Jump to content
Dogomania

Malutki ukraiński OREO już w swoim domku :). Bardzo dziekujemy za wszelką Waszą pomoc <3.


Recommended Posts

Mam znowu komputer więc odzyskałam możliwość kontaktowania się ze światem 🙂 

Proponuję pozostałą część majątku Orusia przekazać Nutce, która ma tylko 70,00 zł miesięcznych deklaracji, a hotel u Szafirki kosztuje  360/372 zł miesięcznie.

< L I N K >

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 11.03.2022 o 23:32, Poker napisał:

A gdzie tu jest ocena? podpowiadam co jeszcze dobrego można zrobić dla psów.

Podpowiedź byłaby przed faktem, a po fakcie to jest tylko ocena tego, co zostało zrobione.

Chcesz powiedzieć, że nie widzisz różnicy?

Link to comment
Share on other sites

Na koniec napiszę tylko, że zauważyłam Twój przelew już po napisaniu posta.

Gdyby ktoś napisał do mnie to co ja do Ciebie, to bym przyjęła  i uznała, że taka informacja przyda się na przyszłość.

Nigdy nie czytam między zdaniami .

Dziękuję,że byłaś skarbnikiem Oreo

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 00:25, Poker napisał:

Na koniec napiszę tylko, że zauważyłam Twój przelew już po napisaniu posta.

 

A jakie w tej sytuacji ma znaczenie kiedy zauważyłaś przelew?  Odniosłaś się krytycznie do co zrobiłam, że nie przelałam tych pieniędzy jako darowizna.

Cytat

Możesz odzyskane kwoty znowu wpłacić na psy.  Stracone ok. 75 zł.

To nie jest porada, to jest krytyka, którą mogłaś sobie darować. Nie ruszyłoby mnie to, gdyby nie fakt, że to już kolejna próba pouczania mnie, wykazywania, że coś zrobiłam nie tak jak powinnam, nie tak jak według Ciebie byłoby lepiej.

Cytat

Gdyby ktoś napisał do mnie to co ja do Ciebie, to bym przyjęła  i uznała, że taka informacja przyda się na przyszłość.

Gdy chcę coś komuś poradzić, to, przez delikatność,  zazwyczaj robię to na PW, chyba, że ktoś wyraźnie o to prosi.

Cytat

Dziękuję,że byłaś skarbnikiem Oreo

Chciałam pomóc, bo widziałam, że jest taka potrzeba.   

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.03.2022 o 10:55, Jo37 napisał:

Wydaje mi się, że tak zrobiony przelew na Fundację można też odliczyć w ramach 6%

od podstawy do opodatkowania.

Piksel bardzo dziękuje za wsparcie.

Nie zamierzam odliczać tej kwoty od podatku, bo to nie są moje pieniądze i jak już pisałam, uczciwość wobec ofiarodawców i wobec samej siebie, nie pozwala mi na to. Taka już jestem i się nie zmienię. Nie ma takiej potrzeby.  
Nie jedno 75,00 złotych przelałam z własnej kasy na psy i póki finanse będą mi na to pozwalać, dalej będę przelewać.
Do głowy mi nie przyszło, że moja uczciwość może stać się przyczyną jakiegokolwiek zamieszania.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...