Jump to content
Dogomania

Papi,kasztanowy,niewidomy piesek,czeka na pomoc.Papi w Hoteliku.18.06.21-Papi w DS w Świeradowie Zdroju.


Recommended Posts

Na ostatnim zdjęciu doskonale widać,że ma Papi yorkowatą sierść.Może jakaś pseudohodowla jest w pobliżu i Papi nie wypalił?

Pieniążki przelane za test+dojazd.

Od Jolanta08 nadeszła niespodzianka w postaci 20,00zł. Ślicznie dziękujemy za pomoc.

                                        ☆ Gify - kwiaty - flowers ☆ na Stylowi.pl

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.05.2021 o 17:10, Nadziejka napisał:

 

    Nadziejkowa ksiegarenka Sercem calem dla Przecudownego maluczkiego Papunia

Przypomne sie z bazareczkiem dla malenkiego cudnego                                                                                 moze jeszcze zajrzy Dobraduszka na niego?

Link to comment
Share on other sites

20 godzin temu, szafirka napisał:

Fundacji ZEA wystawiłam dzisiaj fakturę za suchą karmę dla całej ostatniej ekipy z Zamościa, tj. Adin, Lucjusz, Cynka, Papi i Nika. Dzięki temu opłata za hotelowanie jest niższa.

IMG_20210525_153242_800x565.jpg

Dziękuję Fundacji ZEA za pokrycie karmy.Czy jeszcze zostały puszki Animondy?Jeżeli trzeba to zamówię dla Papi.

Link to comment
Share on other sites

Haniu bardzo dziękuję za wizytę z Papim u neurologa.Teraz musimy zastanowić się co z tym zrobić.Na pewno te pierwsze badania trzeba przeprowadzić aby mieć jakieś spojrzenie na wyniki.Jeżeli wyniki wyjdą mierne to trzeba w tym kierunku ustawić leczenie.Na samym końcu MRI.Tak to widzę ale może ktoś ma inne zdanie?

Okulista nic nie wspomniał o zespole Hornera.

Pieniążki zostały przelane za wizytę u neurologa-26.05.21.

Link to comment
Share on other sites

Tu jest opis zespołu Hornera

http://provet.org.pl/zespol-hornera/

Najpierw zrobiłabym rtg odcinka szyjnego kręgosłupa, hormony tarczycy, badania krwi, a dopiero potem rezonans. Z badaniem płynu mózgowo-rdzeniowego wstrzymałabym się, jest inwazyjne.

Papi często ma opuszczoną głowę, może przyczyna leży właśnie w zmianach w kręgosłupie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, szafirka napisał:

Neurolog proponował właśnie na początek krew, a rezonans na końcu. Umówię Papisia na pobranie.

Haniu to zróbmy to co zalecił neurolog oprócz na razie MRI i pobrania płynu mózgowo-rdzeniowego.

Dobrze gdyby zaczął prowadzić go jakiś dobry lekarz i zlecał leczenie.Może też zlecić RTG kręgosłupa? 

Czy Papi ma prowadzić leczenie neurolog?

Haniu nie napisałaś jaki jest koszt transportu do Legnicy.

Link to comment
Share on other sites

Byłam dzisiaj z Papim na pobraniu krwi zgodnie ze wskazówkami neurologa. Już wiadomo, że nie ma chorób odkleszczowych, na resztę wyników trzeba będzie poczekać, najdłużej na ten pod względem toksoplazmozy. Zapłaciłam za wszystkie parametry 330 zł.

  • Like 2
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, szafirka napisał:

Byłam dzisiaj z Papim na pobraniu krwi zgodnie ze wskazówkami neurologa. Już wiadomo, że nie ma chorób odkleszczowych, na resztę wyników trzeba będzie poczekać, najdłużej na ten pod względem toksoplazmozy. Zapłaciłam za wszystkie parametry 330 zł.

Dziękuję.To w takim razie czekamy na wszystkie wyniki i ocenę ich i będziemy myśleć co dalej.

29.05.21 - 330,00zł przelane.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tola napisał:

Z bazarku Mazowszanki dla 11 psów uzbierało się 530 zł, Papikowi przypadło 100 zł

Proszę o fakturę za hotelowanie na taką kwotę.

https://www.dogomania.com/forum/topic/353392-rozliczony-bazarek-spożyw

Tola,Papi ma zapłacony za hotelikowanie maj.Ja bym poprosiła o dołożenie 100,00zł za czerwiec jeżeli to jest możliwe.

Z Hanią mam uzgodnione,że płacimy za pobyt w hoteliku z góry na dany miesiąc.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 29.05.2021 o 18:12, Anula napisał:

Tola,Papi ma zapłacony za hotelikowanie maj.Ja bym poprosiła o dołożenie 100,00zł za czerwiec jeżeli to jest możliwe.

Z Hanią mam uzgodnione,że płacimy za pobyt w hoteliku z góry na dany miesiąc.

Bardzo dziękuję za pomoc.

Hania wystawi fakturę na 100 zł, a Wy odejmiecie sobie od kwoty hotelowania w dowolnym terminie;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...