańcia pilnuje ,)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...