Jump to content
Dogomania

Toffi spowrotem w domku :)


kredka

Recommended Posts

  • Replies 142
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

psiak jest śliczny.
zaznaczam temat.
jutro go ogłoszę w Lubelskich Animalsach, o tutaj
[url=http://www.animals.lublin.pl/adopcje]Lubelski Animals - Adopcje[/url]

są jeszcze inne portale do ogłaszania psów, sama wszystkich nie obskoczę, niech każdy coś weźmie i napisze tu, gdzie go ogłosił, żeby nie dublować:
ale.gratka.pl
zoonet.pl
bono-polska.pl
pajeczyna.pl
przygarnijzwierzaka.pl
adopcjapsa.pl
kokosy.pl
pineska.pl
eoferty.pl
neeon.pl
dwukropek.pl
telezoo
graand.com
kupiepsa.pl
interpress.net.pl
ojej.pl
vegie.pl
petsy.pl
eoferty.com.pl
gumtree.pl
i-bazar.pl
stacja.biz
spacerek.net
anonseogloszenia.pl
mojpuplil.pl
petworld.pl
animalia.pl
adopcje.org
oglosze.pl
cafeanimal.pl
szybko-sprzedam.pl

[FONT=Verdana][SIZE=2]trzeba więcej ludzi na wątek zaprosić, offuj temat gdzie się da.[/SIZE][/FONT]
[FONT=Verdana][SIZE=2]Najgorsze, że Święta się zbliżają, a to martwy czas na dogo:-([/SIZE][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=5][COLOR=red]Najnowsze wieści o Toffiku!![/COLOR][/SIZE]
[SIZE=2][COLOR=black]Toffik obecnie przebywa w opuszczonym domu...nie chciałam go oddać do schroniska,wiec musiałam go ukryć.Nie wiem może robię źle...ale on w schronie długo nie wytrzyma.W tym domu ma materac,koce,dywany...chodzę co godzinę doglądać czy ma wodę.Był dzisiaj na długim spacerze...chodzi pięknie bez smyczy,wraca na zawołanie.[/COLOR][/SIZE]

[COLOR=red]Odkryłam dzisiaj jedną rzecz...Toffik ma tak zwanego "liszaja" przy ogonie...dzisiaj taka pani go wysmarowała maścią jakąś i powoli mu się to obsusza.Ale to nie jest żaden problem...rana się goi.Jutro Toffcia wykąpie i znowu posmaruje mu rankę.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

nie...a nawet jeśli to blisko mojego domu,więc od razu przybiegnie do mnie.
No ale powiedzcie co ja mam robić??:-(nie chce oddać go do schroniska...u mnie zostać już nie może/rodzice ;/ Będę robiła co tylko będę mogła aby go uratować.

Link to comment
Share on other sites

Przebłagałam mamę!!:multi:Toffik może zostać u mnie na mały tymczas...siedzi w kojcu,ma budkę:loveu: Troszkę boi się moich psiaków...ale jakoś wytrzyma:loveu:

Był pierwszy telefon!!:multi:I pierwsza dziewczyna,która chce pomóc.
Dziękujemy Ci Bico!!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kredka']Przebłagałam mamę!!:multi:Toffik może zostać u mnie na mały tymczas...siedzi w kojcu,ma budkę:loveu: Troszkę boi się moich psiaków...ale jakoś wytrzyma:loveu:

Był pierwszy telefon!!:multi:I pierwsza dziewczyna,która chce pomóc.
Dziękujemy Ci Bico!!:loveu:[/quote]

To super, że Tofik ma u Ciebie DT:multi: Masz fajna mamę:loveu:
A tymczasem rób kredka ogłoszenia na tych portalach, co Ci podałam, pisz tam o Tofiku wszystko co wiesz, proś o DT lub DS, wkejaj fotki Tofika, bo są ładne, a jak ta Pani, o której rozmawiałyśmy przez tel, do mnie zadzwoni, to natychmiast się do Ciebie odezwę, no ale czekać niestety trzeba, aż się zwolni miejsce w jakimś DT lub może DS się znajdzie, ile to potrwa nie wiadomo, najgorsze jest takie czekanie, ale co zrobić:roll:
może jakoś to będzie:roll:

Link to comment
Share on other sites

Ogłoszenie wstawiłam już na bono-polska.pl...jesli ktoś może niech pomaga w pisaniu ogłoszeń.Więcej jego fotek znajdziecie tutaj ---> [URL="http://www.greenstreethooligans13.fbl.pl"]www.greenstreethooligans13.fbl.pl[/URL] Bo mam zwalony komputer i nie chce mi fot dodać.

Link to comment
Share on other sites

Porobiłam kilka ogłoszeń.;)Jeśli ktoś ma założone konto na allegro.pl to bardzo proszę,aby tam umieścił Toffcia,
zdjęcia i opisy znajdziecie na [URL="http://www.greenstreethooligans13.fbl.pl"]www.greenstreethooligans13.fbl.pl[/URL] ;)

Link to comment
Share on other sites

Super, że Toffik może u Ciebie zostać jeszcze przez jakiś czas :lol: (masz fajną mamę)
Swego czasu Murka proponowała mi tymczas. Nie wiem na ile jest to aktualne, napiszę do niej- może akurat zwolniło się u niej miejsce ?

[IMG]http://img529.imageshack.us/img529/9631/suczk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...