Jump to content
Dogomania

Miluś za TM :( Miłek, maleńki, porzucony staruszek bardzo prosi o wsparcie finansowe na weta i leki.


Recommended Posts

Na prośbę Kasi zamówiłam dla Miłeczka karmę.

Zamówienie

1059027729_Mikar.png.e8274e2ff1d5cb799d7bfc3fd271b314.png

 

Przelew z konta Limonka

1368269350_Miekprzel..png.6ff1e9baae6aa655b50596070947b558.png

Zwrot pożyczki na konto Limonka

1999433153_Miekkarma.png.39ab48f3217cbf8c2174b459d422f340.png

Płacąc za zamówienie zalogowałam się z przyzwyczajenia na moje konto, bo tam mam wszystkie psiaczki z wyjątkiem Miłeczka właśnie i Aresika u Nesiowata.  Miłeczek ma swój mająteczek na koncie męża, bo u mnie brakło już wolnych numerów - mam "tylko" 10.  Zapłaciłam za karmę Miłeczka z konta Lemonka, ale oczywiście zaraz mu zwrócę.

Ponieważ na moim koncie zwolniły się 2 numery, przeniosę finanse Miłeczka na moje konto. Aktualizowanie finansów psiaków z dwóch różnych kont zabiera niepotrzebnie więcej czasu, a i przy płatnościach może, jak teraz, dojść do pomyłki.

Potrzebna będzie zmiana numeru konta w przelewach dla Miłeczka. Bardzo proszę deklarowiczów Miłeczka o zrozumienie i wybaczenie tego utrudnienia. Mam nadzieję, że nikogo nie zniechęci to do dalszego wspierania Miłeczka.
Nowy nr konta Miłeczka podam deklarowiczom na PW.

Link to comment
Share on other sites

32 minuty temu, elik napisał:

Na prośbę Kasi zamówiłam dla Miłeczka karmę.

Zamówienie

638389111_Miekkarmazam..png.311f93f5d0ce50ee5472e20ceebef5a0.png

Przelew

1368269350_Miekprzel..png.6ff1e9baae6aa655b50596070947b558.png

 

Płacąc za zamówienie zalogowałam się z przyzwyczajenia na moje konto, bo tam mam wszystkie psiaczki z wyjątkiem Miłeczka właśnie i Aresika u Nesiowata.  Miłeczek ma swój mająteczek na koncie męża, bo u mnie brakło już wolnych numerów - mam "tylko" 10.  Zapłaciłam za karmę Miłeczka z konta Lemonka, ale oczywiście zaraz mu zwrócę.

Ponieważ na moim koncie zwolniły się 2 numery, przeniosę finanse Miłeczka na moje konto. Aktualizowanie finansów psiaków z dwóch różnych kont zabiera niepotrzebnie więcej czasu, a i przy płatnościach może, jak teraz, dojść do pomyłki.

Potrzebna będzie zmiana numeru konta w przelewach dla Miłeczka. Bardzo proszę deklarowiczów Miłeczka o zrozumienie i wybaczenie tego utrudnienia. Mam nadzieję, że nikogo nie zniechęci to do dalszego wspierania Miłeczka.
Nowy nr konta Miłeczka podam deklarowiczom na PW.

Ciocia slij mi slij ten nowy num Mileczkowy
czy jeszcze na ten co poprzednio, ,,mezowy,, slac?
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

34 minuty temu, Nadziejka napisał:
Ciocia slij mi slij ten nowy num Mileczkowy
czy jeszcze na ten co poprzednio, ,,mezowy,, slac?

