Jump to content
Dogomania

ZAKOŃCZONY rozliczony. Zapraszam na letni bazarek dla trzech seniorów od 11 do 25 lipca 2021 r. godz 21:00.


elik

Recommended Posts

10 godzin temu, Aska7 napisał:

Bez histerii, to naprawdę nie jest problem : ) Dużą dziewczynką jesteś, a duże dziewczynki nie płaczą : )))

No to wycofasz i tyle. Za te zgubione fanty niech będą serduszka i się pewnie jeszcze więcej uzbiera. 

To ja poproszę za : )

"zgubione fanty" - 3 dychy 

Łłłłaaaałłł ale frajda  🙂  Dzięki wielgachne  

1528704316_dzikujpiknie.png.232310f2aaf0c4e3bb1aab9fd277101d.png   2038297937_kwiatki6.gif.f23f32bc64a7d8c68de499650d729ebd.gif   1798510171_kwiatki15.jpeg.9be03e3ec8a8128e3ffe52bb87bf144e.jpeg

 

Ale, ale, Ty już nabyłaś serduszka za trzy dyszki. Co z nimi???

To nie histeria, ale łezki poleciały   1331049604_pacze.png.f93d73e98a0843e3ba289e7bb3d76f20.png

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, NikaEla napisał:

Dzień dobry.

Przy dużej liczbie fantów zalegających w każdym kącie domu i dużej liczbie tworzonych z nich bazarków, coś kiedyś może się zapodziać.  Wszyscy ( mam taką nadzieję) rozumieją to doskonale. 

Dobrej niedzieli

Tak właśnie mam i to jeszcze w dwóch domach - w Krakowie i na działce. Czasem już mówię sobie, że najpierw posprzedaję te, które są i nie będę prosić o nowe, ale bez nowych bazarek "nie idzie"    😞

Żal wielki, bo mi zgubiła się cała paczka dopiero co sfotografowanych fantów  😞  To nie jeden, czy dwa fanty, ale cała paczka. Nie widzę innej możliwości, jak tylko ta, że została na parkingu przy przenoszeniu się z działki do Krakowa. Tam fotografowałam nowe fanty od Onaa. Jedna paczka jest, a drugiej brak i kompletna dziura w pamięci  😞

Link to comment
Share on other sites

Przed chwilą, konfirm31 napisał:

Ja co i rusz czegoś szukam, bo nie wiem, czy jest na działce, czy w domu? No i czasami też tak dobrze coś schowam, że sama potem nie potrafię znaleźć..... 

No właśnie, fajnie mieć gdzie się przenieść, ale nie zawsze  🙂  Też mam problemy z tym dobrym chowaniem  😉

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, konfirm31 napisał:

Ja co i rusz czegoś szukam, bo nie wiem, czy jest na działce, czy w domu? No i czasami też tak dobrze coś schowam, że sama potem nie potrafię znaleźć..... 

 

2 godziny temu, elik napisał:

No właśnie, fajnie mieć gdzie się przenieść, ale nie zawsze  🙂  Też mam problemy z tym dobrym chowaniem  😉

My rozwiązaliśmy ten problem tak, że mamy osobne rzeczy do domu i na działkę 🙂 

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, konfirm31 napisał:

My niby też, ale nie w 100%

Mi się czasem zapomina żeby buty zmienić przy powrocie 🙂 

3 godziny temu, Aska7 napisał:

My mamy dom na działce : )

No bywa tak czasami 😉 

Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, Radek napisał:

 

My rozwiązaliśmy ten problem tak, że mamy osobne rzeczy do domu i na działkę 🙂 

My podobnie ale fanty są jedyne, niepowtarzalne i część jest tu, a pozostałe tam  😞  Tylko nie zawsze wiem które są gdzie i to jest ten problem 🙂     

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Aska7 napisał:

My mamy dom na działce : )

I to jest najlepsze rozwiązanie. Nie trzeba nigdzie jeździć, niczego przewozić  🙂   Jak czegoś nie ma tu, to znaczy, że nie ma tego wcale  🙂        

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, tatankas napisał:

Podrzucę chociaż 😉

 

10 godzin temu, Radek napisał:

 

My rozwiązaliśmy ten problem tak, że mamy osobne rzeczy do domu i na działkę 🙂 

 

9 godzin temu, konfirm31 napisał:

My niby też, ale nie w 100%

 

9 godzin temu, Aska7 napisał:

My mamy dom na działce : )

 

9 godzin temu, Kamila Proc napisał:

dzien dobry

 

8 godzin temu, Ellig napisał:

Hop!

 

8 godzin temu, Kamila Proc napisał:

hopsi

 

7 godzin temu, Kamila Proc napisał:

dzieje sie

 

5 godzin temu, Kamila Proc napisał:

hopsi

2002779730_dzikuj1.jpg.806498b94a056fbedee7c69157dbe152.jpg

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, NikaEla napisał:

Wreszcie miałam czas pooglądać dokładnie bazarek. I mam pytania o rozmiary i skład bluzek nr 6, 16 i 27 

Z tych fantów mam jedynie poz. 6.   16 i 27 to te, które zniknęły    583425248_pacz3.gif.351a715ed537f55fcf0dfa689205c2db.gif    Jutro jeszcze raz poszukam w Krakowie. Dzisiaj nie dałam rady, bo miałam zbyt dużo "atrakcji" związanych z odbieraniem i przystosowywaniem suni na tymczas.    
Nr 6 jest na działce, gdzie wrócimy we środę późnym wieczorem lub we czwartek rano. We czwartek zmierzę i podam wymiary. Prześle też na PW.           

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Poproszę serduszko za 20 zł.

Witam serdecznie i baaaardzo gorąco dziękuję za pomoc psiaczkom  

                                             kwiat.gif

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...