Nie kochana Nadziejeczko, już na nowy, bo kasiorka cała przeniesiona na nowe konto. Już ślę Ci ten numerek na PW  🙂

Link to comment
Share on other sites

     
18 godzin temu, elik napisał:

Nie kochana Nadziejeczko, już na nowy, bo kasiorka cała przeniesiona na nowe konto. Już ślę Ci ten numerek na PW  🙂

     

   Wyslalam Eliczku 67 zl z zakonczonego kramku 

bedziesz miec na koncie 16 .08

Na zdrowenko wszelkie Mileczkowi na spokojnosci zycia
  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Nadziejka napisał:
        

   Wyslalam Eliczku 67 zl z zakonczonego kramku 

bedziesz miec na koncie 16 .08

Na zdrowenko wszelkie Mileczkowi na spokojnosci zycia

Bardzo dziękuję Nadziejeczko, serdecznie dziękuję i spokoju życzę. Oczywiście dam znać,  jak kasiorka pojawi się na koncie  🙂

Link to comment
Share on other sites

A ja widziałam Miłeczka w realu i on nie jest maleńki. Owszem nie masywny, raczej taki wiotki o cudnym rudo-brązowym barankowym futerku. I nie dziarski dziadek tylko takie szur szur o laseczce. Zaraz wstawię jego zdjęcie z Makarym (ok. 25 kg) to będzie widać mniej więcej proporcje.

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Na konto Milusia wpłynęły poniższe kwoty:

    30,00 zł  od betka   deklaracja  VIII  -  5.08.
    30,00 zł  od siostry elficzkowa  VIII  -  11.08.
    20,00 zł  od ania75  deklaracja  VIII  -  12.08.
    10,00 zł  od jaguska  deklaracja  VIII  -  12.08.

Bardzo serdecznie dziękuję

1308368911_kochamdue.jpg.e32d4b5f0ace8371e368c3fc586d06d3.jpg      1031809218_dlaWaslove.jpg.c616aa68ba8b1fb5ba09c607b06258e2.jpg

oraz

    25,00 zł  od elik   deklaracja  VIII  -  6.08.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2021 o 21:42, elik napisał:

Potrzebna będzie zmiana numeru konta w przelewach dla Miłeczka. Bardzo proszę deklarowiczów Miłeczka o zrozumienie i wybaczenie tego utrudnienia. Mam nadzieję, że nikogo nie zniechęci to do dalszego wspierania Miłeczka.
Nowy nr konta Miłeczka podam deklarowiczom na PW.

Mnie na pewno nie zniechęci :) 

Dnia 15.08.2021 o 15:36, Aska7 napisał:

Jeszcze takiego Miłeczka mam

 

20210813_151802_resize_41.jpg

Faktycznie maleńki nie jest, ale fajny tak. 

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 12.08.2021 o 21:42, elik napisał:

Potrzebna będzie zmiana numeru konta w przelewach dla Miłeczka. Bardzo proszę deklarowiczów Miłeczka o zrozumienie i wybaczenie tego utrudnienia. Mam nadzieję, że nikogo nie zniechęci to do dalszego wspierania Miłeczka.
Nowy nr konta Miłeczka podam deklarowiczom na PW.

właśnie zmieniłam zlecenie stałe dla Miłeczka, bo ja nie na swojej, a na banku pamięci już polegać muszę :)

A Miłeczek po prostu rozkwitł u Kasi <3

Link to comment
Share on other sites

58 minut temu, mari23 napisał:

właśnie zmieniłam zlecenie stałe dla Miłeczka, bo ja nie na swojej, a na banku pamięci już polegać muszę 🙂

A Miłeczek po prostu rozkwitł u Kasi ❤️

Dziękuję serdecznie   597387820_dzikujpiknie.jpg.b8f0830ef30435e1bc883685a27370a9.jpg

Tak  🙂       Miłeczek napuszył się, jakby większy się zrobił w sobie. Najwyraźniej służy mu pobyt u Kasi 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, jaguska napisał:

Przychodzę w odwiedziny poznać Miłka, że dziadzio to widać, ale tego szur szur to już nie 😉

Trzymaj się piesełku pies-ruchomy-obrazek-0967.gif

A ja za Tobą  🙂      I jak Ci się podoba Miłeczek ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...